nasiona marihuany

maly spocik by uwaga sarny.

Wyszukiwarka Forumowa:

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Kupę fachowej roboty widzę panie, piękny spot piękne panie nie ma sie do czego przywalić
Sporo tej azofoski poszło u Ciebie, 3-4 garście do dołka i podsypki Osobiście bał bym się tak z tym szaleć

azofoski nie boje sie sypac, wiem ze mam ciezka reke ale jak na razie oznak przenawozenia brak. dodatkowo opryski ida co jakis czas z azofoska mocna bo przy duzych przyrostach i tak niedobory murowane.
 
C

chrabonszcz

Guest


bardzo ładne wierzchołki tego eda.

w ogóle - widać, że nie amator: i po krzakach i po pantentach



 

haszyk1992

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
499
Buchów
1
z early skunk w tamtym roku miałem gotowe 20 września 3 sztuki dały razem ojj dały dały !
 

SebzixD12

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2015
Postów
52
Buchów
0
ZIomek bede zagladal tam spokojnie 100 krzakow mozesz zasadzic jest gdzie . u mnie jest taki spot tylko ze tam ludzie szukaja ziola jak cholera.
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
dzieki za pozytywne komentarze! motywuja do dalszego dzialania! <joint>

licze, ze z ES bedzie jakies 100+ sredniej, bo choc niewielkie to jeszcze na pewno podrosna a juz pokrzaczone sa straszliwie.


ZIomek bede zagladal tam spokojnie 100 krzakow mozesz zasadzic jest gdzie . u mnie jest taki spot tylko ze tam ludzie szukaja ziola jak cholera.

spota mam nie do znalezienia z ziemi no ale widocznego z kosmosu, wiec bardziej go wycinac nie bede :D zwlaszcza ze czasem przelatuje tamtedy jakis helikopter, jacys motolotniarze lataja nad lakami w poblizu. wiec nie ma po co ryzykowac.

jezeli chodzi o 100 krzakow na tej, nie zmienionej miejscowie to wypadalo by przeniesc tam jeszcze z 50 workow z ziemia... ja sie ostatnio zastanawialem czy nie dosadzic tam jeszcze 6-9 roslin, bo w sumie bym je wcisna jakos. no ale zawsze staram sie dbac o roslinki i zapewnic im optymalne warunki. jakbym wsadzil wiecej to nie byly by dobrze doswietlone i daly by 50-100g max. planty z boku mialy by sporo mniej swiatla (no i ja nie mialbym sie gdzie rozlozyc ze sprzetem). ogolnie jak jest zaawansowane flo to juz robi sie na spocie ciasnawo. (w zeszlym sezonie na tym spocie o 3 planty mniej bylo ale LST poszlo i zapelnil sie prawie calkowice. teraz chcialem miec wiekszy przewiew wiec puscilem je bez LST tylko FIM/TOPPING co by tylko na ponad 3,5 metra nie wybily bo beda widoczne :D

dwa najwyzsze Cindy-Topy maja teraz po 190cm a byly dwukrotnie ciete. jakbym nie ciachal to pewnie po 2,5m by mialy w tym momencie. chcialbym zeby z metr jeszcze podrosly i bedzie gitara.
edek, shaman i grapek tez sa sporawe. co prawda po 160cm maja dopiero ale sa dobrze pokrzaczone. wiec jak skoncza na 2,5+ to beda potworkami ladnymi.
reszta plantow ma okolo metra i chcialbym tylko zeby ponad dwa wbily.

na wegu wydaje sie, ze zmiescilo by sie tam bardzo duzo plantow, no ale w zaawansowanym flo wyglada to juz zupelnie inaczej xD zreszta mam nadzieje, ze jakies fotki postrzelam przy spasionych topach to kto bedzie sledzil ten zobaczy ;)
 
K

KrolLasu

Guest
Fajne krzaczory sie porobiły, gratulacje ! :) Widać, że rośliny mają słońce i składniki pokarmowe. Widze mgłe, u mnie też są i są także problemy z pleśnią. Jak wygląda to u Ciebie? Pleść atakuje ?
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Fajne krzaczory sie porobiły, gratulacje ! :) Widać, że rośliny mają słońce i składniki pokarmowe. Widze mgłe, u mnie też są i są także problemy z pleśnią. Jak wygląda to u Ciebie? Pleść atakuje ?

oj od zawsze na tym spocie jest walka z plecha :/ ostatnio jakies 20-50/planta stracilem przez pleche wlasnie... dlatego wlasnie w tym roku bez LST prowadze panny, zeby od ziemi sie troche oddalily i plechy nie bylo tyle. moze bedzie lepiej ;)
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Ty masz fajny spocik tutaj :jaraczz: Nie widziałem wcześniej ale teraz będę witał w tych stronach. Miałem mieć w tym roku Grapki ale żaden @#$^#%# nie wykiełkował. Pokazesz mam nadzieje efekt końcowy tego tematu to sobie chociaż zrekompensuje jego brak. Z Fartem dalej!
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Ty masz fajny spocik tutaj :jaraczz: Nie widziałem wcześniej ale teraz będę witał w tych stronach. Miałem mieć w tym roku Grapki ale żaden @#$^#%# nie wykiełkował. Pokazesz mam nadzieje efekt końcowy tego tematu to sobie chociaż zrekompensuje jego brak. Z Fartem dalej!

zeszloroczne geny byly znacznie lepsze. wykielkowaly 3/3. w tym roku wybily sie tylko 2 z czego jeden niestety skarlowacial. moja wina ewidentnie bo przesadzalem na szybkosci. (na uczelni za*** a trzeba bylo spota poogarniac juz) w zeszlym roku jeden grapek mial fioletowe pheno i bardzo licze na takie samo bo plant dal ponad 200 kapitalnego, pobudzajacego do dzialania palenia :)
 

haszyk1992

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
499
Buchów
1
delikatnie mówiąc tu będzie mały rozpie**** systemu na jesień :)
pakuj im żarcia żarcia !
planujesz jakiś stymulator na flo ?
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
delikatnie mówiąc tu będzie mały rozpie**** systemu na jesień :)
pakuj im żarcia żarcia !
planujesz jakiś stymulator na flo ?

bedzie tytanit. zreszta opisalem co i jak na samym poczatku :)
postaram sie walnac Tytanit 2-3-4 tydzien flo. 2 max 3 opryski. (oczywiscie flo licze jak plant zaczyna isc w kwiaty, bo jak narazie wszystko procz edka leci w mase zielona.)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół