nasiona marihuany

Charlotte’s Web (20% CBD)

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rivi

Guest
  1. Charlotte’s Web (20% CBD)

Ta słynna odmiana konopi, dostępna jedynie w formie klonu, została stworzona w 2011 w stanie Colorado przez braci Stanley w celu niesienia pomocy pacjentom chorym na raka. Jednak gdy przez przypadek okazało się, że otrzymany z niej olej CBD całkowicie zlikwidował ataki padaczkowe u 3-letniej dziewczynki, nowina natychmiast poszła w świat! Dziewczynka nazywała się Charlotte i nowa odmiana została nazwana właśnie na jej cześć. Charlotte’s Web pozostaje na dzień dzisiejszy najbogatszą w CBD odmianą konopi na świecie o 20% zawartości tego związku, zawierającą przy tym maksymalnie 0,5% THC.

Historia zaczęła się od telefonu rodziców Charlotte, Matta i Paige Figi, którzy z córką cierpiącą na Syndrom Dravet, mającą ponad 300 ataków epilepsji tygodniowo, na które nie pomagało ŻADNE znane lekarstwo, zdecydowali się na kurację medyczną marihuaną. Mimo obaw co do młodego wieku swojej córki, rodzice zaczęli jej podawać olej CBD, który całkowicie zlikwidował objawy choroby. Wkrótce do Colorado zaczęły ściągać tłumy rodziców, którzy chcieli rozpocząć tę samą kurację dla swoich dzieci.
Niedługo potem Bracia Stanley założyli organizację charytatywną Realm of Caring (w wolnym tłumaczeniu “Strefa Troski”), która rozpoczęła wysyłkę oleju CBD z Charlotte’s Web do 50 stanów USA o koszcie $250 za buteleczkę. Ze względu na to, że olej ten nie przekracza zawartości THC zastrzeżonej dla produktów z konopi przemysłowych, handel nim nie podlega restrykcjom amerykańskiej ustawy antynarkotykowej. Żeby dowiedzieć się, czy olej ten może zostać wysłany do twojego kraju zamieszkania, należy napisać na ten adres e-mail: info@cwbotanical.com.



Słyszał ktoś ? ktoś ma do czynienia z tą odmianą ? Ma ktoś klona tej rośliny ? Bardzo pożądana. W zasadzie, można było by ją już może uprawiać u siebie bez możliwości pójścia do paki, ze względu na zawartość THC bo tam nie całe 0,5% zawiera wiec jak przemysłowa konopia a cbd te 20% ok. Da radę ktoś załatwić klona tej odmiany ? Uprawia ją ktoś ? :)


Tu znalazłem np aukcje z klonami :)

http://www.californiatears.com/index.php?act=viewProd&productId=9

Ale do pl pewnie nie wyślą. Ryzykować na razie nie bede, może na wiosnę spróbuję wiadomo żeby nic do tego czasu nie mieć w domku hehe
 
Ostatnia edycja:
R

Rivi

Guest
Niestety nie mogę sobie na to pozwolić do wiosny... szkoda że tyle czasu, a później będę próbował. Może ktoś na miejscu ma i się przyzna pochwali ? kto wie hehehe:) Bardzo ciekawa, mając tak mało thc może da rade uprawiać ją jak przemysłówki bez problemów związanych z paką ? ;) może nawet wysyłka nie przysporzyła by problemów ale jak mówię co do mnie dopiero na wiosnę jak uporam się z tym co mam aktualnie... ;) bo za dużo do stracenia mam wiec trzeba być puki co grzecznym hehe


z tym że z nasion, wiadomo różne phena i różna zawartość thc / cbd ... wiesz w nasionach to nigdy nie wiesz co będziesz miał, co klon to klon ;) cena kosmiczna a może wyjść coś takiego jak z cbd crew wiec wiesz ale dzieki dzieki ;)
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
powiem ci ze akurat się wstrzeliłeś w temat bo sam ostatnio rozmyślałem na otwarciem namiotu
tylko z medyczną i wspomagać CBD i RSO
 
R

Rivi

Guest
Właśnie też o tym myślę !! Wiesz taka odmiana co prawie nie ma THc nie będzie działać AŻ tak skutecznie bo lepiej działają z THC ALE lepsze to bez thc a z dużą ilością cbd i innych, bo wtedy wiesz wpadną na hate to nie udowodnią dilerki bo przecież nikt by tego nie kupił prawda ? Rośliny co mają tak mało thc jako przemysłówki są traktowane więc kara grzywny tylko jak sie nie myle za nie jest a nie więzienie. Więc do namiotu roślina idealna żeby RSO robić i leczyć się na bieżąco zapobiegać itd wspomagać organizm :) dzieki :) wiec ta odmiana za***ista by była hehe akurat!
 
T

TymczasowyPalacz

Guest
Ciekawe czy naprawdę ta roślina ma tylko 1% THC i 25% CBD a i jak ktoś kupi to wtedy można zrobić pestki i by już by można osa robić bo kurde chciałem dla matki zrobić olejek. Ale te nasze prawo jest po***ane i raczeej nie obejdzie sie go. pozdro
 
T

TymczasowyPalacz

Guest
a po co i tak nie wiem czy ma tyle thc i tak uprawa nie legalna jest w polsce to i tak wam nie pomoze nawet ta odmiana ;p
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
Ciekawe czy naprawdę ta roślina ma tylko 1% THC i 25% CBD a i jak ktoś kupi to wtedy można zrobić pestki i by już by można osa robić bo kurde chciałem dla matki zrobić olejek. Ale te nasze prawo jest po***ane i raczeej nie obejdzie sie go. pozdro

Jeśli dostaniesz gdzieś poza stanami klona właśnie z tej matki o której mowa w temacie, przy odpowiednich warunkach wykaże on wyżej opisany fenotyp. Przy pestekach występuje rozbieżność fenotypów, co za tym idzie zawartość kannabinoidów w suszu może się diametralnie różnić.
 
D

Dirtbag

Guest
Jak nie znasz nikogo osobiście w us kto ma dostep i mógłby wyslac ci tego klona to nie kupisz nic konkretnego przez internet. Chyba ze chcesz sie bawić w pestki to próbuj crossow z ta odmiana. Tak z głowy pamietam tylko CBD Kush od Cannarado
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
CBD Therapy z CBD Crew najnowsza odmiana ma zblizone osiagi do Charlottes Web i sa juz tego standaryzowane pestki.
 

smokeweedman

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2016
Postów
95
Buchów
0
Ma zbliżone osiągi ale procentowo CBD jest połowę mniej (max 10% CBD).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół