nasiona marihuany

Ripen jak to z nim w końcu jest oraz termin stosowania PK.

Wyszukiwarka Forumowa:

NemixQ

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2015
Postów
109
Buchów
0
Witam wszystkich! Z góry napiszę nie zależy mi na smaku suszu. Na początek powiedzmy, że PK 13/14 marki Plagron zacznę lać od kiedy tylko zacznie się kwitnienie aż do ostatnich 2 tygodni przed kosą, tak ma być bo już zgłupiałem? No i teraz właściwe pytanie tematu, jak mam lać Ripen od GHE żeby maksymalnie zwiększyć plon, lepiej od samego początku kwitnienia czy od połowy do końca? Dzięki za pomoc.
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Same PK nie wystarczy na FLO.
Kup np burze kwiatów do pelargonii i do połowy FLO leć z nią a potem na przemian z PK.
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
Nie wiem czy pomogę ale wyjaśnie ci pewne aspekty ze swojego punktu widzenia.
Ripen nie jest nawozem na całościową uprawe. zawiera ogromne ilości siarki i jest to nawóz końcowy który podaje się wtedy gdy zbliża się kijowa pogoda i wiesz że roślina nie dojdzie a podlewając ripenem zmuszasz ją aby dojrzewała o wiele szybciej a nie puchła. Ludzie troszke podłapią inaczej i już myślą że kokosów narobią nawozem. Samo Pk 13/14 nie starczy jak kolega wyżej napisał. pozatym pk 13/14 jest tak mocno skondensowanym specyfikiem iż wydaje mi się że jak zaczniesz podlewać na samym początku to możesz popalić korzenie co się dość często zdarza po pk :). Pk stosuj po 3-4 tygodniu kwitnienia. Nie przyśpieszysz znacznie natury swoje musi odczekać.
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
Byl kiedys tutaj taki artykul na forum, nie wiem czy jeszcze jest. Chodzilo o to, ze jak w koncowej fazie okaleczasz rosline, lamanie galezi, obrywanie lisci itp. to ona przyspiesza proces dojrzewania, ale nie rosnie juz.
 

NemixQ

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2015
Postów
109
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi, hehe na Flo nie mam zamiaru lać tylko PK, źle zrozumieliście. Na Weg poleci Plagron Terra Grow, na Flo Plagron Terra Bloom, PK13/14 i zastanawiam się czy brać Ripen czy Hesi Bosst do tego. Chodzi mi o ilość suszu, a nie o szybkość czy coś w ten deseń.
 
C

chrabonszcz

Guest


ripen jest dobry w terminie zakwitania - żeby płukać azot możesz walnąć 2 podlania albo nawet jedno, plant szybciej przejdzie na flo jak będzie miał mniej azotu. potem lej zwykły na flo i ewentualnie od połowy z dodatkiem ripenu. sciemy typu ze puchnie jak sk***ysyn kwiat to w tematach są opisane

 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
ja uwazam ze jest to bardzo dobry nawoz i zawsze mam buteleczke heh
nie powiem tez ze psuje smak a uzywam go prawie do samego konca...
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Smak może minimalnie zepsuć ale zauważ że, cała chemia zostaje w kwiatostanie a ty ją później palisz po jakimś czasie możesz mieć spore problemy zdrowotne jak i twoi znajomi czy kto tam jeszcze będzie to palił panowie trochę głowy w to włóżcie... 2 tygodnie przed kosą sama woda w dużych ilościach!
 
U

Usunięty 58869

Guest
ja na początku growing-u kupiłem jak zachwalali userzy na/tu #forum jakieś 5 lat temu, potem przeczytałem że to jest gówno teraz leży mi na półce już te pięć latek... Szkoda mi wylać taką chemię do kranu!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół