nasiona marihuany

Dmt

Wyszukiwarka Forumowa:

Cannaultras

Member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
8
Buchów
0
Witam, szykuje się na tripa z DMT. Trochę o tym czytałem, mam pewne plany, ale jestem ciekaw czy macie dla mnie jakieś rady.
Jakie sposoby palenia, podobne freebase jest najlepszy. Słyszałem też o w wiaderku. Podobno najważniejsze to wtłoczyć jak najwięcej dymu na raz i dlatego tez myślę, że druga opcja byłaby najodpowiedniejsza.
Proszę o Wasze doświadczenia i rady, pozdrówki :D
 

DrGreenton

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2009
Postów
181
Buchów
0
Ja dmt wypielm w postaci zmielonych naion ruty stepowej z woda + kwas do tego jakies 7 lat temu fazy nie zapomne do konca zycia masakra takich halunow juz po niczym nie mialem z kumpem bylismy pewni ze umrzemy trzymalo 10h maaasakra nie idz do ludzi po tym bo faza nie do ogarniecia ja jak zamykalem oczy i co otworzylem to bylem w innym miejscu ie do opisania
 

Cannaultras

Member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
8
Buchów
0
Ja będę to miał w postaci do palenia. Wiadomo, trip nie do przebywania w społeczeństwie. Dobra miejscówa + ziomek do ogarnięcia.
 

johnbut

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
209
Buchów
2
pamietaj zeby nie dotnac otwartym ogniem, tylko waporyzacja, przygotuj sie na okolo polgodzinne odlaczenie od otaczajacego swiata. Jedna rada ode mnie - pusc sie, nie przeciwstawiaj sie fazie, cokolwiek by sie nie dzialo i bedzie super :)
 

Cannaultras

Member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
8
Buchów
0
Czytałem właśnie, że ogień niszczy dmt. Myślicie, że wiadro z sitkiem czy tam sreberkiem będzie możliwe do zrobienia ? Bo te całe fajki freebase to chyba coś ciężko dostępne są
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
wszystko zależy od tego w jakiej postaci masz dmt jeśli w postaci "na herbatkę" to musisz się dokładnie zapoznać z instrukcją zeżreć inchibitory maoi poczekać zrobić wywar itp. Jeśli masz mieszankę do palenia - osobiście polecam na początek Electric Sheep (są czasami dostępne mieszanka ziołowa + dmt można zrobić skręta albo palić z butli.
Jeśli masz Freebase - biały/brązowy proszek - palenie z wiadra raczej bez sensu bo tego się nie pali tylko waporyzuje tak że albo uda ci się gdzieś kupić lufkę do cracku np taka jak ta http://1.bp.blogspot.com/_Dm4sFu73cJo/TNP_k_M4izI/AAAAAAAAawg/pKixWvCkCb0/s1600/crack02.jpg to jest dobra opcja tyle że taką lufe ciężko u nas dostać albo waporyzer jakiś a w ostateczności odcinasz denko butelki po coli i palisz z folii :)

ogólnie przy freebase wszystko polega na tym że musisz je podgrzać odpowiednio wtedy kryształki zmieniają się w taką płynną/pół płynną substancje którą dalej lekko podgrzewasz aż nie zacznie parować wtedy zabierasz ogień i wciągasz i tak ile razy dasz radę - jak uda ci się dobrze zaciągnąć to do 2 macha już nie dotrwasz bo cie faza wessie :D - tak samo jak czasem się odparowuje sos na patelni jak się gotuje to zabierasz ogień i zaczyna parować.

Ważne jest żeby freebase nie miało bezpośredniego kontaktu z ogniem więc to raczej wyklucza jakikolwiek palenia z wiadra uwierz mi nie potrzebujesz tego jak chcesz palić jak najbardziej efektywnie to zaopatrz się w tego typu wapo http://unikatowebonga.pl/pl/home/242-szklany-waporyzator.html właśnie do proszków głównie.

sposób z folią polega na tym że kładziesz na folii dmt podgrzewasz przez folię (od dołu) i wciągasz - przy wszystkich tych sposobach trzeba uważać żeby nie podać za dużo ognia bo możesz przedobrzyć i zneutralizować dmt temperaturą w necie jest też projekt fajnego urządzenia do waporyzacji które można zrobić całkiem prosto w domu nazywa się the machine przykład: https://wiki.dmt-nexus.me/w/images/thumb/7/72/Aoutiv's_Machine1.JPG/310px-Aoutiv's_Machine1.JPG całkiem proste do zrobienia i obsługi.

ogólnie jak zapalisz to najlepiej jak by osoba z którą palisz i cie pilnuje siedziała sobie cicho w koncie i się nie odzywała żeby nie burzyć fazy :)

Ja dmt wypielm w postaci zmielonych naion ruty stepowej z woda + kwas do tego jakies 7 lat temu fazy nie zapomne do konca zycia masakra takich halunow juz po niczym nie mialem z kumpem bylismy pewni ze umrzemy trzymalo 10h maaasakra nie idz do ludzi po tym bo faza nie do ogarniecia ja jak zamykalem oczy i co otworzylem to bylem w innym miejscu ie do opisania

albo ściemniasz albo nie napisałeś wszystkiego bo jeśli przed wypiciem dmt odpowiednio wcześniej nie przyjmiesz inhibitorów maoi to kwasy żołądkowe rozłożą dmt i nie ma szans na żadną fazę - poza tym twoje rady są mało trafne bo dotyczą tylko opcji wypicia - wtedy faza może trzymać 8 - 10h ale jest mniej intensywna za to przy paleniu szczególnie freebase faza wchodzi czasem nawet tak szybko że nie zdążysz odstawić przyrządów do palenia (dlatego zawsze dobrze mieć kogoś ze sobą żeby ci pomógł) i trwa jakieś 10 - 20 min "bycia w innym świecie" + potem 2 - 3 h jest dziwnie i luz :) - faza jest dużo krótsza ale o wiele bardziej intensywna
 

Cannaultras

Member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
8
Buchów
0
Dzięki pomogłeś mi, bo mogłem sobie z***ać tripa.
To całe the machine to poprostu dziura w denku i w gwincie sreberko ? Przeglądam te różne stronki i nie mogę się dopatrzeć co wkładają do tej szyjki :D
Aaa i czy jak wypatroszyłbym żarówkę, nasypał do środka proszku i ogrzał od spodu to też się uda ? No i czy robi się w tym wszytskim sprzęgło czy nie jest konieczne ?

Edit:
Co do opcji z ucietą butla to na sreberko nasypuje dmt i owija dno ? Potem podgrzewa i buch ? :D
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
co do the machine to nie jest sreberko tylko takie cienkie paski metalu nie wiem jak to opisać ale coś w rodzaju takiej metalowej szczotki z długich cienkich pasków metalu można coś takiego dostać w marketach budowlanych ale nie pamiętam jak się nazywa - plusem tutaj jest to że na początku podgrzewasz ten metal najlepiej jakimś małym butanowym palniczkiem takim jak sprzedają w sklepach z kuchennymi pierdołami do karmelizacji itp. podgrzewasz metal i na to kładziesz dmt - przez co nie ma ono kontaktu z otwartym ogniem - tylko trzeba wyczuć jak bardzo rozgrzać metal.

sposób z żarówką jak najbardziej ok - co do sprzęgła może pomóc ale konieczne nie jest ja bym zrobił jak pali kilka osób jedna za drugą to nie trzeba ale jak po kolei to zawsze się przyda żeby na koniec wciągnąć co zostało w żarówce albo zrobić małe sprzęgiełko i w ogóle go nie zatykać zasada palenia taka sama jak w crack pipe :D filmik https://www.youtube.com/watch?v=LzuVtEYE35w

co do butelki to tu masz filmik jak małpka na youtube wszystko prosto wyjaśnia :D https://www.youtube.com/watch?v=QtckVptu4I4

najprościej będzie jak w youtube wbijesz dmt freebase how to smoke i będziesz miał metod do wyboru pełno :)
 

Niedowidzialny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
75
Buchów
0
Ze wzgledu zamieszkania, nie mam dostępu do dmt. Po obejrzeniu filmiku na dailymotion i przeczytaniu paru sposobów na zrobienie tego stwierdzam, że nie jest to takie trudne. Próbował już ktoś to zrobić? Poradzicie czy odradzicie robienie tego?
 
R

Rivi

Guest
Zrobienie DMT w postaci, która nadała by się do palenia wcale nie jest tak trudne. Jeżeli przepis który czytałem jest prawdziwy, to ekstrakcja do białych kryształów jest ekstremalnie łatwa.

Gdzieś znalazłem przepis, który tłumaczył mi dobry znajomy (bo kuleje z angielskiego). W każdym razie, pisał go koleś z UK, który napisał przepis + podał zdjęcia w poszczególnych etapach.

Wynikało z tego, że potrzebujemy kupić korzenie rośliny która nazywa się Mimosa tenuiflora. Ma ona w tym korzeniu wysokie stężenie DMT ok 1% ALE jest to DMT w formie przez nas porządanej!

Więc przykładowo, kupujemy co najmniej 1kg tego korzenia, rozwalamy go na drobno, wsadzamy do naczynia i zalewamy acetonem. Podgrzewamy do wrzenia acetonu (nie na otwartym ogniu bo aceton jest palny a co tym bardziej jeszcze jego opary !) najlepiej nie w domu a na dworze albo po prostu mocny wyciąg + kuchenka elektryczna nie gazowa. Gotujemy jakiś czas. Zostawiamy, niech poleży kilka dni potem znowu podgotujemy, przelewamy odcedzając ten korzeń. Następnie odparowujemy.... po odparowaniu osadzają się nam na naczynku białe kryształy, które skrobiemy. To jest DMT (oczywiście nie czyste na tyle żeby strzelać to dożylnie, ALE na tyle czyste że palenie bez problemowo przeprowadzisz).

No i z tego co koleś mówił to tylko z tej rośliny Mimosa tenuiflora da się otrzymać w ten sposób DMT bo jest w takiej a nie innej formie.

Ekspert nie jestem. Tak wyczytałem od kolesia który to robił. Przepis gdzieś zawieruszyłem, nie wiem gdzie on aktualnie jest ale zapamiętałem bo banalny przepis a PODOBNO działa.

Nie próbowałem. Pewności nie mam. Ale wg mnie WARTO SPRÓBOWAĆ.

Powodzenia!
 

Niedowidzialny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
75
Buchów
0
Zrobienie DMT w postaci, która nadała by się do palenia wcale nie jest tak trudne. Jeżeli przepis który czytałem jest prawdziwy, to ekstrakcja do białych kryształów jest ekstremalnie łatwa.

Gdzieś znalazłem przepis, który tłumaczył mi dobry znajomy (bo kuleje z angielskiego). W każdym razie, pisał go koleś z UK, który napisał przepis + podał zdjęcia w poszczególnych etapach.

Wynikało z tego, że potrzebujemy kupić korzenie rośliny która nazywa się Mimosa tenuiflora. Ma ona w tym korzeniu wysokie stężenie DMT ok 1% ALE jest to DMT w formie przez nas porządanej!

Więc przykładowo, kupujemy co najmniej 1kg tego korzenia, rozwalamy go na drobno, wsadzamy do naczynia i zalewamy acetonem. Podgrzewamy do wrzenia acetonu (nie na otwartym ogniu bo aceton jest palny a co tym bardziej jeszcze jego opary !) najlepiej nie w domu a na dworze albo po prostu mocny wyciąg + kuchenka elektryczna nie gazowa. Gotujemy jakiś czas. Zostawiamy, niech poleży kilka dni potem znowu podgotujemy, przelewamy odcedzając ten korzeń. Następnie odparowujemy.... po odparowaniu osadzają się nam na naczynku białe kryształy, które skrobiemy. To jest DMT (oczywiście nie czyste na tyle żeby strzelać to dożylnie, ALE na tyle czyste że palenie bez problemowo przeprowadzisz).

No i z tego co koleś mówił to tylko z tej rośliny Mimosa tenuiflora da się otrzymać w ten sposób DMT bo jest w takiej a nie innej formie.

Ekspert nie jestem. Tak wyczytałem od kolesia który to robił. Przepis gdzieś zawieruszyłem, nie wiem gdzie on aktualnie jest ale zapamiętałem bo banalny przepis a PODOBNO działa.

Nie próbowałem. Pewności nie mam. Ale wg mnie WARTO SPRÓBOWAĆ.

Powodzenia!

a słyszałeś o Phalaris arundinacea L. (Mozga trzcinowata)? To rośnie u nas.. chce zminimalizować jakiekolwiek podejrzenia i wszystkie składniki będę załatwiał przez sklepy na miejscu.
u nas na forum jest taki przepis https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?60496-DMT-(Dimetylotryptamina)-FAQ
 

no1knowbetter

Active member
Rejestracja
Mar 30, 2015
Postów
41
Buchów
0
Probowal ktos moze samodzielnie przepisu od Riviego, albo jakiegokolwiek innego z dostepnych ogólnie roślin ?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
"Mozga trzcinowata"

Zeby zrobic z tego wystarczajaca ilosc dmt trzeba by zrobic ekstrakcje z chyba 2kg tej trawy, nastepnie oddzielic pozostale tryptaminy i alkaloidy od dmt co jest praktycznie nie wykonalne w domowych warunkach.

Jesli ktos chce to polecam kupic mimoze hostilis. wor 2kg to koszt kolo 1500zł, srednio na 75g kory wypada 1g czystego dmt.
Technik za duzo nie znam, w moim wypadku wyciagalem tryptaminy za pomoca NaCl i heptanu. koszt okolo 130zł
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
"Mozga trzcinowata"

Zeby zrobic z tego wystarczajaca ilosc dmt trzeba by zrobic ekstrakcje z chyba 2kg tej trawy, nastepnie oddzielic pozostale tryptaminy i alkaloidy od dmt co jest praktycznie nie wykonalne w domowych warunkach.

Jesli ktos chce to polecam kupic mimoze hostilis. wor 2kg to koszt kolo 1500zł, srednio na 75g kory wypada 1g czystego dmt.
Technik za duzo nie znam, w moim wypadku wyciagalem tryptaminy za pomoca NaCl i heptanu. koszt okolo 130zł

Mimose jest nielegalna w Polsce od 2009r, więc chyba jednak lepiej kombinować z zakupem kilku gram czystego DMT, niż wpaść na granicy na próbie przemytu 2kg narkotyku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół