nasiona marihuany

[5xBlack Auto Mazar XL 1xOG Kush 1xSuperSkunkOut all fem]

Wyszukiwarka Forumowa:

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Witam!
Dawno mnie nie było, zmiany jakie zaszły to:
ścinka black mazarów, których więcej nie kupie, zatrzymały się w pewnym momencie i nic nie puchły, fotek nie ma bo wszystko spalone, wyszło mało.
Fotki ze spota gdzie jest OG Kush i Super Skunk:
Skunk

kopce

Kush

razem

łodyga kusha


SS zaczął kwitnąć, natomiast OK określił się i na razie nie kwitnie, trochę długo się zbiera. Pozdrawiam i z fartem do ścinki!
PS wybaczcie kiepskie fotki, robione smartfonem a w dodatku jestem na kacu i stabilizacja obrazu nie wiele dała.
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
5! Z tymi Kushami to ciężka sprawa w PL i nie jeden chciałby skosztować tej odmiany bez krzyżówki. W NL to towar z górnej półki, ma wzięcie. Jeśli mam być szczery to może być ciężko bo ta odmiana kwitnie bardzo długo, a Tobie jeszcze nie zaczęła, ale trzeba być dobrej myśli. Ziomek miał NepalxHinduKush i śmiało mogę rzec iż był to bardzo dobry sort, który doszedł bardzo szybko, ale to chyba nordyckie geny jakieś były czy coś w tym stylu. Tak czy inaczej pops! I nawet jeśli OG nie dojdzie do końca to masz jeszcze SS tak samo jak ja więc spoko! Człowiek uczy się na błędach i nie myli się ten co nic nie robi. Możesz opisać dokładnie działanie ES? Jakiś smoke reports? <peace>
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Easy - raczej nie jest easy, wchodzi gładko i do pewnego momentu się rozkręca po czym staje, bania typowo w głowie jak WW z tym, że mniej inspirujące. Jaśniutkie palenie o słodkim zapachu, świetne jak chcesz się zająć jedną rzeczą a nie 10 na raz jak po wielu inych sativach. Dziewczyna lubiła palić w sobotę rano przed sprzątaniem, bo mówiła że wkręca ją to, w dodatku dobrze wchodzi muzyka w trakcie tripa. Z mojego doświadczenia wynika też, że wydłuża trochę stosunek seksualny, ale to zapewne kwestia indywidualna i wpływa na to z pewnością mnóstwo innych czynników. Rzekomo ten OG Kush od Bulka ma dochodzić w połowie października, producent podaje 8 tygodni kwitnienia, jeśli w tym tygodniu nie zacznie kwitnąć to nie dojdzie, ale jeśli odpali, to może się wyrobi..w najgorszym wypadku zrobię pseudo szklarnie na te 2-3 tygodnie, wstawię butlę turystyczną(to brzmi jak RussianFarmer) i będę się modlił żeby nikt tego nie wypatrzył. Płeć określił w połowie sierpnia, więc lada dzień powinien odpalić..wspomagam go opryskami z Tytanitu, jest zbyt duży na sztuczną ciemnie, zdjęcia tego nie oddają ale ma 160cm i tyle samo w obwodzie.
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Dzięki za SR. Ciekawie się zapowiada <peace> Lubię jaranko, które nie zamula i pozwala się skupić na danej rzeczy. Nie ma po nim smiania?

Nie sugeruj się tym co pisze producent. Ludzie piszą wszycho by zachęcić klienta i sprzedać co mają na sprzedaż. Na tym właśnie polega urok sprzedawcy ;) Poza tym każda sezonowka powinna tyle mniej więcej kwitnac.
Tj 8tyg i choćby. Jeśli odpali w tym tygodniu to 8 tyg tj 2 miesiące co oznacza, że byłaby gotowa początkiem listopada..... Słuchaj tudzież czytaj byku. Jeśli masz spota i martwisz się że ktoś to może zobaczyć tzn będziesz się modlił by nikt nie zobaczył to daj spokój. Nie ma co kombinować bo tylko przypalu możesz się nabawic. Co ma być to będzie, człowiek uczy się na błędach jak pisałem powyżej. :) Dziena za SR raz jeszcze.
Pozdrowki!
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Dzięki za SR. Ciekawie się zapowiada <peace> Lubię jaranko, które nie zamula i pozwala się skupić na danej rzeczy. Nie ma po nim smiania?

Nie sugeruj się tym co pisze producent. Ludzie piszą wszycho by zachęcić klienta i sprzedać co mają na sprzedaż. Na tym właśnie polega urok sprzedawcy ;) Poza tym każda sezonowka powinna tyle mniej więcej kwitnac.
Tj 8tyg i choćby. Jeśli odpali w tym tygodniu to 8 tyg tj 2 miesiące co oznacza, że byłaby gotowa początkiem listopada..... Słuchaj tudzież czytaj byku. Jeśli masz spota i martwisz się że ktoś to może zobaczyć tzn będziesz się modlił by nikt nie zobaczył to daj spokój. Nie ma co kombinować bo tylko przypalu możesz się nabawic. Co ma być to będzie, człowiek uczy się na błędach jak pisałem powyżej. :) Dziena za SR raz jeszcze.
Pozdrowki!

Spoko, spoko..nie martwię się, że ktoś znajdzie spot, martwiłbym się gdybym musiał tam coś cudować jak pisałem wyżej. :)
Kush odpalił flo, wczoraj zaczął więc odliczanie czas zacząć. :)
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Dopiero teraz odkryłem tą perełkę-fotorelację. Życzę dobrej pogody na jesień.
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Witam!
Dziś z trochę innej beczki, a mianowicie Diesel 0848 regular od Bulter Seeds. Chcę go potraktować STSem, o ile fundusze pozwolą.
Fotki:
normal_planty_046.jpg
[/url]

normal_planty_047.jpg
[/url]

Dodatkowo, co by nie kupować pestek na zimowy indoor, postanowiłem zrobić Monster Cropping, w tym celu pobrałem po 2 klony z outdoorowego OG Kusha, oraz Super Skunka.
Fotki:
normal_planty_050.jpg
[/url]

normal_planty_049.jpg
[/url]
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Uciąłem, wsadziłem w ziemię, pryskam wodą 2 razy na dzień, bez ukorzeniacza, nigdy go nie stosuje, albo zdrowe i silne rośliny albo nic. Co prawda to kiepski Monster Cropping bo powinienem go zrobić w 21 dniu kwitnienia, a te odrosty tyle nie miały. Zanim ruszą i zanim dostaną się pod hps minie jakiś czas, ale już teraz wiem, że będzie z nich fotorelacja, dodam tylko tyle, że dostaną Air pot z ratanowego kosza na pranie o pojemności 45l, cena-30 zł - można? można - olać drogie sklepy. :)
 
V

vass44

Guest
bardzo ładne te black mazary, myślę żeby posadzić je w przyszłym roku, życzę z całego serca aby Og kush Ci doszedł pozdro i z fartem :D
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
bardzo ładne te black mazary, myślę żeby posadzić je w przyszłym roku, życzę z całego serca aby Og kush Ci doszedł pozdro i z fartem :D

Nie polecam tych black mazarów, zapowiadały się fajnie, a później nawet nie chciało mi się ich fotografować..gdzieś w połowie kwitnienia się zatrzymały i zaczęły dojrzewać, w dodatku bardzo nie stabilne, jeden się hermił, jeden miał dziwne pheno..był zielony i opróc buds nie wychodziło nic...ogólnie, to ich nie polecam i nigdy więcej ich nie kupię.
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Witam!
Bez zbędnego biadolenia, podsypane dolomitem po deszczach i podlane rozpuszczoną amfoską.
Zdjęcia:
normal_planty_089.jpg
[/url]
Kush, dałem butelkę 5l dla porównania.
normal_planty_088.jpg
[/url]
Kwitnący SS - około 3 tygodnia flow.
normal_planty_081.jpg
[/url]
Z innej perspektywy
normal_planty_080.jpg
[/url]
Ramiona Kusha
normal_planty_076.jpg
[/url]
Szczyt SS
normal_planty_074.jpg
[/url]
Razem
normal_planty_077.jpg
[/url]
Jakiś szczyt SS
normal_planty_085.jpg
[/url]

A jako dodatek, kwitnący FrisianDew w wersji auto, który się hermi więc stoi "pod ręką" co by obrywać banany.
normal_planty_090.jpg
[/url]
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Elegancko! Co do SS to u mnie też kwitnie już coś kolo tego, ale bardzo powoli. Mam nadzieję, że wczorajsze nawozy pójdą mu w boby i że Wreszcie zacznie puchnac jak należy. Do połowy października bankowo będzie kwitl. ;) Spoko laseczki Panie. :D
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Elegancko! Co do SS to u mnie też kwitnie już coś kolo tego, ale bardzo powoli. Mam nadzieję, że wczorajsze nawozy pójdą mu w boby i że Wreszcie zacznie puchnac jak należy. Do połowy października bankowo będzie kwitl. ;) Spoko laseczki Panie. :D

Oby, ja daje od dłuższego czasu po trochę amfoski, o SS się nie martwię, potrzymam do ciemno bursztynowych trichomów, Kush dostanie foliaka na spocie, bo inaczej nie dojdzie, zbiera się jak piz*a.. ale zrobię sobie takiego indoor na pocieszenie, nawet z tej samej rośliny bo mam klony. :)
 

GreenBomb

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2014
Postów
243
Buchów
0
Też miałam OG kusha, ale skubany nie wyszedł z ziemi ;< a szkoda, bo mimo, że dostałam ją w gratisie, to interesowała mnie ta odmiana :) Sporo osób na forum w tym roku modli się o łaskawą jesień :) jeśli masz możliwość zrobienia z niego in, to działaj! Nie będziesz się niczego obawiał.
Masz spota w młodniku! Też planujemy odpalić tam w przyszłym roku, ale w tym przygotujemy spota praktycznie na gotowo. ;] Iglaki na 2,5m, jak wygląda tam ze słoneczkiem? ile godzin pieści panienki? :)
SS fajniutki, ale potrzeba mu jeszcze czasu, tak jak mojej sativce, której flo jest w bardzo podobnym stadium.
I apetyczne fioleciki na początku relacji, zawsze podobało mi się takie pheno, może kiedyś na takie trafie :D
życzę ładnej pogody, a może kush dojdzie na oucie =) i oby wszystko poszło jak po maśle! <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół