nasiona marihuany

MDMA - miłość zawarta w krysztale

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Kiedyś grochy były "zbudowane" na MDMA,teraz to loteria.....ostatnio jak jadłem to miałem tak ciężką bombkę,agresywną i psychotyczną bardzo,do tego mega jaskrawo widzialem kolory.Dodam,że jadłem trochę tego za młodu i wiem jak to powinno klepać...Ale "tekturkę" to bym opie****ił Rivi :D Napisz jakiś trip raport .Łapa!
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Macie mądry film o MDMA, polecam zaznajomić się ;)



 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Takiego kwasa jeszcze nie widziałem :) co do em di im ej dobre to to. Każdy x w życiu powinien sprobowac.
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Co do MDMA, wypowiem się co zaobserwowałem.

Mój brat, miał problemy emocjonalne. Obniżony nastrój, brak perspektyw na życie, cały czas grał, nic nie gadał, dużo pił, nie chciał się otwierać, potrafił płakać, myśli samobójcze itd

Od czasu, jak dałem mu jeden jedyny raz, nastukać się MDMA, zaczął SAM OD SIEBIE gadać, używa więcej słów, zaczął się uczyć, poznał KOBITKE wreszcie !! sam od siebie zaczyna planować, gadać o przyszłości, o wiele wiele mniej pije, nie gada o tym żeby się znowu 'naćpać!", śmieje się dużo, uśmiecha, nie ma gadania o samobójczych misjach... PO JEDNEJ SESJI NA MDMA a ile już minęło czasu?

Niesamowite ;) Widzę w tym zastosowanie dla ludzi z problemami. W sumie 4 z nas to jadło (3 osoby pierwszy raz w życiu), i żadna z tych osób nie mówi mi że chce się odurzyć, żeby to poczuć, otwarli się bardziej, rozmawiają w taki sposób jak nigdy dotąd.. SZCZERZE. kur***ko mi się to podoba, bo wzmocniło to więź między nami.

O sobie tam nie mówię bardziej mówię to o ludziach którzy jedli to ze mną, co opisałem w tripie, (nie licząc mojego brata który kilka razy popalał trawę), tamci nie mieli żadnych doświadczeń z żadnymi narkotykami. Dziewczyna kuzyna powiedziala mi że bardzo wiele ją to nauczyło, ale już nigdy więcej nic nie weźmie, że jej to wystarczyło, reszta że kiedyś to chcą powtórzyć, ale nie w najbliższym czasie.

Jakie moje odczucie? Moje nastawienie ? Nie mam na razie czasu na to, próbowałem rzeczy które dawały o wiele wiele razy bardziej intensywną euforię, miłość, szczęście.. ale ta substancja jest piękna, bo nie jest ani za intensywna, ani za słaba, jest idealna ;)

Dawkowanie dla kobiety : 70-100mg, dla faceta 100-150mg. Więcej nie ma sensu, co za dużo to nie zdrowo ;)

Używać z głową i rzadko, wtedy przyniesie same korzyści :)

tak chciałem dodać, bo uważam że ciekawe informacje. Uważam że MDMA jest bardziej skuteczne przy pomocy .. wiecie, jak komuś źle, nie ma sensu życia, nie widzi piękna otaczającego świata, niż psychodeliki jak grzybki, trawa, LSD itp bo ich trzeba NAUCZYĆ SIĘ UŻYWAĆ, a MDMA nie ;) Nie wiem, czy rozumiecie co chcę przekazać. Pozdrawiam ludziska!
 

wiktoria

Member
Rejestracja
Mar 30, 2012
Postów
22
Buchów
0
mdma w sensie to co w ''kołah'' ? pigułach ? jak zdobyć takie czyste ? piguły się żarło i trochęinaczej bym to popisał chłopaki po tym polecieli z tematem ... a teraz jakiś młodzik diluje 'mdma'' ale kopie normalnie jak wład taki różowy proch ''panterka''
 
C

cartel

Guest
Rivi, piękne opisy. Jestem pod wrażeniem co można poczuć pod wpływem tych substancji, ja na razie tylko ziółko ziółko - może kiedyś coś innego ;)

Mam jedno małe pytanko. Co powiesz o LSD? Czy po zażyciu będąc człowiekiem z lekkimi problemami w życiu (chodzi mi o kobietę, problemy rodzinne etc) można wkręcić sobą jakąś krzywą fazę? pzdr.
 
P

Pizdaczek

Guest
LSD po spożyciu tak naprawdę wkręca się kilka razy a każda faza jest inna.
jest śmiech, wszędobylstwo, lekka auforia.
ogólnie nie polecam jeść w niepewnym towarzystwie które może zacząć sobie robić z Ciebie jaja albo zacząć wkręcać coś chujowego tylko w zaufanym gronie.
można źle wkręcić kwasa ale nigdy nie spotkałem się z efektem 'zawieszenia się' które jest tak opisywane jako najgorszy efekt zażywania tego środka.
ale zły efekt to po prostu dół, niepewność i odczucia paranoidalne które towarzyszą fazie.
po pierwszym jedzeniu i takiej fazie nie masz ochoty na więcej ale to wszystko.
a z doborową i zgraną ekipą jest zazwyczaj kupa śmiechu.
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
nigdy nie spotkałem się z efektem 'zawieszenia się' które jest tak opisywane jako najgorszy efekt zażywania tego środka.
Bo coś takiego nie istnieje, to urban legend.
Nie ma sensu wrzucać kartonu, jeśli masz na głowie problemy.
Przecież żadne narkotyki ich nie rozwiążą :lol: A kwas dodatkowo wyolbrzymi na tripie.
Podbijam o towarzystwo. Najlepiej wszyscy w temacie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół