nasiona marihuany

Miss # LATO 2015

Wyszukiwarka Forumowa:

Wybieramy MISS LATA


  • Łącznie głosujących
    42
  • Poll closed .
G

Guest

Guest
Miss # LATA


thumb_MisslogoOK.png









Zapraszamy na kolejną odsłonę konkursu MISS #.




Dzieli się on na 4 okresy uzależnione od pory roku:
- Zimowa Miss#
- Wiosenna Miss#
- Miss# lata
- Miss# jesieni
- MISS ROKU #.com - wybierana jednorazowo tuż po zakończeniu konkursu Miss Zimy spośród wsystkich nadesłanych zdjęć w kwartalnych edycjach




Konkurs rozpoczyna się zgodnie z porami roku - obowiązują daty kalendarzowe




Chcielibyśmy również, aby wykonywane zdjęcia wiązały się w jakikolwiek sposób z danym okresem, czyli np:
- zimą zalecamy umieszczanie zdjęć świątecznych, mikołajkowych, choinkowych
- latem/jesienią - fotografujemy np outdoor na spotach
I tak dalej...
Oczywiście nie jest to obowiązkowe!










Nagrody:




Miss#
1000 zł
bon na zakup sprzętu na kwotę 500 zł oraz bon na nasiona - 500 zł


I Vicemiss #
500 zł
bon na zakup sprzętu na kwotę 250 zł oraz bon na nasiona 250 zł


II Vicemiss #
300 zł
bon na nasiona







Sponsorzy:​












Regulamin konkursu




1. Publikacja zdjęć/zgłoszenie:


  • W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie
  • Zdjęcia mogą być publikowane wyłącznie za zgodą fotografowanego "obiektu".
  • W związku z tematyką forum - zdjęcie powinno oprócz aktu zawierać jakikolwiek akcent konopny (liść, krzaczek, joint, bong itp).
  • Każde zgłoszenie musi zawierać logo Haszysz.com plus ewentualnie nick użytkownika. W przypadku umieszczenia większej ilości zdjęć - przynajmniej na jednej publikowanej fotografii (przy założeniu że modelka i sceneria są identyczne). Może być narysowane na ciele lub potwierdzone kartką.
  • W każdej chwili istnieje możliwość dodania kolejnych zdjęć przez tego samego użytkownika, przy założeniu że umieszczane są w tym samym konkursie (np. Miss lata) - zostaną dołączone do wcześniejszych fotek
  • Zdjęcia publikowane w konkursie nie mogą zostać usunięte przez Użytkownika po zakończeniu konkursu. Moderacja ma prawo do "przejęcia" zdjęcia jednak nie ma możliwości wykorzystywania go w innych celach jak konkurs Miss#




2. Oszustwa:


  • W przypadku wykrycia wszelkiego rodzaju matactwa (umieszczanie zdjęć pobranych z internetu, wklejanie nicka i logo za pomocą oprogramowania do obróbki zdjęć itp) - Uczestnik zostaje automatycznie wyłączony z konkursu i usunięty z forum.
  • Zabrania się namawiania innych użytkowników do oddawania głosu na konkretne zdjęcie. Jedyna możliwość na "agitację" to umieszczenie info w sygnaturze użytkownika wraz z info o konkursie i linkiem do opublikowanych zdjęć w wątku konkursowym




3. Limity:


  • W konkursie może uczestniczyć każdy użytkownik - nie występują jakiekolwiek obostrzenia związane ze stażem czy liczbą postów




4. Treści/zawartość postów:


  • Użytkownikom forum zabrania się umieszczania treści wulgarnych, obraźliwych oraz zbędnego offtopu w temacie konkursowym/głosowaniu. Niestosowanie się grozi warnem/banem/karnym kut*sem.




5. Wyniki konkursu


  • Wyboru osoby wygranej dokonują użytkownicy forum przy pomocy ankiety/głosowania. Ankieta nie jest jawna aż do jej zakończenia.
  • Głosować mogą użytkownicy posiadający minimum półroczny staż na forum oraz 50 postów. Wyjątkiem są osoby, które opublikowały zdjęcie w konkursie - nawet jeśli nie spełniają powyższych warunków - mogą wziąć udział w głosowaniu.
  • Zabrania się oddawania głosu "na siebie" - takie zgłoszenia automatycznie zostaną usunięte, użytkownik wyłączony z konkursu oraz nagrodzony odpowiednią karą porządkową.




6. Nagrody:


  • Nagrody zostaną przekazane wygranym w ciągu 7 dni od otrzymania danych.
  • W przypadku nagród rzeczowych - przypominamy o konieczności podawania "bezpiecznego" adresu wysyłki
Pula nagród może się zmieniać - oczywiście na plus. Zachęcamy sklepy oraz użytkowników forum do przyznawania nagród we "własnym" zakresie



Dla przypomnienia kilka zdjęć z wiosennej edycji.



MISS # Wiosny​



normal_20150617_205057.jpg




ViceMiss # Wiosny


normal_IMG_3747_28229.JPG


II ViceMiss # Wiosny


normal_IMG_0048~0.JPG








 
Ostatnia edycja:
G

Guest

Guest
Hey.

Jako, że zgłoszeń jest mało postanowiliśmy na zachętne nagradzać pierwsze zgłoszenia drobnymi upominkami ufondowanymi przez :







 
Ostatnia edycja:

hasiok906

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
116
Buchów
1
Wakacje sprzyjają pobytom w hotelach. Fotki z wczorajszej "imprezki" ;) Co cieszy najbardziej to w samarce są widoczne pierwsze sample z tegorocznej uprawy. Jako, że w poprzedniej edycji już otrzymałem taki zestaw kosmetyków, to zrzekam się z tytułu do niego za pierwsze zgłoszenie na rzecz drugiej kandydatki, która się pojawi w konkursie. A same kosmetyki dają rade, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni :)





Hasiok
 

weedDemeter

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2015
Postów
46
Buchów
0
Witam, po długim wakacyjnym Tripie wrócilam. Postanowiłam znów wystartowac w tym konkursie. Tylko nieco ostrzej ;P Mam nadzieje, ze sie podoba. Buziaki ;*









;*

Ja i Bob ;* Bonus










:*
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
Wszystkie Są bardzo piękne !!! ale za "weedDemeter" to ja bym oddał nie jednego grama :D .
oczywiście taki żarcik ;) Piękne dziewczyny ;)
 
G

Guest

Guest
Hey.

Wystartowała ankieta.
Od teraz przez najbliższe trzy dni możecie oddawac głosy w ankiecie.
Przypominam o tym, że głosować mogą jedynie osoby posiadające konto minimum pół roku oraz 100 postów.
Wyjątkiem są osoby biorące udział w konkursie.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Ciężki wybór,ale udało się zagłosować.
Dawaj Marmoszka odważnie startuj na miss jesieni<lol>
 
C

chrabonszcz

Guest
Ciężki wybór,ale udało się zagłosować.
Dawaj Marmoszka odważnie startuj na miss jesieni<lol>

dokładnie koleś, dlatego osobiście daje buchy tylko użytkowniczkom, taka zazdrosna bestia ze mnie, że wk***iłoby mnie gdyby ktoś się na moją ślinił :p

a że Kobitki mamy tutaj eleganckie to też nie głosuje bo jak...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół