nasiona marihuany

Warry, forumowe geny, klony, hermy, późny start.

  • Autor wątku Ser le Muchomore
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Ser le Muchomore

Guest
Witam, to mój 4 sezon. Wcześniejsze były według mnie nieudane i ten też nie ma łatwego początku.

Najpierw napiszę co mam na tą chwilę.

Nasiona:

4 NxHK od Ponurego
5 Andromed od Strażaka
xx "AF Autoz" własnej roboty zeszłoroczne z pestek z OP.

5 PEHxPEH/ROYAL NEPAL od Ponurego (prosto od KOTA) i tych raczej w tym roku już nie wysieję, nie chcę zmarnować tych genów, tylko stworzyć bardzo fajną odmianę na outa.



Klony:

4 klony WARR mix projekt No.2 i No.7, raczej głównie No.7, pomieszało mi się... Te posiadają już korzenie poza tym z całymi liśćmi(później pobrany), ale dzisiaj włożyłem je do waty, ponieważ dopiero za tydzień będę mógł je zabrać na out i niech się uformują lepsze korzonki.

6 dzisiaj pobranych klonów z Super Royal z Gnomes Garden thcefekta.



Matki:

2x WARR No.7
1x WARR No.2
1x Super Royal

Matki w dużych donicach, kiedyś:



Dzisiaj


Hermy na pyłek FEM:

AF FEM Shot Adrenaline od Beeboka, zapachu brak, słabo pyli, rewersja płci 100%.


Bez niedoborów to albo Shot Adrenaline albo pestka mojej roboty z zeszłorocznego OP, nazwę ją "Strongman AF", bo mimo paskudnych warunków rośnie idealnie. Rewersja płci 50%? klei się, za***iście pachnie, dobrze pyli i kocham ją :sunny:


Była też jeszcze jedna, ale dzisiaj ją wy***ałem, zmutowała przy hermieniu, wrażliwa i w ogóle nie podobała mi się.


Dzisiaj:


Dzisiaj pobrałem już trochę pyłku i trafił do zamrażarki.

To co już "rośnie", fotki z przed kilku dni:

Spot nr 1

Jedyny ocalały NxHK reg(nie wiem czy Ponuraka, czy od Tanska seeds)



Jeden klon WARR No.7 nr1(nr1, bo mam 2 WARRY tej odmiany)



Kilkanaście partyzancko wsadzonych pod kubki kiełków "Autocz" zeszłoroczne pestki AF z OP mojej roboty.




Mam na tym spocie jeszcze kilka gotowych kopców do zagospodarowania.

Teraz straty:

Przygotowałem dobrze spota na początku maja 10 kopców, ale stwierdziłem że przypał więc nawet nic nie wysiałem.


10 NxHK od Tanska seeds i kilka NxHK od Ponurego został tylko 1.
Mnóstwo AF własnej produkcji.
4 Shot Adrenaline AF FEM
Sporo Andromed od Strażaka
wszystkie 10 Pehkuruderów od Ponurego
wszystkie 10 LH SAT Los Menelosa od Ponurego

Ale nie poddaję się i próbuję dalej mimo, że możliwości mam ograniczone.
 
Ostatnia edycja:

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
nazwę ją "Strongman AF"

Może StrongGirl AF bardziej ;)

Przygotowałem dobrze spota na początku maja 10 kopców, ale stwierdziłem że przypał więc nawet nic nie wysiałem.

Jak już się chłopie narobiłeś tyle, to chociaż jednego af na próbę mogłeś posadzić. A czym tam w szafce świecileś?

Z fartem!
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Jak juz kopce gotowe to nawet na przypał mozna posadzic jakieś regi czy cokolwiek jesli lepszych pestek szkoda ;p A nóz widelec ;D
 

PitermaN

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2013
Postów
62
Buchów
0
Witaj, powiedz mi jak zbierasz pyłek i do czego go chowasz ?
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
Ja mam też Los menelos sative 3 szt dwie na bank damki i Pehkuruder tez 3x :). Kolega wyżej dobrze prawi masz kopce to wal śmiało cokolwiek :p.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nie takie hop siup, zalezy po czym,kolega stwierdził ze jest przypal ,jak wie na 100% to lepiej nie ryzykować i nie narażać siebie na dodatkowe stresy :)
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Będę obserwował, mam nadzieję, że ogarniesz jakiś spot, z fartem <palacz>
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Może StrongGirl AF bardziej ;)



Jak już się chłopie narobiłeś tyle, to chociaż jednego af na próbę mogłeś posadzić. A czym tam w szafce świecileś?

Z fartem!

Posadziłem i straciłem, CFL 125W 2700K.

Jak juz kopce gotowe to nawet na przypał mozna posadzic jakieś regi czy cokolwiek jesli lepszych pestek szkoda ;p A nóz widelec ;D

Nie zamierzam wracać już na tamten spot, jest bardzo daleko i zbyt ryzykownie.


Dzięki wszystkim za buchy i dobre słowo, postaram się żeby było na co popatrzeć. Zadałem pytanie odnośnie klonów w temacie, do którego link podam poniżej, jeśli ktoś mógłby mi pomóc to byłbym wdzięczny.
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?112141-Wyci%C4%85ganie-matki-klony-szybciej
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Starałem się zapewnić kiełkom idealne warunki, i oto efekt po 40h, andromedy najdłuższe ale tylko 4 z 5, nepale wszystkie 4 wykiełkowały, ale rosną wolniej, Autoz tylko 2 z kilkunastu, no i zdecydowałem się wykiełkować jedną PEHxPEH/ROYAL NEPAL, szkoda tylko że ona się nie zdecydowała.



Miałem dzisiaj zrobić spoty dla klonów i nepali z andromedami, ale nie wyszło i mam nadzieję że uda się jutro.

Odwiedziłem za to spot nr 1, gdzie okazało się że żaden automat nie wykiełkował, ale wrzuciłem tam te 2 kiełki ze zdjęcia powyżej. Dosypałem ślimakolu Nepalowi, bo w 30% zjedzony i dałem pod Warra, z którego zdjąłem już kubek. No i jeszcze poszedł oprysk asahi sl z nawozem mineralnym do zielonych. Deszcz raczej mijał tego spota, bo dolomit nie rozpuszczony.

NxHK


WARR No.7 nr1


Ninja
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Coś zaczyna się kreować.

Byłem na spocie na którym ponad miesiąc temu zostało dobrze zrobione około 10 kopców, ale wszystkie albo zarosły, albo zmieniły się w mrowiska. Skreślam to miejsce w tym roku.

Spot nr.2 okolica sprawdzona miejsce nowe, na razie czeka tam tylko 25L ziemi i nawóz.

Spot nr.3

Powstało tam dzisiaj 8 kopców, podstawa to piaszczysty torf, góra ziemia uniwersalna ze 120 litrów łącznie + mniej więcej 3 garście azofoski i 2-3 garście dolomitu. Będzie to spot na 4 NxHK reg i 4 Andromedy reg, które przebywają teraz pod folią.

Kiełki po 80h od startu,, po lewo Andromedy, po prawo NxHK.


Folia, dużej ulewy to nie wytrzyma.


Spot nr.4

Jak na razie 4 kopce robione podobnie do tych na spocie nr 3, z tym że poszło na nie z 80L uniwersalnej więc wychodzi więcej na kopiec, ale trochę mniej dolomitu bo się kończył. W tych kopcach siedzą już klony Warr mix. Niestety nie miałem przy sobie asahi SL i ukorzeniacza a klonom by pomogły. W ogóle to część klonów zakwitło już w szafie, a było 24/0 więc dziwna sprawa, zobaczymy może zrewegują.






Koniecznie muszę donieść dolomitu na spoty i zabrać asahi SL i ukorzeniacz(przesadzanie regów) na spoty nr.3. W planach jest zrobić spot nr. 2, są też 4 wolne kopce na spocie nr.1 i trzeba powiększyć spot nr.4 no i oczywiście więcej nowych spotów na nowe klony :sunny:
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Chaosu w moim życiu ostatnio nie brakuje, to i wprowadzę go trochę tutaj. 2 razy musiałem przewieźć te klony, póki co ukorzeniają się w walizce. Około 30 klonów w 18 kostkach, co niektóre są już wstępnie rozgałęzione całkiem fajnie.





edit 3 lipiec:

Wczoraj zerknąłem do klonów i z walizki buchnęła temperatura na oko 50 stopni (świeci 20 wat) i przez moją głupotę co nieco się przypaliło od bezpośredniego kontaktu z lampą, ale klonów jest dużo i 2-3 dostały przeprowadzkę do tych spalonych, a uschnięte fragmenty roślin zostały usunięte. Oczywiście klony nie są już w walizce. Ucierpiały chyba Warry No.7 2#



Dzisiaj doszły mnie słuchy, że wcześniejsze super royale zaczynają przebijać się korzeniami przez kostkę.

Jutro rutynowo sprawdzę co i jak i namoczę wełnę.

edit: 9 lipiec

Spot 3

Doszły mnie słuchy, że w inkubatorze przetrwały jeśli mnie pamięć nie myli wszystkie 4 nepale ponuraka, a wszystkie 4 andromedy padły na starcie z niewiadomych przyczyn. Nepale zostały wysadzone w kopcach z jakimś ukorzeniaczem.

Spot 4

Podobno 2 klony bezproblemowo, jeden martwy i jeden wykopany.

Raczej nie ma żadnych niedoborów, a trochę się bałem o nadmiar azofoski.

Jeśli chodzi o klony, to wcześniejsze 6 Super Royali wciąż czeka na wysadzenie chyba bezproblemowo.
Z tych świeższych klonów już jeden najdłuższy jako pierwszy wypuścił korzeń.

 
Ostatnia edycja:
S

Ser le Muchomore

Guest
Dzisiaj, czyli po 9 dniach od wsadzenia klonów po przejściach i w kiepskich warunkach, chociaż z ukorzeniaczem (Kwas indolilomasłowy), oraz wełna jest nasączana roztworem z ROOT!T First Feed. Połowa klonów (ok. 6-12cm) już pokazała korzenie. Pokażę najszybszego, widzicie progres po 2 dniach, porównanie ze zdjęciem z wyższego posta. Jeszcze nie wiem kiedy uda się je zasadzić i odwiedzić spoty, na dodatek deszczowa pogoda się zapowiada.



Te które za 2 dni będą miały ładne korzenie zacznę chyba opryskiwać mineralnym na weg po liściach i jakiś SC się zrobi jeśli przestaną się mieścić, i tak aż do wysadzenia.
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Oczywiście nie chcę źle życzyć, czy tam coś, ale może zostawił byś sobie trochę takich klonów pod lampą? Na oucie może być ciężko z dojściem - wiem, że pewnie sam masz takie rozkminy już, ale ... tak piszę. Powodzenia <peace>
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Oczywiście nie chcę źle życzyć, czy tam coś, ale może zostawił byś sobie trochę takich klonów pod lampą? Na oucie może być ciężko z dojściem - wiem, że pewnie sam masz takie rozkminy już, ale ... tak piszę. Powodzenia <peace>

Nie mam możliwości na indoor, ta szafa to skomplikowana sprawa i już jest posprzątana.

Dojdą w 100% jeśli będzie chociaż przeciętna jesień, po prostu będzie krótki weg.

Dwa dni temu zrobiłem na chyba czterech SC, przy okazji pękły dwie łodygi w pół, ale są usztywnione i widać, że rosną normalnie. Niektóre korzenie wystają już na kilka cm.



Planuję je zasadzić do końca tygodnia.

Dodam, że jedna kostka na 18 się nie ukorzeniła, raczej nic z niej nie będzie bo większego klona spaliła lampa i został tam tylko jeden mizerny. Dodatkowo jeden klon wypuścił korzenie od góry i dopiero zapuszcza je na dół (chyba tak mi się sypnął ukorzeniacz). Klony dostały dzisiaj drugi oprysk asahi SL + nawóz do zielonych, w sumie to do paprotek, a jest w nim proporcjonalnie trochę wyższe stężenie azotu niż do zielonych.
 
Ostatnia edycja:
S

Ser le Muchomore

Guest
Dzisiaj była szybka akcja na spocie 1, wpadłem na kilka minut, zasadziłem 4 klony, 2 chyba zapomniałem dodać ukorzeniacz a 2 dodałem, zasadziłem jednego Super Royala i 3 Warry, z czego 2 z połamanymi łodygami o których wcześniej wspomniałem. Z automatów nic nie wyszło, Nepal ładnie rośnie ma już 70-80 cm, odrosty po kilka cm, grubą łodygę i zero niedoborów, wcześniej wysadzony klon Warra też zdrowo wygląda, czyli dobrze przygotowałem kopce. Wszystkie rośliny dostały oprysk z asahi sl + nawóz do paprotek i zostały obsypane dookoła środkiem na ślimaki.

NxHK Ponuraka lub Tanska seeds


Warr 1 partia


Jestem zadowolony ze spota, moje ścieżki całkowicie zarośnięte, zero śladów ludzi i zwierząt. Wejście na spota niewykrywalne nawet z pół metra od strony od której ja wchodzę. Nawet Nepal zlał się z otoczeniem całkowicie, ale wydeptałem na szybko rośliny wokół kopców dla lepszego doświetlenia.

Dodam, że środkowy(ja wiem który, zdjęcia nie ma) kopiec został zasiedlony przez mrówki, mimo to wsadziłem do niego Warra i zobaczymy czy da radę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół