nasiona marihuany

[Sativa Mass / Master Sativa] - Orion Seeds, GGS, pechy z f2seeds.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
nieśmiało zakładam 2 fotorelację na szalę Sativa Mass z Orion i Master Sativa od Grzesia. Wysadzone w tym samym czasie różnice bardzo widoczne. Na spotach wysadzoneplus minus ostatni tydzień maja.
Sativa mass od samego początku leciała w górę mocno tworząc duże przestrzenie między piętrami ale teraz trochę zwolniła i zaczyna przybierać na masie. Ma około 120 cm i już wiem, że bez treningu się nie obejdzie inaczej wyrośnie palma na 3 metry. Master sativa od Grzesia zbiera się wolniej ale też tworzy krótsze przestrzenie między piętrami nie nazwałbym jej gorsza po prostu jest inna, czas pokaże.
Na razie bez nawozów gleba jest dobrze zbilansowana, okoliczne podłoże podmokłe bagniste. W koło spota wykopane 4 doły aby odwodnić teren w rezultacie czego teraz muszę podlewać.


 

Smakosz85

Sigma
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
432
Buchów
1,629
Odznaki
5
Także mam Master Sativa, lecz mniejszą z powodu parapetu (każda jest zacofana w czasie, nie wygląda jak powinna, ale mamy czas i zobaczymy co pokaże) Ma potężne liście :) jak na małą roślinę
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Miałem w tamtym roku Sativie Mass od Oriona, wielka urosła :)
Podczas FLO odrosty łamały się jak szalone. pod ciężarem :p
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
Mały update


rosną nieźle zaczynają się chyba niedobory, wypadają drobne dziurki lub jakies robactwo mi wpie****a planta ale przyrost jest
tak duży i intensywny że robakami się nie przejmuję spryskam prewencyjnie i podałem pierwszy nawóz na razie pod korzenie
potem tylko dolistnie. Plant po treningu za jakis czas wrzuce foty
 
K

klos2

Guest
Będę obserwował miałem ją wybrać :) Jak ładnie wypali u ciebie za rok będzie u mnie na spocie
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Panny za***iste masz, tak trzymać :D

Kup Karate Zeon 050 CS i zrób jak najszybciej oprysk, bo widać, że przędzorek się wpie****ił.
A i pamiętaj, żeby robić oprysk wieczorkiem.

Pozdrawiam, życzę udanych zbiorów i zapraszam do mojej fotorelacji.
GanjaChangeMyLife
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Będzie potwór z tej sativi mass :)
 

Smakosz85

Sigma
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
432
Buchów
1,629
Odznaki
5
Zarzuć jakiś Update, jeżeli jesteś wstanie <joint>
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
mały UP - spot sprawia nie mały problem a mianowicie sativa mass, przeszła sporo ponad 2 metry musiałem ją połamać i położyć a nie było to proste bo łodyga u podstawy ma grubość pięści i jest całkowicie zdrewniała. Zrobię następnym razem zdjęcie porównawcze.

Master Sativa też pięknie idzie, goni Mass ale to się nie uda jak obserwuję, ma około 150-180cm mierzone na oko bo też musiałem ją nieco wygiąć.
Wracając do Mass to tak inwazyjna odmiana, że przygłuszyła odrostami inne planty w koło, długo mnie nie było patrzę odrost ponad metr płoży się niczym wąż z drugiej strony kolejne odrosty już pod siatką wychodzą jestem w szoku nawet easy sativy nie były tak jurne jak to bydle. Musiałem odciąć 5 srogich gałęzi ale nic się nie zmarnuje już masełko mrozi się :) reszta odrostów powiązane albo przeszkody z bambusa ustawione. Na przyszłość zapamiętać mass potrzebuje po 2 metry odstępu z każdej strony.
Badyle wchodzą w kwitnienie, pojawiają się kwiatuszki i przelałem je nawozem + oprysk mix przeciwko pasożytom. Na smaczek fotka OG kush outdoor też od oriona, posadzona zdecydowanie najpóźniej i trochę z przypadku (dostałem gifta na urodziny właśnie tą odmianę). Też już kwitnie wygląda fajnie co ciekawe już widać na niej kryształki i to na liściach wiatrakowych a ledwo flov.


Po lewej master sativa GGS a po prawiej Sativa Mass od Oriona


Master sativa


Sativa Mass


Og Kush Outdoor
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Właśnie też jestem ciekawe tej Sativi Mass :p
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
trochę mnie przytrzymało urodziły mi się bliźniaki, ale sajgon nawet nie jaram :>
Sativa Mass w ch*j wielka położona i łamana po kilka razy dalej rośnie jak po***ana. Jest flov wolno sie zebrał ale tytanit i od razu ruszyła wręcz wybuchła kwiaty są w dziwnych miejscach przy łodydze takie kulki wielkości kciuka

Łodyga prowadząca gruba jak kolano


Master sativa grzesia też pięknie i widzicie nadrobiła flov fajne tylko widać że ona powoli chce kończyć a tu jeszcze z 4 tyg jej brakuje

ładnie pchnie master czuć owocki i słodki hasz zleży który top bo każdy pachnie inaczej może być ciekawe po curringu

Og kush zebrany do kwitnienia fajnie idzie lałem mu więcej azotu niż innym bo chciałem opóźnić go trochę ciepło będę mieć do listopada
jak nie dłużej.

Jak to wszystko dotrzyma to z samej sativy mass jarania będę mieć na kilka sezonów
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
UP grow zakończony ale zdjęcia będę wrzucać z lekkim poślizgiem. Wszystko już praktycznie suche i grubo wyszło ale o tym później.



Master Sativa, wybarwiła się ładnie, oblana też nieźle. Ciekawa budowa topa mi to przypomina passiona z wąskolistnym pheno
szybko puchnie warto ją trzymać jak najdłużej ostatnie tygodnie są najciekawsze. Warto dodać, że chociaż nie jest stabilna bo kumpel znalazł aż 5 różnych pheno to z czystym sumieniem mogę polecić bo każde z pheno oferuje inną drogę w krainie wiecznej fazy.


Sativa Mass nie zbiera się jakoś bardzo szybko ale jak już zacznie to z dnia na dzień jest ogromny przyrost topa.
Piękna budowa topa rzekłbym idealna na outdoor bo pierzasta, mięsista ale nie jakoś strasznie zbita nie trzeba się martwić o pleche.
Co ciekawe na jednym plancie były 2 rodzaje wyglądu kwiatów bo o ile top prowadzący był bardziej liściasty i miał więcej kryształków to boczne odrosty były właśnie pierzaste z mniejszą ilością kryształków. Niesamowity zapach kumpel mówi na to Słodki Jezu bo tak samo działał na szybko zgrillowany top można zapie****ać po wodzie w sandałach. O tym też później bo jest nad czym się rozwodzić, myślę że przyszły out oprę na sativie mass..


Zaskoczeniem był dla mnie bonus... ciekawostka bo tak ją traktowałem Og kush Outdoor bo spodziewałem się, ze nawet nie dojdzie a tu proszę pełne flov. Topy zbite, na innym zdjęciu pokażę wszędzie lepko kiedy robiłem trimming topów, z palców ukulałem kilka niezłych haszowych gilów. Plon mógłby być znacznie większy ale nie lałem nawozów a widać tego mu było trzeba, więcej żarcia! Jest dosyć wymagający. OG pokazał piękne wąskie liście z lekkim wybarwieniem, praktycznie nie ma przy nim roboty sam top. Dał radę outdoor ale czuję że dopiero pod sztucznym światłem pokazałby siłę.


niedługo kolejny up
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół