nasiona marihuany

Counter-strike

Wyszukiwarka Forumowa:

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
Do byłych/obecnych graczy: (counter-strike 1.0-1.6, source)

Czy nigdy nie spotkało Was, w lepszy dzień, na ulubionym serwerze grać zdumiewająco, lub lepiej niż ogół - wokół posypuje się mnóstwo komentarzy uznania -

-Jack, wymiatasz!
-ej, Jack, zostaw ich trochę! ;)

A na drugi dzień, kiedy jesteś skacowany, uchachany słońcem Amazonki lub poprostu zmęczony, no nieważne, czasem poprostu nie ma się dnia do csa...

-Lamo, naucz się grać najpierw na botach!
-Nie zastawiaj! Co ty odpie****asz! Niedo***any jakiś jesteś? -

-Odpowiedzi generowane przez móżdżki tych samych osób które lizały ci przed chwilą tyłek, teraz liżą tyłek komuś kto teraz jest najlepszy w statystykach w danym momencie.

Zdarza się Wam to? Jak nazywa się to zjawisko...?
(poza włazidupstwem) :D

Nie mówię że jestem przeza***istym graczem, bo praktycznie przez brak odpowiedniego łącza nie gram od ok. 2 lat, zaniedbanie robi swoje. :p
Zreszta, i tak nigdy nie byłem 'miszczem' xD

Lecę na szluga, pozdro!<joint>
 

Grander

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2009
Postów
83
Buchów
0
Heh ja gram w cs'a 1.6 :D:D z nudów na steam hehe jak grasz to zaproś mnie pogramy razem :D:D
 

Churchil

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
200
Buchów
1
Oj Jackk tez to znam tylko ja mam pecha do cs-a bo zazwyczaj ja zgine pierwszy nawet jak idziemy calym teamem ok.8 osob
 

Grander

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2009
Postów
83
Buchów
0
Hehe ja mam skila ale uważają mnie za chitera xD
 
D

Donie Darko

Guest
A czy gra ktos z was w jakimis solidnym teamie czy tylko wszyscy ffa cisniecie?:D
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
a nie boicie sie ze was namierzą ? :sunny:
 

RapowePestki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
648
Buchów
4
ja gram czasem tez w 1.6 ale non steam i moge powiedzieć że takie sytuacje zdarzają mi się bardzo często
 
T

TaZz

Guest
To się ogólnie nazywa w fachu :D SKILL. Raz jest raz go nie ma. Ja grałem bardzo dużo w cs'a 1.6(steam) i rożnie bywało. Ale jak pograłem trochę dłużej to forma(skill) powróciła i grałem naprawdę dobrze. Ta gra dla mnie jest jak sport. Taktyki, zagrywki, treningi wszystko tak jak bym chodził na SKS'y w szkole. Teraz niestety nic nie gram(brak czasu) ale we wakacje bedzie wielki "come back":pr:
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
Szkoda że mi net nie pozwala :D skill... swojego czasu byłem w najlepszym teamie na serwie lanowym w mojej miejscowości ;D Niegrałem już pare miesięcy, skill spadł poniżej zera :D Pozdro ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół