nasiona marihuany

[5x Maroc, 2x Northern Passion 2.0, ES] Templar Sanktuarium lvl 1

Wyszukiwarka Forumowa:

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
Trening fachowy, daj im czasami odpocząć bez gięcia. Nie wiem co ile poprawiasz ale trochę przystopuj.

Ok, już ich nie stresuję. Robiłem 3x LST raz na tydzień. Niech sobie rosną spokojnie.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
No pieknie stary. Troche z tego bedzie:smokee: Lecisz ladnie z tymi Marockami. Ja mam nadzieje ze jeszcze we wrzesniu bedziemy je smakowac :D
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
No pieknie stary. Troche z tego bedzie:smokee: Lecisz ladnie z tymi Marockami. Ja mam nadzieje ze jeszcze we wrzesniu bedziemy je smakowac :D

Dzięki, oby, oby. Mam dobrego spota pod względem braku ślimaków, zwierzyny, przędziorków itp, na razie nic się nie pokazuję za bardzo. Słońca też jest sporo, aby przypału nie było i będziemy wszyscy mieli piękne żniwa.
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
update

Dałem panienkom 5kg dolomitu i 1l. biohumusu. Oczyściłem z chwastów i tyle. Foty...

M1


M2


M3


M4


M5


ES




NP


NP2


Znacie ten dolomit? Wcześniej miałem biały a ten jest brązowy. Otwieram i myśle co qrwa piach mi sprzedał w ogrodniczym czy ki uujjjj...
Dobry jest ten dolomit, jest jakaś różnica czy ten brązowy czy biały? Widać go pod krzakami.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
dobry jest, ja teraz mam szary:freak2:
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
UPDATE

Wczoraj odwiedziłem spota. Są plusy i minusy. Panny krzaczą się ładnie i odrosty rosną w górę. Widać pierwsze lekkie niedobory i prawie całkiem złamał się 1 z 4 szczytów w Easy Sativie(przez LST- odrost nie wytrzymał napięcia, skleiłem go taśmą może przeżyje). Zrobiłem ostre pielenie traw i pousuwałem suche, obumierające wiatraki. Gdzieniegdzie odsłoniłem odrosty, żeby lepiej nasłonecznić. Uwolniłem większość odrostów z LST- niech rosną swobodnie już, bo więcej pourywam... Podałem nawóz z Lidla NPK 8-8-8 rozcieńczony w wodzie i podsypałem po garstce azofoski pod każdego planta i podlałem wodą. Foty:

M1



M2



M3



M4



M5



ES





NP



NP2



Co sądzicie o panienkach? Ten złamany odrost wygląda całkiem zdrowo, po łyku widać, że od paru dni te złamanie jest zapewne, jak myślicie przeżyje i jak mi wyszedł opatrunek? Pięknie pachnie na spocie blisko plantów :D Peace <coolpalacz>
 
Ostatnia edycja:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Dobrze jest. Ladne panny. U mnie tez niedobory ale to norma w lipcu. Zaden z marokow nie kwitnie jeszcze? Ja do swoich zawitam za ok 2-3 tygodnie i mam nadzieje ze na kwitnienie bede juz zapodawal. Trzymaj tak dalej mordeczko. Pozdro!!
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Przeżyje, miałem takie akcje rok temu tylko ze w zaawansowanym flo i po przywiązaniu wszystko było okey
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
Dobrze jest. Ladne panny. U mnie tez niedobory ale to norma w lipcu. Zaden z marokow nie kwitnie jeszcze? Ja do swoich zawitam za ok 2-3 tygodnie i mam nadzieje ze na kwitnienie bede juz zapodawal. Trzymaj tak dalej mordeczko. Pozdro!!

Nie jeszcze nic nie kwitnie, liczę, że teraz przy tej pogodzie będą największe przyrosty. Ale tan czas zapieprza jeszcze niedawno kiełkowanie było a tu już rozmawiamy o flo :D

Przeżyje, miałem takie akcje rok temu tylko ze w zaawansowanym flo i po przywiązaniu wszystko było okey

I git, też mam taką nadzieję.
Jeszcze posypałem okolicę azofoską w celu zamaskowania niech trawy porosną, planty niższe od traw hehe, stracę na plonie pewnie przez tak ostry trening ale zamaskowane konkret.
Dzięki chłopaki i także życzę powodzenia, aby nam się...
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
50-100m od spota w wysokich trawach pod drzewami/krzakami widziałem sporo legowisk, zapewne saren, ale w najbliższej okolicy spota nie ma żadnych oznak. Sypałem tylko przy wysadzaniu proszek do prania i starte mydło, które myślę, że ujjja dało. i wkopałem kilka otwartych i pociętych butelek 1l z moczem i wydaję mi się, że to robi konkret robotę. Ostatnio jak byłem w upale to tak to ***ało, że się nie dziwię, że nic nie opierdzieliło mi plantów... odpukać i wolno paruję.
Wk***iają mnie krety bo przy 2-3 pannach porobiły kopce pod plantami, ale paradoksalnie pod największymi i najzdrowszymi i nie widzę, żeby to się odbijało negatywnie w stosunku do reszty roślin.
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
update
Roślinki pięknie urosły od ostatniej wizyty, nie wiem czy dalej giąć do gleby bo nie chce 2m plantów. Pogoda ładna, nic nie robiłem tylko pielenie i fotki.

M1


M2


M3


M4


M5


ES


NP


NP2


Maroki pokazały pierwsze, nieśmiałe wąsy... Coraz bliżej święta, coraz bliżej ścinka... z fartem :spalony:
 
N

nomad

Guest
Maroc i ES nagnij do samej ziemi, możesz podeprzeć palikiem żeby było stabilniej
bo inaczej 2m jest bardzo realne
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Kolego wszystko gra tylko po co usuwales im to lst? Tego sie nie usuwa i wtedy by Ci tez nie urosly na 2 metry. Popraw lst na wszystkich.
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
Pousuwałem bo jakoś mi nie rosły i pierwsze połamania odrostów się pojawiło, teraz wystrzeliły... ok więc idę i LST znów zrobię.
Kombinuje na bieżąco i reaguje no to, co się dzieje, Dzięki za rady!
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Nie przestaly rosnac przez lst. Moze byc to powodem braku wody lub pogody. Sa zielone i ladne wiec nic im nie brakuje. Daj im troche czasu, mi tez 2 tygodnie nic nie lecialo do przodu i teraz juz tak wolniej. Pewnie sie zastanawiaja czy rosnac dalej czy isc w flo <joint> swoje jeszcze podrosna i nie ruszaj juz tego . Pozdro<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół