nasiona marihuany

Zapylanie STS automatów

Wyszukiwarka Forumowa:

PitermaN

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2013
Postów
62
Buchów
0
Witam jak stworzyć nasiona fem z automatów ? I ile czasu roślina potrzebuje aby pyłek był gotowy po spryskaniu sts(chyba 3 tyg z tego co wyczytałem) i po zapyleniu tym pyłkiem ile trzeba czekac aby nasiona były dojrzałe ? Podobno tez 3 tyg, ale nie jestem pewny. Jak to zrobić najpierw wysadzić jednego automata a po np 3 tyg drugiego ?? Z sezonami nie ma problemu bo mają długie floo .
 

Kopyt_pszczół

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2015
Postów
66
Buchów
0
Z tego co się dowiedziałem i popytałem, najlepiej najpierw wsadzić do doniczki rośliny, które przeznaczamy do potraktowania STS, i +/- po 3 tyg wysiać roślinki przeznaczone do zapylenia. Pyłek będzie gotowy jak zacznie pylić :D Co do tego ile trzeba czekać aż nasionka będą dojrzałe to nie mam pojęcia. Też planuje zrobić swoje nasionka, wysadziłem 3 odmiany, spróboje je zhermić tym STS'em i za 3 tyg wysadze rośline przeznaczoną do zapylenia,pozdrawiam!
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Jesli masz zamiar hermić Femki, to nie musisz robić róznicy 3 tyg miedzy nimi. Poprostu zaczynasz opryskiwac pod koniec 2 tygodnia ;)
 

PitermaN

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2013
Postów
62
Buchów
0
Dziękuję za odp ;) zobaczymy co z tego wyjdzie ;d Jak pyknie to zrobie os na forum aby jacyś doświadczeni growerzy mogli sprawdzic ^^
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Nie będę powielał, więc zapytam tu, jak to jest z auto? Powiedzmy, że robię box malutki na jedną sadzonkę. Jeden z odrostów traktuję STS-em reszta jest zasłonięta, jeden odrost hermi jak wszystko pójdzie dobrze i resztę odrostów zapylę to coś z tego będzie? Jak zhermi mi się cała to co się stanie? I czy to będą nasiona femi czy autofemi? (czytałem dzisiaj pół dnia i tak mi już namieszało, że nic nie ogarniam) Bo chyba wujka bena nie warto robić w takiej przypadłości?
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Nikodem bo Cie do perełek wstawią :)

Będziesz miał nasiona z samozapylenia s1 feminizowane.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół