nasiona marihuany

Jaki nawóz do dużej ilości roślin ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Iraq

Active member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
40
Buchów
0
Siemka
Jako iż na Biohomusie i Planton K bym zbankrutował więc szukam jakiegoś skoncentrowanego nawozu który mi wystarczy na dużo roślin i na długo. Jakieś propozycje ? Na Weg i na Flo.
 

Iraq

Active member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
40
Buchów
0
I teraz tak dawkowanie to 5kg/100m2 więc teraz nie wiem ile sypać pod planta pewnie pod automat mniej a sezonówki więcej. Polifoska nie odbije się jakoś na smaku zielonego ? Bo różne są opinie. Oświeci mnie ktoś ?

---------- Post Zaktualizowany 18:27 ---------- Data pierwszego postu 18:24 ----------

Też piszą że się długo odkłada więc po prostu sypnąć przy przesadzaniu i starczy aż do Flo ? A na Flo polifoske by cza było sypać jakoś nie mogę tego ogarnąć :p
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Jesli nie masz jeszcze porobionych dolków, to azofoske wymieszaj z ziemia i wrazie niedoborów małe ilosci pod planta. Polifoska jednorazowo pod krzaka a bliżej scinki lepiej czymś organicznym :D
 
K

KyczyKyczy

Guest
Saletra amonowa klasyka w ogrodnictwie dziala natychmiastowo
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Plagron alga GROW
PLAGRON TERRA GROW
PLAGRON TERRA BLOOM
Plagron PK 13-14
PLAGRON SUGAR ROYAL 100ml


Tanio wychodzą te nawozy mineralne w porównaniu z organicznymi. Już wiem jak pojadę w przyszłym roku. Organiczne odżywki dla tylu roślin ile planuję wyhodować w 2018 by mnie zrujnowały finansowo niestety.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół