nasiona marihuany

maly spocik by uwaga sarny.

Wyszukiwarka Forumowa:

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
I tak nie masz się czym przejmować. Nawet jesli nie wszystkie dojdą to i tak swoje zbierzesz. Jak będą w różnych odstępach czasu dochodzić, to jednak zawsze łatwiej ścinać po parę sztuk. Jak wypadłoby Ci wszystko naraz to byś sie usrał od trymowania:-D:-D
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
nie jest źle przecież, w zeszłym sezonie moje tak wyglądały koło 10 września mają jeszze zas. może i zbiór będzie późniejszy ale napewno syty! tego Ci życzę!

a na robale polecę Ci bayer decis ogród u mnie od lat działa cuda, w przeciwieństwie do innych środków
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
dzieki za buchy i mile slowa.

przeciez to drzewa a nie krzaki he . Cos pięknego_Oby nie było problemów z pleśnią do listopada . W następnym sezonie tez lecę z sezonówkami na maska jak patrzę na twoje i w inne fotorelki.
pozdrawiam.! :D

sezony sie prosciej uprawia niz auto. wiecej czasu sie ma by naprawic wsio co na out moze sie spierdzielic :p :) poza tym z sezonowka sie tak nie natyrasz jak z automatami.

znacznie mniej w przeliczeniu na zbior ziemi, nawozow, pestek, no i oczywiscie czasu poswieconego na pielegnacje i treningi a to tez sie liczy.

I tak nie masz się czym przejmować. Nawet jesli nie wszystkie dojdą to i tak swoje zbierzesz. Jak będą w różnych odstępach czasu dochodzić, to jednak zawsze łatwiej ścinać po parę sztuk. Jak wypadłoby Ci wszystko naraz to byś sie usrał od trymowania:-D:-D

zawsze dobieram odmianki rozne zeby sie nie zazebialy zbytnio no i zeby jakis wybor palenia na zime byl :D wiem jak to jest, gdy przychodzi do trymowania 5-10 krzaczorow to caly dzien i nocka zarwana jezeli trymowac w pojedynke... (zazwyczaj trymuje sam, czasem narzeczona mi pomoze, ale wole nie dawac jej takiej roboty)

nie jest źle przecież, w zeszłym sezonie moje tak wyglądały koło 10 września mają jeszze zas. może i zbiór będzie późniejszy ale napewno syty! tego Ci życzę!

a na robale polecę Ci bayer decis ogród u mnie od lat działa cuda, w przeciwieństwie do innych środków

nawet w tym sezonie mialem ten srodek bo braklo karate w sklepie a mnie juz sie jezdzic nie chcialo :D zazwyczaj uzywam dwoch/trzech srodkow na robale i tyle samo na pleche. w tym sezonie lece z polyversum wp i pryskam do samej scinki bo plecha to najgorszy wrog na outdoorze.
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Czesc tu Slawomir. wczoraj bylem na spocie jednak nie dalem rady powrzucac zdjec, tak ze dzisiaj poleci upik.

panienki podsypane dolomitem i jak co tydzien podlane melaska.
polecial tez oprysk na pleche i tytanit co by sie im lepiej roslo.

dobra teraz do fotek (uwaga bedzie zblizenie na kwiatuszki ;) )

1) california # planty (flo bardziej zaawansowane niz u early skunkow...)

a)


b)


c)



2)shamany (wiotkie i na pewno trzeba bedzie podpierac...)
a)

b)

c) wialo i nie dalo sie ostrosci zlapac. mam nadzieje ze cos widac :p



3)early skunki najmniej zaawansowane flo na miejscowie, do tego geste jak cholera... no nic zobaczymy jak bedzie sobie radzilo to z plecha

a)

b)

c)


4) edki
b)

c)


5) cindy topy. jestem najbardziej z nich zadowolony, rosna preznie i juz widac ze beda bardzo zywiczne. dodatkowo leca juz porzadnie z flo. jak napuchna to wezme lepszy aparat co by zademonstrowac ich prawdziwy rozmiar i strukture.

a)


b)

c)



6) grapek


7) cheese


zblizenie na kwiatuszki:
cindy-top



chyba edek


shaman



grupowe:











dziekuje za uwage. sugestie mile widziane :spalony:
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
wiem, ze powinienem juz dodac foty, ale musicie wykazac sie jeszcze odrobina cierpliwosci :)
z nowych wiadomosci:

-cindy Top z ktory kwitna najdluzej poszedl pod noz. nie dalo sie opanowac plesni bo tak zbity byl. ciachnalem wszystkie glowne szczyty i te ktore byly zainfekowane plecha, wiec zdjecia suszu dolacza do nastepnego up-a. wyszlo sporo nasion (jakies 30 dorodnych kulek), jezeli z nastepnych zdejme podobna ilosc to pewnie zrobie OS-a.

-jak bylo do przewidzenia shamany i drugi co do wielkosci cindy-top na glebie byly. lodygi nie byly w stanie utrzymac topow... mam nawet zdjecie, dorzuce na czasie. nie bylem w stanie robic wiecej fotek bo trzeba bylo sie brac do roboty :p podwiazac wszystko, nawiezc, zrobic oprysk a i jeszcze przygotowac kijki bo w furze nie ma jak wozic kijow 2,5m+. naszczescie cala operacja zajela nie wiecej jak 4h wiec scinka o ktorej juz pisalem odbyla sie w tym samym dniu.

-wszystkie planty cisna juz flo. oby chociaz czesc sie powyrabiala :D za tydzien pewnie bede konczyl cindy topa a), a za dwa tygodnie scinka shamanow i reszty cindy-topow.

to chyba bylo by na tyle z wiadomosci ze spota. reszte informacji jakos w czwartek wrzuce. pozdro dla zainteresowanych :)


fota:

 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Ten spot teraz wygląda przepięknie :jaraczz: chciałbym go zobaczyć z widoku jakoś z góry :D Gdyby jesień była mega ciepła to na tym spocie byłyby grube kilogramy
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
ja tam licze 1-3 :sunny: na pewno bedzie wiecej jak 1, bo juz z mikro edka i mikro automatow poszla ponad 100. czekam na wynik pierwszego cindy-topa (susz wyglada mi na 150+ ale czekam, az zeschnie sie na wior, wtedy na wage poleci). poza tym jest go jeszcze troche na krzunie, zal bylo calego scinac a po troszku to zawsze lepiej podochodzi ;)

po tym gro moge szczerze polecic ta odmiane. jezeli bedzie jeszcze w miare klepac to na nastepny out obowiazkowo u mnie zagosci! to samo shamany, ktore puchna w oczach. zreszta jak bede na spocie poleca fotki i kazdy bedzie mogl obejrzec nagie kwiatuszki :spalony:
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Siemano panie i panowie!!

wiem, ze up mial byc w czwartek itd itp... ale nie wytrzymalem, pozatym jutro ma padac wiec bedzie juz dzis. mam nadzieje ze sie nie obrazicie bo jakos jutro dojda jeszcze foty suszu z cindy-topa ktory jeszcze czesciowo jest na spocie :p

podlane byly melaska jak zawsze nastepnie polecial oprysk na pleche, (wczesniej oberwalem liscie co byly pousychane i mogly stanowic pozywke dla plechy). dodatkowo poucinalem czesc topow z samego dolu co wyrobily by sie jakos na wiosne. nie pierdziele juz dluzej tylko przechodzimy do fotek.

1) california # planty
a)

b)

c)


2) shamany
a)

b)

c)


3) early skunki
a)

b)

c)


4) edki

b)

c)


5) cindy topy

a)



b)

c)



6) grapek


7) cheese


teraz jak prezentuja sie topy kazdej odmianki:

1) california # plant

2)shaman

3) Early Skunk

4) edki


5) cindy Topy

6) grapek

7) cheese



no i pogladowo na miejscowe



to by bylo na tyle pozdro i z fartem :)

edit.

bo zapomnialem napisac. foty suszu cindy-topa ktore obiecywalem beda jutro :)

jak obiecywalem:

 
Ostatnia edycja:

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0

siemano, mikro up z okazji scinki:

cindy top c) polecial pod noz. na plancie pozostal sam popcorn. przy scince prezentowal sie tak:


kolejny cindy-top [ b) ] bedzie kandydowal do miana monster 2015. w poniedzialek wygladal tak:


zdjecie z poziomu oczu (mam 180cm i gdy stane na palcah dotykam koncowek tego liscia zoltego ktory znajduje sie niemal w centrum fotografii.)

fotka jak goruje ponad innymi plantami. te planciki przed nia maja jakies 2m.



a teraz fotki na zgloszenie:



w sumie wiem, ze obie sie nie nadaja, bo nic nie widac, jednak dzis glownym celem byla scinka shamana, ktory zacza plesniec ostro i trzeba bylo w koncu cos z tym zrobic. pozostale dwa shamany zostana sciete na dniach.

fotki przed scinka:



na koniec cala miejscowa:

 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
dotychczasowe wyniki scinki to.
z cindy-topa a) wyszlo w sumie 210g palonka.
z cindy topa c) bedzie powyzej 240g (worek ma jakies 15) dosc niezle, chociaz liczylem na 300. no coz widac sporo sie przeliczylem, moze z shamanow bedzie lepiej :p





jakosc jest znosna. nasion w sumie jakies 200.
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Ładnie ładnie, shamany też dadzą dobrze :p
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
dzisiaj sniezyca polamala mi wszystkie planty :/
wszystko na glebie wiec przymusowe ciecie wszystkiego jak leci.
dzis wieczor 3* california # plant
jutro cindy-top i dwa edki
pojutrze reszta. z early skunkow, grapka i cheesiego zrobie # i tyle.


plonu z 3 shamanow wyszlo jakies 620g.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół