nasiona marihuany

★ Sweet Seeds presentation at Forum Haszysz

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
w tym roku tez postawiłem na green poison, ladnie idzie, tylko czekać, pozdrawiam ekipe sweet seeds

green poison

 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
hi, this is my first time with sweet seeds, so i want test all the goodies
konkursowe.jpg

P1120606.JPG
P1120586.JPG


got 40 plants bloody skunk, crystal candy, sweet cheese auto, fast bud #2 s.a.d auto, san fernando lemon kush, green poison, sweet chees. see you, wen they start flo ;) cheers mates
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
i Hola !

Just received goods ordered and some nice freebies

sweets1.jpg


all of it will be used soon...

and look here to see how I am going to celebrate this happy moment : )
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Hi there!
I was just wondering... Does SweetSeeds have some kind of hybrid that's around 70% sativa but still able to get ready for harvesting in the British climate?
Im looking for something like that but everybody around are saying that there's no chance of growing it outdoors cuz in the humid British air fungus are going to consume it before it's ripe.
Maybe there is some half automatic, mostly sativa strain in your offer?
If not I'll be forced to go with LED lamps...
 

SweetSeeds [Jaypp]

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 6, 2015
Postów
79
Buchów
2
Hi fella, sorry for the delay ;)

I recommend you to try some of our Fast Version, Sweet Cheese FVŽ for example. Also you can grow PsicodeliciaŽ, she is a sativa resistant to mold and she has a short flowering time.
Sweet TaiŽ could be another great variety for your climate :smokee:
Hope this helps you my friend!
jaypp
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Co jak co, ale Sweet Seedsy mają dobry marketing, PR i chyba najfajniejsze książeczki, po polsku
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Jeszcze o nasionach zapomniałeś wspomnieć, nasiona też dobre mają.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Tak? Coś konkretnego byś polecił? :)
Mi wyszła w tym roku z ziemi taka soczysta 60 cm grucha i chyba był to Jack 47 Auto od nich, ale jest szansa, że to był AK47 od Bulka; wiem w każdym razie, że jednego z dwóch całkiem i doszczętnie w***ał mi lujaszczy ślimak. Tak chujkowi smakowało aż się wessał w ąwieżyutki korzeń młodej, dopiero co wsadzonej rośliny. I to był jego błąd kosztujący go życie, gdyż - choć nie jestem raczej z natury okrutny - zdepnąłem go za tego planta na miazgę. YEAH!

Nie wiem, może głupie pytanie i nie znajdziesz odpowiedzi, ale czy byłbyś zdolny (albo ktoś) ocenić po fotce czy to Jack czy AK:







Bardzo spodobała mi się ta roślinka. Choć mała to taka sztywna i mocna, zero niedoborów, skondensowana moc i w ogóle taka, że by można nią kogoś nieźle wychłostać. ;) Zadziorna taka. Niestety - za***aly mi. A to przecież jeszcze miało spokojnie miesiąc życia przed sobą i wtedy to by były budsy. Jeśli to był Jack 47 Auto to chętnie bym sobie dokupił parę takich niedużych (50-120 cm) "dzidek" do posadzenia na przyszły rok.
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Miałem Jacka 47 pod HPSem i wyglądał zupełnie inaczej - za***iście nabity, dobry ploner. Jak znajde fotke gdzieś to wrzuce.

Sadziłem też sweet skunki auto, bloody skunki, fast bud auto 1, af mixy od nich na outdoorze, i wszystko dawało rade, na niczym sie nie zawiodłem - gdybyś potrzebował jakieś info to pisz.

W zeszłym roku na oucie miałem green poisony fv i dawały rade na październik-pierwszy tydzień (zależy od feno).
Teraz mam pare sweet skunków fv - narazie im brakuje, pewnie postoją do pierwszego tygodnia-trzeciego (też mam dwa feno) o ile aura pozwoli.

W szafce czekają jeszcze sweet cheesy af, red poisony, sweet cheesy fv, indoor mixy także pewnie udziele się w temacie jeszcze kiedyś.

Ogólnie polecam tego breedera, ma też większe paczki w fajnych cenach i jest jednym z moich faworytów.


odkopałem jedną fotke tego jacka, jedna z pierwszych prób indoor
1~0.JPG
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Dzięki :)

Bogato Panie u Ciebie :spalony:

Miałem Jacka 47 pod HPSem i wyglądał zupełnie inaczej - za***iście nabity, dobry ploner.

Bo to z moich fotek liczyłem, że sobie podorasta jeszcze z miesiąc. Ale ktoś mi opie****ił krzaczory. :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół