nasiona marihuany

maly spocik by uwaga sarny.

Wyszukiwarka Forumowa:

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Czesc tu Slawomir. pierwsza moja fotorelka wiec jedziemy z koksem, z***y mile widziane.

wszystkie odmianki feminizowane:

auto:
-WW

sezony:
- california # plant
- shaman
- early skunk
- sweet edi
- Cindy-Top
- grapek out
- cheese

przygotowanie ziemi:

dolki na sezony od 40-60l mieszanka ziemi spotowa 50%, kupna z biedry 50% + lopata obornika i 3-4 garsci azofoski + 5-6 garsci dolomitu.


nawozy na weg:

azofoska pod planta + dolomit pod planta dodatkowo co 2 tygodnie azofoska mocna (oprysk)

jak co roku poleciala tez mikoryza.


nawozy na flo:

melasa, obornik granulowany NPK (2,1-1,6-5,9) pod planty, skorki z bananow pod planty, dodatkowo idzie biohumus papka na pierwsze podlanie po przestawieniu (mikloflora pomoze rozlozyc to wszystko) no i dolomit w celu regulacji pH.


stymulatory:
-asahi na weg,
-tytanit (dopiero zakupie) na flo

na robale:
-karate
- cos od bayera tez wczesniej szlo bo karate nie moglem dostac.

na pleche:

- Topsin.


ogolnie spocik ogrodzony siatka wiec zwierzyny sie nie boje, wszystko widac zreszta na zdjeciach.

sciezka na spota:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

zaraz po wyjsciu ze spota wyglada to tak:
displayimage.php
[/URL][/IMG]

wejscie na spota widziane z odleglosci 2 metrow:


displayimage.php
[/URL][/IMG]

malutkie automaty WW juz na flo:
displayimage.php
[/URL][/IMG]

cheese (wysadzony jako ostatni by zastapic w tym miejscu karzelka grapka:
displayimage.php
[/URL][/IMG]

grapek:
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

tak wyglada glowny szczyt, ktory przytrenowalem FIM:
displayimage.php
[/URL][/IMG]

grapek smiesznie rosnie bo ma czasem po 4 szczyty w pietrze, czasem jeden, czasem 3 ogolnie taki WTF troche xD

cindy topy w rzadku, niestety nic nie widzialem przy robieniu tych zdjec, wiec paluch w obiektywie...:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

pierwszy FIM:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

drugi FIM:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

FIM zastosowalem na wielu szczytach, zeby pozostale dorownaly wzrostem bo sporo im brakuje. trenowalem tydzien temu, polecial tez wtedy oprysk z azofoski mocnej i asahi.



kwitnacy juz Edek, ma jakies 50cm:
displayimage.php
[/URL][/IMG]

edki w rzadku:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

jeden z trzech early skunk, chyba najwiekszy:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

jeden z shamanow, bardzo dobrze sie krzacza

displayimage.php
[/URL][/IMG]

no i california # planty, wyszlo jedynie zdjecie najmniejszego.

displayimage.php
[/URL][/IMG]


dzisiaj postanowilem troche poprzecinac okalajace miejscowe drzewka i dzikie roze... ogolnie na calym spocie bylo tylko jedno nieposiadajace kolcow drzewko, wiec przecinka oznaczala 5h roboty i rece cale zdrapane, chociaz napie****alem w bluzie i grubych rekawiczkach. jak zwykle cos sie z***ac musialo i polamalem jeden z dolnych topow Cindy-Topa :p . zastosowalem na nim podporke i mysle ze da spokojnie rade :)

dodatkowo poplewilem troche i odsunalem chwasty jakies 30cm od lodyg.

mam nadzieje, ze ta przecinka z godzine wiecej slonca na dzien im ***alem.

planty na wegu dostaly:
po 2 garsci azofoski + dolomit 2 garsci + biohumus na pol z biohumus papka.

planty na flo dostaly:
skurki z banana + oborniczek granulowany + melasa. dodatkowo walnalem na ten obornik i skorke bananowa troche biohumusu papki i ziemi zeby sie wszystko ladnie rozkladalo. na wierzch zarzucilem poltorej garsci dolomitu.

planty wydaja sie blade bo polecial z samego rana oprysk z Topsina i karate. niedoborow, poza malymi niedoborami azotu u californi i jakiegos shamana nie zauwazylem.





no i na koniec cala miejscowa ktora tydzien temu wygladala tak:

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
Leci buszek ja mam jeszcze bardziej zarośnięte wejście i też tak w około krzaki z kolcami więc ogólnie to wiem jak to jest być całym pociętym bądz podziurawionym w drzazgach co rusz nowych :p. Ładne panny. Dalszego progresu życzę :D
 

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
Leci buszek i ode mnie za siatkę na spocie i włożoną w niego prace :) oby Ci wyszło wszystko zgodnie z planem :)
 
Ostatnia edycja:

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Leci buszek ja mam jeszcze bardziej zarośnięte wejście i też tak w około krzaki z kolcami więc ogólnie to wiem jak to jest być całym pociętym bądz podziurawionym w drzazgach co rusz nowych :p. Ładne panny. Dalszego progresu życzę :D

takie spoty sa najlepsze! u mnie zeby wejsc na spota trzeba miec bluze, dlugie spodnie i najlepiej rekawiczki. nie pisze juz o grubych wysokich skarpetach bo w cienkich to cale kostki poklute... a i najlepiej wsio robotnicze bo ciuchy w ktorych do ludzi da sie wyjsc calkiem sie poniszczy.

poza tym nie ma po co tam wchodzic. no po prostu nie ma. nie ma grzybow ani nic co by sie czlowiekowi przydalo, a drewno stamtad... nawet gdyby doplacali to bym takiego klujacego gowna nie bral... jedynie inny grower moglby zajrzec, ale to by musial miec jak ja, samozaparcia w ch*j xD

Leci buszek i ode mnie za siatkę na spocie i włożoną w niego prace :) oby Ci wyszło wszystko zgodnie z planem :)

pare lat temu sarny wpie****ily mi calego spota, ponad 40 plantow... bez siatki juz nie sadze :p
 
C

chrabonszcz

Guest


ładne planty, przez chwilę się zastanawiałem nad opisem i fotami, ale faktycznie widać płot.
z fartem!

 

bauman

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2013
Postów
76
Buchów
0
Sam chcialbym miec tak zadbanego spota aczkoliwek u mnie podmokła łąka to chwasty odrastają tak szybko ze nie ma sensu za mocno z nimi walczyc ;). A tą mieszankę obornika z azofoską masz już wytestowane? Dla mnie co najmniej zastanawiające mieszać organike z chemią ;)
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Sam chcialbym miec tak zadbanego spota aczkoliwek u mnie podmokła łąka to chwasty odrastają tak szybko ze nie ma sensu za mocno z nimi walczyc ;). A tą mieszankę obornika z azofoską masz już wytestowane? Dla mnie co najmniej zastanawiające mieszać organike z chemią ;)

to wszystko z ciezkiej pracy :p
nie mysl ze przychodzi to latwo w tym terenie :D poltora kilosa w jedna strone do spota... dzis na spocie bylem przed 5, robilem do 14 zeby sie uwinac ze wszystkim. na spota nioslem plecak z woda i duperelami 13kg + dwie siatki w jednej 10kg dolomit +azofoska 3kg, w drugiej obornik granulowany 10kg + biohumus 2l...
durny nie wziolem gumiakow bo przeciez goraco mialo byc, to buty mi przemokly od rosy wiec robilem w mokrych do poludnia (az nie wyschly). wogole w domu sie okazalo ze mi paznokiec z malego palca u nogi pekl zaraz przy poczatku, wiec zejdzie najpewniej w ciagu paru dni, no ale czego sie nie robi dla panienek <shiza>


patent z obornikiem testowany nie raz :D obornik laduje glebiej a azofoske plycej i jest gitara :) to samo zsypywanie ziemi. (na spocie mam il i gline, ziemie bardzo ciezka wiec ubija sie strasznie nawet po tym, jak dodana zostala lekka ziemia z biedry) zeby korzenie sie dobrze rozwijaly i mialy luzno to zsypuje ziemie nie ubijam jej, nie pakuje lopata tylko zsypuje z folii tak zeby finalnie powstal maly kopczyk. nie ubija sie tak. co prawda osiada troche z deszczem ale dalej w srodku jest rozluzniona i planty rosna znacznie lepiej ;)
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
UP

dzis zauwazylem drobne niedobory na niektorych jeszcze wegujacych panienkach wiec zapodalem im oprysk z azofoski mocnej i podlalem troche biohumusem. niestety maja braki magnezu no ale mowi sie trudno :p dolomit pod kazdym plantem jest wiec przelalem go tylko biohumusem mysle ze za tydzien (o ile solidnie nie popada) bede musial wziasc jakies 30l wody i podlac je wkoncu porzadnie :D .

dobra informacja ze wiekszosc juz sie pookreslala. jeszcze na dwuch czy trzech nie zauwazylem bialych wloskow, no ale szybko w miare staralem sie spota ogarnac i pobieznie sprawdzalem :)

pod kwitnace poleciala melasa znow i walnalem oprysk tytanitem.

dzis bez treningu, za to beda dobrze widoczne efekty ostatnich na zdjeciach.

dobra nie ma co sie rozpisywac wiecej bo wszystkiego dowiecie sie ze zdjec :)


1) # planty 3 w rzedzie i kazdy po kolei



plant a)


plant b)


plant c)




2) shamany w rzedzie



plant a)


plant b) widac spore niedobory, oprysk byl konieczny bo zamiast lac przez ostatnie dni to kropilo a silny wiatr tylko przesuszal dodatkowo ziemie :/



plant c)


3) early skunki w rzadku



plant a)




plant b)



plant c)



4) edki




plant a) juz kwitnie ostro





plant b) efekty 2 ciecia






plant c)





5) cindy-topy

plant a)


plant b)




plant c)



 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
6) grapek musialem mu liscie gorne u***ac bo przyslanialy ksztautujace sie topy. jak dobrze policzylem aspiruje na jakies 7 topow glownych





7) cheese



8) WW






no i cala miejscowka ktora teraz wyglada tak:






moje skladowisko bananowych skorek




no i bonus, w drodze na spota (jakies 100m) znalazlem mala sarenka, ktora chyba dostala sie w paszcze drapieznika. widzialem stadko w ktorym pojawily sie w tym roku jakies 4 mlode. przy tej wizycie widzialem juz tylko trzy z czego tylko jedna sie nie ruszala na tyle bym cykna zdjecie :/ .

 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Naprawde nieźle to wygląda piękne poletko piekne panienki, duże i rozkrzaczone,coś czuję że na Flo będzie co oglądać :D

Szkoda że mi się nie udaje znależć takiej miejscówki i muszę ograniczać wzrost panienek;(

Tylko Twoim AF troche mało podrosły niższe odrosty, chyba późno je połozyłeś na glebie? Jak myslisz ile z nich wyciągniesz?:D



Czemu Twoje skórki leża na ziemi a nie pod kwitnącymi krzakami? Masz jakiś specjalny sposób ich stosowania, czy poprostu w całosci wrzucasz pod krzaka i czekasz aż się rozłoża?



Piekne panienki będę tutaj zaglądał.
Powodzenia i zapraszam do mnie <shiza>
 

PanKomendant

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2013
Postów
143
Buchów
1
Woow... spot marzenie.. i piękne panienki :yeahh::spalony: tez mnie ciekawi co z tymi skorkami? Po prostu całe wrzucasz pod planty ? Będę zaglądał.. pewnie sporo się od ciebie nauczę ;)
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Naprawde nieźle to wygląda piękne poletko piekne panienki, duże i rozkrzaczone,coś czuję że na Flo będzie co oglądać :D

Szkoda że mi się nie udaje znależć takiej miejscówki i muszę ograniczać wzrost panienek;(

Tylko Twoim AF troche mało podrosły niższe odrosty, chyba późno je połozyłeś na glebie? Jak myslisz ile z nich wyciągniesz?:D



Czemu Twoje skórki leża na ziemi a nie pod kwitnącymi krzakami? Masz jakiś specjalny sposób ich stosowania, czy poprostu w całosci wrzucasz pod krzaka i czekasz aż się rozłoża?



Piekne panienki będę tutaj zaglądał.
Powodzenia i zapraszam do mnie <shiza>

AFy dlugo staly po przesadzeniu :/ sadzenie gdy ma sie za*** na uczelni to chu**wa sprawa :D poza tym skrecilem kostke i nie mialem jak poodslaniac im swiatla. staly w cieniu przez wiekszosc wega. podejrzewam ze jakies 15-20g moze z nich bedzie (z obu, przy dobrych wiatrach) :D

skorki z banana sa dane pod planty kwitnace, ale wiekszosc jest na wegu wiec to bezsensu je im dawac. skaldowuje je zeby sie wstepnie przesuszyly (szybciej sie tnie)

ogolnie skorki przygotowuje tak, ze kroje na fragmenty 2-4cm i wrzucam na wierzch dolka. na to idzie 5 garsci obornika granulowanego a puzniej przysypuje ziemia (z dzdzownicami) zeby sie rozkladalo. na sam wierzch dopierdzielam jeszcze dolomitu calosc zalewam biohumusem papka i jest gitara.

dzieki za buchy :spalony:
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
dobra panie i panowie.
lecimy z UPEM!!

ogolnie od ostatniej wizyty wszystko nabralo koloru. co prawda jezeli dalej bedzie taki progres na boki to za miesiac nie przejde pomiedzy plantami

dzis
-podsypalem chyba ostatni raz azofoska.
-zrobilem supercropa na glownych topach wegujacych plantow
-spryskalem asahi+azofoska wegujace
-spryskalem tytanitem + topsinem planciki na flo. niestety zaczela wdawac sie plecha i musialem reagowac.
-zrobilem sobie mocny kompost ze skorek z banana i oborniczka owczego granulowanego zasypujac jakies 100 skorek z banana 6 garsciami obornika i paroma garsciami ziemi juz przekompostowanej. na wierzch rzucilem ostatnie pol worka ziemi z biedry bo i tak nie mialem co z nia zrobic.

plany na najblizsze tygodnie to:
-lekko odslonic spota od strony zachodzacego slonca bo niektore planty maja slonce od 8 do 18.
-dalej kompostowac banana bo jak tak dalej bedzie to apetyt na flo roslinki beda mialy straszny
-sciac auto WW za jakies 2-3 tygodnie
- sciac edka za jakis miesiac

wiem ze dosc macie czytania dlatego FOTY!!!

zaczne moze od pokazania jakie widoki mam podrozujac rankiem na spota.



dobrze ze akurat pojawilem sie na spocie bo mialem goscia:



trening:



no i od najmniejszych:

1) california # planty


a)

b)

c)


2) shamany


a)

b) mial problemy a teraz ladnie zielony

c)


3) early skunki



a)


b)

c)




4) Edki





a tak moi drodzy znajduje sie pleche:


a)

b)

c) FIM




5) Cindy-Topy


a)




b)


c)
 
Ostatnia edycja:
P

prawie weteran

Guest
Kupę fachowej roboty widzę panie, piękny spot piękne panie nie ma sie do czego przywalić
Sporo tej azofoski poszło u Ciebie, 3-4 garście do dołka i podsypki Osobiście bał bym się tak z tym szaleć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół