nasiona marihuany

1x [NoName] czyli Out2K15

Wyszukiwarka Forumowa:

Lucjush

Member
Rejestracja
Paź 13, 2013
Postów
5
Buchów
0
Peace :) W tym roku chciałem (w końcu) wystartować z czymś konkretnym, gdyż palonko od 'dila' stało się mierne, liściaste i drogie [40 za wora o_O WTF].

Jako że w czeluściach mej komnaty, podczas grubszych porządków odnalazłem jakąś zbłąkaną pestkę, stwierdziłem że zarzucę je na chusteczki a jak wykiełkuje to poleci na Out :sunny:

Tak też się stało, więc po wyjściu kiełka wsadziłem go do ziemii w pudełeczku po jogurcie, a po wyjściu sadzonki przeniosłem go na wcześniej przygotowanego spota.

Tak to wyglądało o godzinie 0
(wybaczcie za jakość, ale te 2mpx...)
normal_4.jpg


Dziś, tj. po 16 dniach (3/5 deszczu -.-) Wielki Mike wygląda już troszkę lepiej, zauważyłem że jest koloru limonkowego podchodzącego pod żółć, co wg tabeli deficytów oznacza niedobór Azotu. dziś pierwszy raz podlałem go wodą z biohumus'em :) wygląda on Tak !
normal_DSC_0021.jpg

normal_DSC_0025.jpg


Jeden liść wygląda na przypalony, a cała roślinka wygląda ciut 'mizernie' ale że jestem początkujący to proszę o rzetelne porady opinie i z***ki :) Lepsze zdjęcia dodam w nast. tygodniu gdyż wpadnie mi w łapki lustrzanka :) do GrowLog'u dorzucę może parę pestek Auto, ale to jak wpadnie ciut ca$h'u :D Pozdrawiam!
 

Clinton420

Member
Rejestracja
Sty 10, 2015
Postów
16
Buchów
0
Robisz jakieś treningi?
Za niedługo powróci kolor, pamiętaj żeby nawozy dawać stopniowo, tj zacznij od połowy dawki.
 

Lucjush

Member
Rejestracja
Paź 13, 2013
Postów
5
Buchów
0
Tak, zastosuje LST haczykami.
Z tego co wyczytałem na forum to nawozów naturalnych nie da się przedawkować, a biohumus się doń zalicza. Ale i tak dałem ciut mniej niż zaleca producent :) mam też kilka pytań, mianowicie:
1. Czy do LST można użyć drutu bez izolacji ?
2. W pobliżu kręcą się mrówki. To moi sprzymierzeńcy, czy je gnębić ?
3. Naginać mike'a do samej gleby czy zostawić 0.5 - 1cm odstępu ?
4. Gdzieś wyczytałem że naginać należy w jakimś kierunku (wschodnim czy coś) proszę o wyjaśnienie ;-) pozdrawiam Lucjush
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Krzaczek zaczął przybierać barwę " limonkową " ta jak Ty napisałeś, bo PH ziemi się prawdopodobnie zmieniło po deszczach. Ja proponuję podsypać dolomitem by wyrównać PH ziemi i to nie jest tak, że kolor przywróci się sam ;)

1) Zależy jaki drut masz na myśli - lepiej z izolacją, bo może poprzecinać odgałęzienia w fazie WEG
2) Mrówki to sprzymierzeńce - wpie****ają mszyce
3) Do gleby i tak i tak się od niej delikatnie odbije
4) Ludzie różnie naginają - osobiście naginam w kierunku południowym, ale nieważne w którym kierunku - ważne by było to dobrze zrobione.

Zapraszam do siebie, jeśli chcesz zerknąć.
 

Lucjush

Member
Rejestracja
Paź 13, 2013
Postów
5
Buchów
0
Na dolomit mnie nie stać ;_; wiem Ch*jowy ze mnie grower skoro nie potrafię zadbać o roślinkę, ale co poradzić. Nie każdy w końcu śpi na cash'u :)

Co do LST, to dziękuję za rady dot. kierunku i 'siły' nagięcia. Drut którego użyję jest wykonany z jakiejś miękkiej odmiany stali, oraz ma grubość fi. 4mm :)
Pozdrawiam Lucjush aka LuceK !
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Słuchaj stary! Nie trzeba spać na hajsie by zakupić dolomit jego cena wynosi 4-7 zł za 10KG więc to chyba nie aż tak dużo i myślę, że jesteś w stanie to ogarnąć w jakiś sposób jeśli nie to pożycz sobie od kogoś. Wiem jak w życiu bywa i nie naśmiewam się tylko piszę szczerze, a na dolomit warto wyorać te kilka zetek by później się cieszyć <palacz> Co do LST to wy*** drut, ja miałem i nie utrzymał. Przy wzroście roślina ma bardo dużo siły i drut zda się na nic. Mi ziomek polecił by przytrenować sznurkiem i posłucham jego rady bo już raz popełniłem bład, a jak to mówią człowiek uczy się na błędach. Zrób jak uważasz, ale żebyś później nie żałował. Pozdrawiam ziom i Życzę farta! :D:D
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Nie stać Cie na dolomit? idź pod większy sklep, ogarnij babcie co wygląda na zarobioną, zobacz czy ma ciężkie zakupy, zaproponuj pomoc,zanieś, jak od razu nie sypnie groszem to zgódź się na herbatę bo jak się postarasz to Ci ją zaproponuje i szukaj czegoś w czym możesz jej pomóc, tylko nie opie**** babci portfela i chaty. Inna opcja idź zrywać jakieś kwiaty od chu*a teraz tego jest, godzina i masz 10 zł na luzie.. albo znajdź w okolicy na polach dolomit, u mnie tego brązowego dolomitu leży kilka ton,wczesną wiosną jak tylko przywieźli byłem kilka razy, mam ok. 100kg na kolejne 2-3 sezony..to samo z obornikiem, ja mam swój, ale leży tego na polach po kilka przyczep i nikt Cie nie za***ie za wiadro gówna..inny sposób, spacery z psem wczesną wiosną, wiadro, rękawiczki i zbierasz bobki od saren, rozkładasz w kartonik w suchym miejscu i później suche tylko kruszysz zalewasz wodą i masz nawóz full organic na cały weg..ku**a ludzie, pie****nąłem wykład a Ty ziomek pewnie masz na bucha a szkoda Ci na dolomit, nie pie**ol i albo zadbaj albo daj sobie spokój.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół