nasiona marihuany

TARGET - Super-plon K "jak asashi"

Wyszukiwarka Forumowa:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Producent pisze,że do oprysków dawać 5-10ml na 10l wody czyli myślę,że śmiało można dać do 2ml na jeden litr wody<lol>
 

Keramzyt1

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2016
Postów
111
Buchów
1
Uderz do ogrodnika wiekszego i zakupisz asahi sl w małych opakowaniach ja zakupiłem bodajże 4ml za 6.40zl... nie z targeta tylko z sumina na allegro nie ma małych opakowań ale pierwszy wiekszy ogrodnik ma małe opakowania... chyba że potrzebujesz coś większego no to ci już zostają zamienniki...
 

Kai Greene

&#23567;&#36040;&#23020; &#21313;&#38754;&#22475;&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Ja mam w tym roku Tytanit.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Dawke dawaj lepiej 25% minimalnej jaką zaleca producent,bo po co ryzykować.Jak nie poskutkuje,to to dasz drugą.

Szczerze nie znam tego nawozu,ale jak kogoś nie stać na asashi,plargona,cane,czy hesi, to chyba raczej ograniczenie budżetu sprawia,że nie ma innego rozwiązania niż tanie nawozy.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Szczerze nie znam tego nawozu,ale jak kogoś nie stać na asashi,plargona,cane,czy hesi, to chyba raczej ograniczenie budżetu sprawia,że nie ma innego rozwiązania niż tanie nawozy.
To nie nawóz tylko stymulator wzrostu :)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
jak kogoś nie stać na asashi

To nie cena jest problemem, tylko brak tego specyfiku na rynku.
Wpadam do kazdej kwiaciarni/ogrodniczego w Warszawie jaki spotkam podrodze i w wiekszosci nawet nie wiedza co to jest.
Kupowali 1L tez mija sie z celem, przynajmniej tak dlugo poki nie obsiejesz trawa 10 hektarow
 

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
To nie cena jest problemem, tylko brak tego specyfiku na rynku.
Wpadam do kazdej kwiaciarni/ogrodniczego w Warszawie jaki spotkam podrodze i w wiekszosci nawet nie wiedza co to jest.
Kupowali 1L tez mija sie z celem, przynajmniej tak dlugo poki nie obsiejesz trawa 10 hektarow

Mi panie w kwiaciarni powiedziały , że jest nielegalny i go już nie będzie.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Moze to kwestia koncesji u tej Pani.
Na nawozy jest potrzebne pozwolenie, oddzielnie na organiczne, oddzielnie na mineralne. Byc moze na takie asahi tez jest cos wymagane
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Uzywałem tego to jest 100% zamiennik asashi sl
 

PiroFun

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2016
Postów
55
Buchów
3
Uzywałem tego to jest 100% zamiennik asashi sl
Target działa tak samo jak Asahi, tj. redukuje wpływ czynników stresogennych na roślinę, z tą drobną różnicą, że Asahi składa się z nitrofenolanu potasu, a Target z nitrofenolanu sodu... Czy ma to jakiś większy wpływ - nie wiem.

Tytanit na flo, a na weg suprerplon k
Rzeczywiście nie widzę za bardzo sensu dawania pełnej dawki Asahi na veg, ale chyba Tytanit nadaje się zarówno na veg jak i na flo.
 

Sahtaro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
91
Buchów
0
Ja mieszam na veg Asahi sl z Tytanitem oprysk 2x (14 dzień i 25 dzien) na weg af, dalej już tytanit co 10-15 dni. Zależnie jeszcze bo czasami jak af ma późny flo np 35dni to daje jeszcze po 30 dniu taki zestaw. Przy pierwszym pryskacie stosuje 3/4 dawki producenta, dalej już pełna dawka.

A pyskacie Hesi super vit? Myślałem aby mieszać z tym wszystkim. Narazie dodaje tylko do podlewania dawkę producenta. Wypowie się ktoś kto tego używa?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół