nasiona marihuany

Ziarna z karm dla ptakow?

Wyszukiwarka Forumowa:

Alpha

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2009
Postów
415
Buchów
0
a na sieji mozesz sie trenowac iel wlezie zlamie sie to dajemy naxt
a tak do twojego info to sieje a przemysłówki to dwie odmienne rzeczy ;) sieje rosną dziko a przemysłówka to przemysłówka sama nazwa mówi do jakich celów jest ;)
 

toudix3

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2009
Postów
83
Buchów
0
Powiedzcie mi czy przemysłowa puszcza wkoncu kwiaty czy nie?
i jak puszcza to bardzo produktywna jest? do kiedy kwitnie?
bo wiadomo ze nie kopie tylko odpowiedz mi ktos na pytanie :D
 

mango44

Member
Rejestracja
Lip 17, 2009
Postów
13
Buchów
0
ja zaczynalem moje uprawy od pestek z ziarna dla papug(w wieku około 16 lat:)
wiec moge coś nawinąć, więc tak około 8 sztuk sadzonek wyprodukowałem na parapecie, na przełomie kwietnia/maja w glebe na outdoor, były to bardzo silne i szybko rosnące rosliny gęste od gałęzi i wysokie ponad 2metry duże i dużo szerokich rozłożystych liści Płeć: 6women 2 men wyszło i to sobie tak siedziało do września i co ciekawe wytrzymało nawet jesienne przymrozki
zbiór to cała reklamówka bardzo słabo wykrztałconych topów na pół z lisciami
efektów większych po wysuszeniu i spaleniu nie dąło sie odczuć Wg mnie thc około 1%
ogolnie lipa tyle ze wygladalo to zachwycająco ;)
 
S

sub

Guest
Powiedzcie mi czy przemysłowa puszcza wkoncu kwiaty czy nie?
i jak puszcza to bardzo produktywna jest? do kiedy kwitnie?

Wyglądają bardzo różniście ;)
Od praktycznie samych hermów - do normalnych męskich i żeńskich.
Termin kwitnienia także różniście.
Tak samo pokrój roślin.
Jest masę odmian przemysłówki - od takich przeznaczonych na nasiona: do typowo - na sznurek - przez uniwersalne.
Terminy kwitnienia i dojścia w zależności od tego skąd Ci by się te nasiona trafiły.
Teoretycznie to mogą Ci się i trafić chińskie konopie niezgodne z prawem w UE ;) Które miewają te tabelkowe 2.6% THC - pewnie by i kopnęło.

Szczyty będą: i będą wyglądały jak "konopne" ale nie koniecznie tak zwarte i duże jak z : właściwych" ras. Skołuj nasiona z kilku rożnych źródeł i posiej gdzieś na dziko. ;)
Wszystko co pochodzi z krajów bardziej na południe będzie późno kwitło.
Odmiany typowo "nasienne" mogą mieć pokrój zbliżony do tego co Ty byś pewnie nazwał "sativka". Jeśli trafia Ci się same hermy zapewne będą się mało krzewiły.

Obrazek: przegląd - "po wyglądzie" odmian przemysłowych.

Tak rosną oczywiście o ile sa posadzone z zalecana dla odmiany gęstością siewu

9.gif


Te ostatnie - moderate density oil seeds - Patrz np: wyjądkowo wczesna finola - Fińska rasa przemysłowa: podejrzewana o bycie dawcą AF w Lr#1 i wiec..i całej reszcie odmian fotoobojetnych


144.jpg


http://www.hempreport.com/gallery/melfort/index.html

USO 14
146.jpg


Finola - możliwe żródło AF w LR

147.jpg

148.jpg

wypisz wymaluj LR#1 ;D
149.jpg


to wyglada na jednopienną: uniwersalną:
Felina 34
150.jpg
 

toudix3

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2009
Postów
83
Buchów
0
Dzieki sub ale nie musiałeś się aż tak fatygować :)
ale mam do ciebie jeszcze pytanko troche głupie ale wiesz gdzie sie da dostać te chinskie lub wczesna finole?? i czy nie zapyle wszystkim plantów w mieśćie?? chce też myśleć o innych :D dzieki sub :)
 

toudix3

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2009
Postów
83
Buchów
0
chodziło mi o coś mniejszego a nie w tonach :D
nie ma innego patentu? :)

 
Ostatnia edycja:

TenJedyny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2009
Postów
302
Buchów
0
ziomek mial w ogrodku pare ladnych krzaczorow (pestki wlasnie z ziarna dla papug) za***iscie pachnialy (cytrusem) i wygladaly jak dziewczynki ale po ususzeniu i spaleniu niestety nie klepaly (w ogole)
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
kurde, jak te z papug takie wytrzymałe na wszystko to można by było zrobić fajne odmianki outowe z tego
 
S

sub

Guest
kurde, jak te z papug takie wytrzymałe na wszystko to można by było zrobić fajne odmianki outowe z tego

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=133960

patrz np: projekt CBD w tamtym wątku. Są i tacy co próbują kombinować z rasami przemysłowymi. Choć dziczki wydaja się być o wiele bardziej interesujące.

Patrz ruderalis skunk - odmiana otrzymana przy użyciu dzikich konopi.

link do chińskich nasion: http://www.ethicalsuperstore.com/products/suma/suma-prepacks-organic-hemp-seeds-125g/

163.jpg


Chińskie odmiany zakwitną raczej bardzo późno w Polsce - Ale jest szansa, że ilość THC w nich na dzień dobry będzie nawet pod 2%. Nadal tam się uprawia odmiany nie zepsute - przez selekcje ...

///btw: chińskie odmiany sznurkowe maja więcej "genetycznie" wspólnego z konopiami rosnącymi w Indiach i okolicy niż z europejskimi. zaliczane są do : podgatunku indica //

A dawne odmiany z europy uprawiane na sznurek miewały i po 1% THC możliwe, że i więcej -> skoro jeszcze w latach 70 XIX wieku w wielu rasach zawartość CBD podchodziła pod 4% i lekko powyżej. Chemotyp - a wiec to czy w roślinie jest THC czy CBD - zależy od pojedynczego allelu genu syntazy THCA . Możliwe jest w związku z tym, że cześć dawnych europejskich sznurówek miewało i po 4% THC ;). Zresztą ... bardzo możliwe, że Meksykańskie konopie z dawnych czasów - stare landraces - wywodziły się bardziej z odmian "sznurkowych" przywiezionych z europy niż z odmian które dotarły do Ameryk z Indii czy afryki.

Wspominana finola jako źródło AF jest hipotetyczna - zbieżność czasu i miejsca + podobne zachowanie : nie identyczne -- ale na tyle podobne, że może.... ??????

jeszcze raz tabelka:

2.gif


Wyniki pochodzą z badan koncernu farmaceutycznego produkującego sativex
2 pierwsze odmiany to ich opatentowane klony: używane do otrzymywania czystego THC i CBD.

Odmiana z 7% CBD - wywodzi sie najprawdopodobniej z : Tureckich odmian przemysłowych : zawierających znaczne ilości CBD i żywicy // nie narkotyczne - chemotyp CBD //

Następne - To także dane publikowane przez koncern farmaceutyczny:
zorro_123m: ksiażki:

The Medicinal Uses Of Cannabis and Cannabinoids

8.png


4.gif


clear.gif


na biało

9.png
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
no to muszę znaleźć jakąś dziką panienkę i ją zapłodnić w następnym sezonie jakimś potężnym facetem, a później na indoor ustabilizować
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
a gdzie znajdziesz taką dziką panienkę ?
u mnie to prawie nie możliwe.. mieszkam na ślasku
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
Jak już wydusisz zrub OS'a chętnie na oucie wytestuję taki wynalazek siejkowaty :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół