nasiona marihuany

[5xBlack Auto Mazar XL 1xOG Kush 1xSuperSkunkOut all fem]

Wyszukiwarka Forumowa:

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Też miałam OG kusha, ale skubany nie wyszedł z ziemi ;< a szkoda, bo mimo, że dostałam ją w gratisie, to interesowała mnie ta odmiana :) Sporo osób na forum w tym roku modli się o łaskawą jesień :) jeśli masz możliwość zrobienia z niego in, to działaj! Nie będziesz się niczego obawiał.
Masz spota w młodniku! Też planujemy odpalić tam w przyszłym roku, ale w tym przygotujemy spota praktycznie na gotowo. ;] Iglaki na 2,5m, jak wygląda tam ze słoneczkiem? ile godzin pieści panienki? :)
SS fajniutki, ale potrzeba mu jeszcze czasu, tak jak mojej sativce, której flo jest w bardzo podobnym stadium.
I apetyczne fioleciki na początku relacji, zawsze podobało mi się takie pheno, może kiedyś na takie trafie :D
życzę ładnej pogody, a może kush dojdzie na oucie =) i oby wszystko poszło jak po maśle! <peace>

Pierwszy raz sadzę w młodniku, byłem w zasadzie zmuszony ponieważ "moje łąki " zostały zniszczone pod uprawy jakiegoś roślinika..cóż, podzielił się chociaż obornikiem, dolomitem, w workach po nawozach była jeszcze polifoska. Rzekomo jest to kiepski pomysł aby sadzić w takich miejsach...ale tylko pozornie, ponieważ tam nikt nie wchodzi, drzwi są uchylone, między słupkami tych drzwi rozciągam żyłkę, a wcześniej przyczepiam kawałek czerwonej szmatki w najwidoczniejszym miejscu. Po zerwaniu żyłki przez zwierzynę, szmatka zostaje, a gdy żyłkę zerwię człowiek, to po wejściu od razu złapie za szmatkę gdyż przykuje jego uwagę, co więcej szmatka wyprowadzi człowieka ścieżką zwierząt na pusty placyk i tyle.. - mój system ostrzegania. Jeśli chodzi o OG Kusha, to obawiam się, że bez foliaka to będzie z niego kiepskiej jakości siepa nadająca się na słaby haszysz, ale temu postaram się zaradzić i może to być najdłuższy growlog outdoor ale chcę z niego wycisnąć tyle ile się da..Co do światła, najlepiej zrobić rok wcześniej przycinkę od strony wschodu i południa, od zachodu, to już wedle możliwości. Dodatkowo polecam rośliny usytuować jak najbliżej środka i południowej "ściany" młodnika. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to maksymalnie po 10h słońca świeciło im gdy dzień był najdłuższy, teraz nie wiem, ale są dosyć wysokie. Co do pH gleby w iglakach - hugelkuture kopiec, co 5cm warstwy drewna lub gleby: dolomit plus nawozy o wolnym uwalnianiu. Co do "fiolecików" - akurat te były tragiczne, bardzo luźna struktura, żeby nie powiedzieć palenie od dilera, który mówi "Słuchaj to tylko tak wygląda, ale kopie jak trzeba".. jeśli już, to kupuj sprawdzone odmiany z fioletowym pheno. Trochę się rozpisałem, chyba po AM. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół