nasiona marihuany

ShaCo Out 2015

Wyszukiwarka Forumowa:

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
Byłem na spocie nie ma wielkiej różnicy maleństwa mają 14 dni dzisiaj (wczoraj były zdjecie i było napisane 12 ale fotki z przedwczoraj były)

Jedna od samego początku walczy o przetrwanie, niby nie wglada tak źle jak by dopiero wstawała ale to juz pare dni tak
DSC_0005_1.JPG


A tu mutancik lub coś go zjadło troszke
DSC_0004_1.JPG


A tu razem nie ma prawie roznicy ale bylem to zrobiłem fotki
DSC_0003.JPG

DSC_0006_1.JPG


Poszło mi na nie prawie 4l wody, nie dawalem canna terra veg podleje je nawozem podajże w sobote lub niedziele(dobry plan czy beda jeszcze za male?), a w Czwartek mają przeprowadzke :p

ps. mrówki w doniczkach ale co z tego nie ?w tamtym roku panikowałem ze mrowki mam ;D
 
F

fazogastor

Guest
W sob/niedziele podejrzewam, że nadal będą za małe na nawozy mineralne. Poczekaj aż w pełni rozwinie się piętro z pięciolistnymi wiatrakami.

Jak jesteś niecierpliwy to sobie zrób test i w sob/niedz. podlej tym nawozem kilka roślin - sam zobaczysz co się stanie.
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
a w czwartek po przesadzeniu podlać samą czy z biohomusem wodą ?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Po przesadzeniu lej biohumus. Na początku panienki budują układ korzeniowy, dopiero potem wypierdzielą w górę z listowiem.
 

haszyk1992

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
499
Buchów
1
Pisząć wcześniej miałem na myśli nawozy mineralne, gdzie azot jest łatwo - "od razu" przyswajany przez roślinę, lejąc takie nawozy za wcześnie spalisz roślinę.

Canna terra veg wydaje się takim nawozem więc JA bym go nie lał.

Na nawozach organicznych, etc się specjalnie nie znam. Np. biohumus to nawóz organicny i z tego co czytałem stężenie azotu jest bardzo małe więc dlatego jak go ludzie stosują, to siewkom się nic nie dzieje.

Mam nadzieję, że jasno to wyjaśniłem.

ja nie raz lałem po 30% dziewuchom 12,14 dniowym i nigdy nic nie popaliłem ,tyle ze moja ziemia to zazwyczaj light mix z plagron wiec na starcie jest micro substancji odżywczych a jak je podlewasz samą woda prze pierwsze 12 dni to wiedz ze pokarmu nie mam tym bardziej za wiele bo woda wypłukujesz automatycznie ,pozdro !

---------- Post Zaktualizowany 21:18 ---------- Data pierwszego postu 21:13 ----------

do kup jeszcze perlit i wymieszaj czy donice czy dołki , 10,20% to dotleni system korzeniowy :)
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
elo, dzisiaj zapierdzielam na spota je w koncu przesadzić bo nie mialem czasu, moje pytanko po przesadzeniu lać dalej biohomusa (lałem juz 2 razy podrząd 50 procent dawki) czy lać wodą a potem dawać canna teraa veg ?
 

master

Member
Rejestracja
Cze 5, 2015
Postów
19
Buchów
0
Lej jeszcze biohumusa będą wieksze to przepłukasz wodą i potem małe dawki canna. ładne roslinki zdrowe i zielone, miło patrzeć pozdr.<peace>
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
Elo, jeśli dobrze licze to dzisiaj 26 dzien ;) Nawet nie musialem iść bo i to mokro miały ciągle u mnie w dzien słonko a w nocy burza ale byłem to podlałem canna terra veg 50 procent dawki (pierwszy raz) tydzien znowu spokoju mam :p Dobra czas na fotki:

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Najprawdopodobniej jedyna pełnosesonowka easy sativa bo tamte 3 pestki outdoor mix od Ganja Farmer jakoś mi nie posżły i żadnej nic nie bedzie.


Narazie jest 16 automatow i 1 pelnosesonówka :)
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
39 dzień

Wgl ich nie podlewam, ostatni raz bylem 2 tyg temu teraz nie musialem isc ale chcialem je zobaczyc :p Zdjęcia nie zbyt ciekawe bo w pospiechu robione.

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Ten już kwitnie za tydzien podlać go juz nawozem na kwitnienie ?

ps. w sumie to kazdy juz zaczyna kwitnąc ale ten najmocniej bo to chyba afgan ;)
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
47 dzień

Szału nie ma ale na spocie ładnie pachnie :D Podlalem je na nawozem canna terra flores 50 procent dawki. Nic sie nie zmienilo dalej rośnie 16 automatów i 1 pelosesonówka.

Ten najmniejszy to AFGAN ;d


A tu afgan z bliska



A tu nie wiem czy to Jamaica cz Black Mazar



A tu 2 platforma, rosną sobie White Window i Black Mazar Xxl ktore to ktore to nie wiem.



Pełnosezonowki zdjecia nie zrobilem, jest najwieksza ale nie pokazała nawet wlosków nie wiem czy dojdzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół