nasiona marihuany

maly spocik by uwaga sarny.

Wyszukiwarka Forumowa:

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
mikro up.
zdjecia z zeszlego czwartku wiec pewnie do weekendu pojawia sie kolejne.

sciete glowne szczyty automatow bo plecha... no i troche z edka plechy powycinane.


automaty znow prysniete topsinem, teraz poleci ostatni oprysk na pleche dla edka i resztek auto. scinke planuje jakos za poltora tygodnia.

nie przedluzajac:

EDEK




#planty


shamany


jakis early skunk z gory





na koniec zdjecia porownujace wielkosc serowego zrobione tydzien po tygodniu.



 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Widzę morze szczytów masz :)
Automat zanotował za***isty progres :D Jestem ciekaw jak mój warr się po nagięciu sprawuje.
Dzisiaj do niego zalecę i cyknę foto heh :p
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Widzę morze szczytów masz :)
Automat zanotował za***isty progres :D Jestem ciekaw jak mój warr się po nagięciu sprawuje.
Dzisiaj do niego zalecę i cyknę foto heh :p

co lepsze to jest sezonowka :D sionko zostalo zakupione na in no ale polecialo na out. zobaczymy co z niego bedzie :) wyladowal tam jako ostatnio jakos ponad miesiac temu bo grapek mi sie pokurczyl i zhermil w tym miejscu wiec musialem dzialac zeby dolek nie przepadl :p
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
skoro byl up maly to teraz czas na wiekszy :spalony:

na wstepie co i jak przy tej wizycie:
1) scinka czesci edka (sporo malych ognisk plesni wiec wolalem wyciac duze topy kiedy jeszcze moglem)
2) wszystkie planciki dostaly:
-oborniczek po 3 duze garsci na sezona,
-oprysk na pleche (najprawdopodobniej 2 tygodnie beda musialy postac bez mojej ingerencji wiec juz wolalem sie zabezpieczyc)
- no i oczywiscie skorki z banana + melaske.


co by nie przedluzac poleca zdjecia

(zdjecia californijek dojda pozniej wiec prosze nie besztac czemu nie ma 1)

1) california # planty
a)

b)

c)


i straznik ostatniej


2) shamany
a)


b)


c)



3) early skunki

a)


b) najwiekszy


c)


4)EDKI

a) jeszcze przed scinka glownych topow





b)

c)


5) cindy-Topy rosna najlepiej. wszystkie przekroczyly juz 2 m a dwa najwieksze maja juz jakies 2,4
a)

b)

c)


6) grapek


7)cheese




automaty sciete wiec zdjec nie bedzie. na koniec zdjecia calej miejscowy:











 
Ostatnia edycja:

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Piekny ten Twój Edek. Powiedz od jakiego producenta pechy.
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Piekny ten Twój Edek. Powiedz od jakiego producenta pechy.

pestki od oriona. nawet fajnie sie wybarwil ten pierwszy. topy ma zbite i twarde, zobaczymy jak bedzie kopal bo braklo mu tak z tydzien. (dominuje mlecz i praktycznie 0 bursztynu :( ) ale wychodze z zalozenia ze lepiej zebrac czysty mlecz, niz polowe planta wyj***c bo splesniala.
 
R

rlx

Guest
No ziomek za***iscie Ci to leci, a cindy potwor :)
Wstaw wynik suszu z tych automatow, chetnie zerkne. I zajrzyj do mnie, moze coś doradzisz :), pozdro.
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
No ziomek za***iscie Ci to leci, a cindy potwor :)
Wstaw wynik suszu z tych automatow, chetnie zerkne. I zajrzyj do mnie, moze coś doradzisz :), pozdro.

z automatow wyszlo jakies 16g + to co teraz zdjalem tym razem (jakas 5g) i to co jeszcze na krzakach zostalo (5-10g). ogolnie zazwyczaj staram sie cwiartowac krzuna i oddzielac mu topy po kolei. scinam sobie glowne topy, pozniej to co doszlo i na koniec daje dojsc popcornowi. (oczywiscie jak mam czas na takie zabawy wiec z automatami mozna tak dzialac, sezony w szczycie zapierdzielu to juz inna sprawa)
w sumie da to okolo 25-30 palenia na 2 planty. wynik godny pozalowania no ale i tak lepszy niz sie spodziewalem :D

najgorsze bylo to, ze noge skrecilem i na wegu moze z dwa razy mi sie udalo byc na spocie (wsadzic i trening zrobic, costam walnac nawozu i tyle) nie oczekiwalem potwornych wynikow a mialem nadzieje na cokolwiek.
palenie z auto ww bardzo fajne wyszlo (moze to sprawka melaski) smak za***isty. ogolnie to flo chce przeprowadzic bez udzialu mineralnych nawozow, automaty daly rade, zobaczymy jak sezony dadza xD

jak sie uda to jeszcze przed wyjazdem zapodam foty sampli.
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
siemano witam po prawie dwuch tygodniach!
na spocie zielono i bez wiekszych niedoborow. najwieksze panienki maja 2,7m-3m?? za nic nie moge dosiegnac szczytow :sunny:

najnizsze maja po 130cm, moze wycisne z nich jakas seteczke :p no zobaczymy.


dzis polecial
-oprysk polyversum wp, no i tytanit (drugi raz na sezonach). nastepny ostatni juz oprysk tytanitem bedzie z koncem sierpnia, poczatkiem wrzesnia. no moze przedostatni (zobaczy sie w praniu :crazy:)
-melaska + biohumus
-dolomit (po 2 garsci na planta)

nie przedluzajac zaprezentuje moje panie:



1) california # planty

a)


b)


c)


2) shamany

a)


b)

c)


3) early skunki

a)


b)



i widok z gory ktory wyszedl jak wyszedl :/ no coz wstawie zeby pokazac jak sie krzaczy skurczybyk :p



c)


4) edki

a) ostatnio ciety wygladal dzis tak:


b)


c)


5) no i to na co wszyscy czekali, CINDY-TOPY! rosna zdecydowanie najlepiej. dwei najwieksze maja zdecydowanie ponad 2,8m (nawet nie doskocze zeby dotknac najwyzszych topow, musial bym miec metra no nic moze zabiore ze soba nastepnym razem :p )

a) najmniejszy w najbardziej zaawansowanym flo


b) najwyzsza, uchwycilem tu dobrze jej wysokosc bo na pozostalych zdjeciach topy nikna w sloncu




c) nieco mniejsza





6) grapek



7) cheese






to by bylo na tyle. jeszcze bonusowo zdjecia miejscowy w randomowych miejscach bo i tak wszystkiego nie obejme :/






chyba najlepsze zdjecie jakie dzis zrobilem :p



wynik i zdjecia suszu edka dodam na dniach niech wsio doschnie.

 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Z drabiną chodź opryski szczytów robić bo naprawdę kozaki są heh :shock:

hehe :D
juz teraz nastawilem spryskiwacz na prawie strumyczek zeby siegnac tych cindy-topow szczytow. musze pomyslec nad jakims stoleczkiem z dech, co by na spocie zostawic i zeby stalo juz, albo czyms jak schodki, podescik? bo na flo trzeba bedzie przepatrywac glowne szczyty czy plecha nie lapie :spalony:
 
N

Nik Fiend

Guest
Fajne chaszcze panie U.S. Widać indukcje, będzie grubo jarania. Zrób zdjęcie z koparką monster 2016 i jesteś w wyścigu. Jak masz jakąś propozycje odmiany, to napisz u mnie w relacji, coś wybierzemy i hajs na nagrode szykuj. Tylko masz się przyłożyć, mamy zmiar roz***ać takie planty jak w na zdjęciu OUT MONSTER 2015, nasze mają być większe.
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0

czesc tu slawomir. dla wszystkich ciekawych postepow na moim niewielkim spociku UP.

dzis tylko melaska podlane planciki i nawozem owczym podsypane. mial leciec oprysk na robale, ale padac zaczelo i poleci na dniach, bo juz sie panosza skurkowance i trzeba cos z nimi zrobic.

koniec pie**ol, teraz foty.

1) california # planty
a)

b)

c)


2) shamany chyba najwieksze postepy
a)

b)

c)


3) early skunki najbardziej zarobaczone
a)

b)

szczyty

robale


c)


4) sweet edki
b)

c)


5) cindy-topy
a) jedno pheno najbardziej zaawansowane flo na miejscowie...


b) no i drugie

c) tez drugie


6) grapek


7) cheese



niestety tak wyglada u mnie wiekszosc roslin



nie wiem kiedy pozbieram ostatnie planty ale pewnie jakos w listopadzie :freak2:

na koniec panienki grupowo:







dla ciekawskich wiecej zdjec w moejej galerii.
 

dawidg623

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
56
Buchów
1
przeciez to drzewa a nie krzaki he . Cos pięknego_Oby nie było problemów z pleśnią do listopada . W następnym sezonie tez lecę z sezonówkami na maska jak patrzę na twoje i w inne fotorelki.
pozdrawiam.! :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół