nasiona marihuany

Burdel pod Szklarnia - Szklarnia 2015

Wyszukiwarka Forumowa:

grow4flow

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
65
Buchów
0
Siemano panowie a więc jako że muszę zaraz do roboty wychodzić to tak szybko.
Jest to mój pierwszy grow w szklarni i muszę powiedzieć żę większego burdelu w życiu nie widziałem. Musiałem wyj***ć jednego planta z powodu grzyba (To co uratowałem to zrobiłem haszysz i bez szaleństwa).
Planty są stare bo były wysiane w domu na początek marca i zostawiłem je na parapecie.
Były karmione gównem bo z woodisa znalazłem jakieś jedzenie dla pomidorów i później coś na bloom też z woodisa( w drodze mam już bio bizz).


Purple Haze - Ten plant był bardziej zestresowany niż pedofil w pierdlu bo spadła na niego doniczka mojej żony i jedna z gałęzi poszła się.

WP_20150616_0015B15D.jpg

Kiedyś z tego oby był top:

WP_20150616_0025B15D.jpg


Za dużo przelałem witaminek i trochę się popaliły liście ale dostaje wodę teraz


WP_20150616_0035B15D.jpg


WP_20150616_0045B15D.jpg


Sweet Cheese - Sweet Seeds
Chyba ma grzyba na głównym topie miał już problemy swoje też i ta doniczka żony spadła na niego i na purple haze\'a dlatego jest taki biedny ale liczę na może z 5tke suchego.

WP_20150616_0055B15D.jpg


Grzybek?
WP_20150616_0065B15D.jpg


WP_20150616_0075B15D.jpg


A teraz plant który przeżył wszystko mrozy/grzyba w szklarni i jako jedyny nie został ukarany przez doniczkę żony.

Purple Haze

WP_20150616_0085B15D.jpg


WP_20150616_0095B15D.jpg


WP_20150616_0105B15D.jpg


A to jest co mu dolega :
WP_20150616_0115B15D.jpg


WP_20150616_0125B15D.jpg


Nie wiem co mu dolega wiem żę na tej drugiej focie to z zimna chyba a te kropki to sam nie wiem wydaje mi się że brakuje mu wapna.


Jest to moja pierwsza uprawa w szklarni + w Irlandii więc wszystko co mogło pójść nie tak poszło nie tak. (Jak większość rzeczy w tym kraju :D )


Grow totalna porażka wiem, nie liczę na więcej niż 20g z wszystkiego.
Wydaje mi się że planty skazane przez żonę jeszcze będę trzymać z półtorej miesiąca a zdrowego purpla z miesiąc i pod kose.


W środku boxa mam też sadzonki od kumpla ( Og Kush, Strawberry Caff i Girl Scout cookies i znalazłem jeszcze jednego Cheesa to go tam wpierdzieliłem). Zrobie foty jak się troche poprawią bo mi dał w takim stanie że też dupa boli.


W drodze mam miernik PH gleby i EC wody, BioBizz i pestki ( 3x Sweet Cheese + 3x A. M. S + jakiś gratis)
+ znowu biorę te pohermione pestki od ziomka bo czemu nie jak żadna z nich mi nie pokazała jaj jeszcze.


W Zasadzie to tyle będę to update\'ować post w miarę możliwości. Czekam na opie**** :D
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Buszek śmierdziuszek na lepsze jutro :crazy:

Też myślałem o szklarni nawet takiej z folii ale jakoś mnie w tym roku pogoda zniechęciła :p w moich rewirach chłodem powiewa hehe
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
stary nie wiem czy bardziej Ci to popuchnie ;/ trzeba było od początku lać jakieś bio nawozy albo sie nei czaic tylko mineralne a potem wypłukac. Tak czy inaczej nie zostałes bez niczego i napewno lepsze niż od dilla.widac ze start miały dobry - na flo je zaniedbałeś Pozdrawiam ze smutnej jak piz*a polszy :zombi:
 

grow4flow

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
65
Buchów
0
Wchodze dzisiaj po deszczowej nocy i tak:

Grzyb się rozprzestrzenił na najśilniejszego planta ( Purple'a) + na Cheesa. Wyciąłem i to i mam ku**a nadzieje żę jeszcze moge je zostawić na 2/3 tygodnie , jeżeli nie to wszystko na kose + ide kupić jakiś wiatrak tam. Dawno nie byłem tak wk***iony, człowiek się stara a pogoda i tak robi swoje.

Drugi cheese już dzisiaj wypuścił pestki, jutro albo w piątek zrobie porządnego upa bo teraz jak tam wejde to kopne w te doniczki :/
 
D

DIABLO

Guest
z tymi małymi szklarniami sprawa ma sie tak jak trzymasz w niej planty musi być cały czas wietrzona wystarczy najmniejsza infekcja grzybem i nawet w dwa dni wpieprzy ci roślinę ,wiem bo mam taka folie co roku od wielu lat i co rok planty trzymam tylko w fazie wegetatywnej i to nie cały czas bo nawet na wegu potrafi Botritis zaatakować rośliny,opryski z bud root stop http://www.hydrogarden.com/product/10-475-200
lub tym ma szersze zastosowanie
http://www.hydrogarden.com/product/10-475-100
 

PitermaN

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2013
Postów
62
Buchów
0
Możesz zrobić oprysk np z wody utlenionej tylko rozcieńcz z wodą:) I przewietrzaj tam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół