nasiona marihuany

Dmt

Wyszukiwarka Forumowa:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
niż wpaść na granicy na próbie przemytu 2kg narkotyku.

Oczywiscie zdajesz sobie sprawe, ze od pewnego czasu nie trzeba po nia plynac czy jechac, a wystarczy kupic przez internet np w uk?
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
z zakupem kilku gram czystego DMT,

Po co kilka gram ? 300mg kosztuje ok 100-130zł, wystarczy na 6-7 podejść. Przypuszczam że jak uda się przytrzymać te 40-50mg w płucach kilka sekund, to nie będziesz chciał szybko tego powtórzyć a nie zapomnisz tego do końca życia. Zamawiać, załatwiać i pisać tripy ! Ja tam coś nastukam na następną wypłatę pewnie.. <lol>
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
300mg kosztuje ok 100-130z;

u mnie 1g schodzil po 6 stow. przy mniejszych ilosciach dawalem jakies zaporowe ceny typu 100mg - 120zł (nie oplaca sie robic takiej ilosci)
W kazdym razie jesli ktos ma niezbedna wiedze jak wyciagnac czyste nn z kory, to kupno kory jest duzo lepszym rozwiazaniem, nie dosc, ze wyjdzie z 20x taniej to ma sie pewnosc co do towaru

30mg w dobrym stacjonanym vapo 180c i nie ma mocnych zeby chociaz zdarzyc powiedziec " o kur%$" ;p
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
platnosc bitcoinem i lewy adres. Trzeba sobie pomagac w zyciu:) Ale tak, nie ma co ukrywac, ze zawsze takie ruchy wiaza sie z pewnym ryzykiem. Trzeba brac na to poprawke.


Gardenic ile wychodzi czystego dmt procentowo?
Zalezy od sortu, im pozniejsze zbiory (jesien) tym ta zawartosc jest wieksza. Zaporowe temperatury + mala ilosc wody powoduje wzrost dmt w korze.

Przy dobrym wietrze mozna liczyc na 1.5-2% czystej tryptaminy.
 
Ostatnia edycja:

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Ekstrakcja dmt jest bardzo prosta i nie trzeba dużo składników. Korzeń mimozy, soda kaustyczna , nafta i woda. Potrzebna jest jeszcze pipeta i słoik.
Jeśli będzie zainteresowanie to mogę napisać dokładny przepis. Otrzymuje się DMT w postaci freebase.
OSTRZEGAM DMT to nie narkotyk rekreacyjny, może pomuc na choroby psychiczne, ale może doprowadzić też do nich. Jest sto razy mocniejszy od LSD.
Teraz raport z użycia.
Paliłem trzy razy ale napiszę o najmocniejszej fazie.
Paliłem z butelki z obciętym dnem. Dwa buch po drugim już mnie nie było nawet nie zdążyłem odłożyć butelki.
Miałem wrażenie że mnie wessało mnie do innego świata, zaczełem wirować, a wokół mnie piękne obrazy i piękne kolory. Potem już tylko mocniej, stałem się energią miałem wrażenie że mam kontakt z całym światem, wizję z przeszłości, wiadomość od zmarłej osoby, a na końcu tunel. Jak się pojawił tunel to spanikowałem i zacząłem walczyć z fazą bo myślałem że umieram, to był BŁĄD myślałem że już nigdy nie wrócę do ciała. Miałem wrażenie że jestem w zawieszeniu, nie mogłem ruszyć niczym i wydawało mi się że ten stan trwa godziny.
Gdy się obudziłem miałem lekkie halucynacje, a przez następne dwa tygodnie czułem się tak spokojnie jak nigdy.
Zmieniło mnie to przeżycie zrozumiałem wiele żeczy, wybaczyłem sobie i innym wiele żeczy. Minął ponad rok, wróciłem do wiary i staram się być dobrym człowiekiem(czego nie można było powiedzieć o mnie w przeszłości). Okazało się że wizję miałem tylko około 7min. Dmt to nie zabawa, potrzeba medytacji i kogoś kto cię wprowadzi. Rada dla każdego kto chce próbować NIE WALCZ Z FAZĄ!!!
Posiadam jeszcze 800g mimozy, coś czuję że starczy mi do końca życia.
 
Ostatnia edycja:

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
tak się składa, że mam dmt z dobrego źródła ale po opisie zacząłem się obawiać przyjęcia...
o ile po grzybach po duuużych dawkach miałem oderwanie od wizji na 3h i fakt walka z fazą nie miała sensu to jeśli dmt jest na tyle mocne nie jestem przekonany czy wrócę :D. Całkiem intensywne przeżycie po samych grzybkach kiedy rozmawiałem z postaciami z filmów... wywar najmocniejszy jaki zrobiłem do tej pory ale dmt mocniejsze... no nie wiem
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
tak się składa, że mam dmt z dobrego źródła ale po opisie zacząłem się obawiać przyjęcia...
o ile po grzybach po duuużych dawkach miałem oderwanie od wizji na 3h i fakt walka z fazą nie miała sensu to jeśli dmt jest na tyle mocne nie jestem przekonany czy wrócę :D. Całkiem intensywne przeżycie po samych grzybkach kiedy rozmawiałem z postaciami z filmów... wywar najmocniejszy jaki zrobiłem do tej pory ale dmt mocniejsze... no nie wiem
Nie zaglądałem tu dawno. Próbowałeś?
 

Psylocyce

Active member
Rejestracja
Lut 2, 2023
Postów
29
Buchów
13
A co mi tam, odświeżę po latach, może ktoś się zastanowi i przygotuje...
Waliłem to z arizer air II. Brałem 4-5 chaotycznych buchów i miałem jedynie super realne wizje na otwartych oczach (jak np pełzające po dywanie larwy mącznika). Wtedy myślałem, że muszę szybko zaciągać i za chwilę wypuścić dym, żeby zdążyć walnąć te magiczne 3.
Już wtedy zauważyłem "niepożądane" efekty: Uczucie sztywnienia ciała i to silne przeświadczenie, że umieram. W końcu ta sama substancja, mózg wie.
Później walnąłem 1 bucha i zatrzymałem w płucach na dłużej (zaciągając większość z 30(!)mg). I... Ledwo zdążyłem odłożyć vapo i się położyć. Lekka panika, sztywnienie ciała i walka o dobrego tripa. Kolory, z których wyłoniły się na chwilę chaotyczne byty - myślę, że było blisko do breakthrough, na który chyba trochę brakuje mi jaj :D Wcześniej brałem grzyby w wysokich dawkach (McKenai 6g lemon tek) i było bardzo pozytywnie (ego umarło), ale nie ma podejścia do DMT, więc ostrożnie. I tak, przepis z sodą kaustyczną, octem i naftą/benzyną ekstrakcyjną działa.

P.s. osobom z nadciśnieniem radzę uważać - potrafi solidnie podnieść na krótki czas
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół