nasiona marihuany

Ziarna z karm dla ptakow?

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Green

Guest
LowRyder napisał:
Nie wierze, że ten temat jest kontynuowany... śmieszne! Jak to forum miało by kiedyś dojść do poziomu np. św.p. Overgrow (czego bym chciał) z takim pier***eniem po raz chu* wie który w chu* wie którym temacie o uprawianiu konopii przemysłowej z nasion z karmy dla ptaków?

tak to juz ku**a jest gdy *****e bachory biora sie za uprawe czegos o czym nie maja pojecia a wszystko co do tej pory wiedzieli to opowiesci dziwnej tresci z podblokowych lawek. Pozatym polska to taki dziwny kraj gdzie kazdy mysli ze jest madrzejszy od drugie co sie przejawia w postach typu wypowiedzi kolegi wyzej
 
S

SOLARR

Guest
Nie ma obecnie szansy na to żeby to forum osiagnęło poziom OG.
Brak jest profesjonalnego podejscia do sprawy ,w sumie nie ma co sie dziwić większość osób piszacych jest zainteresowana jedynie paleniem .Przez co zupełnie nie starają sie zdobyć chcoć minimum wiedzy potrzebnej do podstawowej uprawy .Co ciekawsze wiedza ta jest ogólnie dostępna na naszym forum w postaci poradników ,ciekawie opracowanych watków tematycznych ,łacznie ze zdjęciami .No i oczywiście są tu doświadczeni userzy którzy potrafią pomóc.
W sumie szkoda że taki potencjał się marnuje ,polacy nie gęsi ;) potrafili by dorównać zachodnim growerom .Sądziłęm że na hyperrealu jest odpowiedni poziom ,ale chyba widać ze tam sa tylko umierająe tematy .
Jeszcze od siebie mam pytanie do Admina -czy istnieje możliwośc umieszczenia na forum
galerii ,chodzi o same zdjęcia ,moga być pogrupowane tematycznie .

Co wy na to??
Pozdrawiam
 
G

Green

Guest
solarr napisał:
Brak jest profesjonalnego podejscia do sprawy ,w sumie nie ma co sie dziwić większość osób piszacych jest zainteresowana jedynie paleniem

idealnie trafiles w sedno, i to mnie najbardzie boli, ale trudna mamy taka mentalnosc a nie inna i miedzy innymi dlatego jeszcze dluuuuugo poczekamy zanim zmienia sie przepisy dotyczace dragow
 
S

SOLARR

Guest
A co z galerią?
Da się zrobić?
Wiadomo przecież ,że jedno zdjęcie więcej odda niż strona textu :D
 
G

Green

Guest
z tym musisz sie zwrocic do scuna albo growmena nie wiem czy wielkosc serwera na to pozwoli ale to nie moja dzialka wiec...
pozdr. greenlife
 

DaMiAn999

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2006
Postów
67
Buchów
0
powracam do tematu i zapodaje trochi marne zdjęcie przemysłówki, powiem ze warto zasadzic kiedy zaczyna się od podstaw mozna się wiele nauczyc... pozdrawiam :silent:
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
co do galerii hmm niema sensu jej zakladac są gr... i fotorelacje poco galeria ? serwer pozwala na to oczywiscie
 

Dedi_Thc

New member
Rejestracja
Mar 31, 2009
Postów
3
Buchów
0
są na ryniaszu mój dziadek ma tego dużo tzn nasionek kiedys zasadzoiłęm ale same męskie rosną ale raz było zęńskie :joker: no jak se piepsznołęm 8 wiaderek
to lekko klepie ale sie nieopłąca w to bawic
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
są na ryniaszu mój dziadek ma tego dużo tzn nasionek kiedys zasadzoiłęm ale same męskie rosną ale raz było zęńskie no jak se piepsznołęm 8 wiaderek to lekko klepie ale sie nieopłąca w to bawic

Umiesz pisac?? Powinienes tez umiec czytac!!!!
Odswierzasz tematy ktore wygasly prawie 3 lata tamu (patrz. DaTa)
Ogar chlopie
 

wilq123

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2009
Postów
441
Buchów
0
hehe przyznaje Ci racje Jarecki, ale po drugie to takie tematy powinny byc zablokowane
 

PumbixMJ

Member
Rejestracja
Gru 1, 2009
Postów
20
Buchów
0
Przemysłówka

Nie warto tego hodować (chyba że dla zabawy ;])
nasionka z karmy dla papug maja tylko 0.03 % THC
Przemysłowka nie wypuszcza topów i jak sama nazwa wskazuje
jest tylko do celów przemysłowych czyli pozyskiwaniu włókien
do produkcji np.ubrań

@edit
Powtórzyłem już kogoś ale moge coś dodać
Słyszałem że niektórzy growerzy sieją przemysłówke i zapylają je jakimiś dobrymi męskimi odmianami, wtedy może coś z tego wyjść ;p
 
Ostatnia edycja:

rolercoster

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2009
Postów
190
Buchów
0
co ty w ogole gadasz ze przemysłówka nie wypuszcza kwiatów? a skad sie wziely nasiona przemysłówki? Z zapylonych liści czy co? a PROPOS konopia przemyslowa zawiera o,2 % THC w rozwoju weg. jak zakwita ma o wiele wiecej THC.
 
S

sub

Guest
a PROPOS konopia przemyslowa zawiera o,2 % THC w rozwoju weg. jak zakwita ma o wiele wiecej THC.

Odmiana dopuszczona do uprawy w UE? Ni cholery : cały okres wzrostu: poniżej.
+ chemotyp CBD.

Fińska "finola" miała w UE problemy bo czasem pojedyncze sztuki przekraczały podobno limit. // nie znaczy to, że się nadawały do użytku ;) i zawartość przekraczała 0,21% nawet jesłi była by i 0,6% to przy chemotypie CBD i kilkukrotnej przewadze CBD nad THC - nie kopnęło by to//

Często odmiany dopuszczone do uprawy miewają teraz i po 0,01% THC i prawie wcale CBD. Dawniej zawartość THC mogła podchodzić i pod 0.5% a CBD do 4 i trochę ponad 4 // patrz: opracowanka z lat 80 XX o programie hodowlanym ZSSR - otrzymanie nowych ras: o zmniejszonej zawartości THC -> podane sa zakresy zaw: dla odmian "dawnych" i po selekcji //

Jeśli z chin... Z upraw "tradycyjnych".. patrz:

2.gif


Skąd by konopie "sznurkowo" nasienne nie były :
nie bedzie w nich raczej wiecej niż to co jest podane dla chińskich "nasion"
Poza tym te odmiany i tak mogą mieć nie tylko sztuki z chemo THC ale i z niekopliwymi CBD i chemo mieszanym.

Jak by co "sprowadzaj z Chin - jeszcze tam się uprawia --> starodawne odmiany: może jedna na 4 się trafi taka co ...

Zasada jest prosta: żarcie dla kanarka jest z europy - Rosji // nie uważam jej za europe ;)// - prawdopodobieństwo tego, że będą same hermy -80-90% [[ więcej jest uprawianych odmian jednopiennych niż 2 piennych tych drugich zostało niewiele - fińskie np: niektóre z włoch - nie pomne czy we Francji jeszcze jakieś takie sa: Polskie wszystkie sa hermami]]
+ rośliny nie maja więcej niż -->>> 0,09% raczej niż 0,19% THC ;P Niezależnie od tego co się z nimi cuduje
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Za łepka piłem makumbę z przemysłówki, takiej wysokiej na dwa metry.
Chyba ponad litr tego wypiłem i absolutnie NIC poza dziwnym stolcem później.
 
C

ciapaty rumunek

Guest
przemyslowka :D? jest dobra jak chcesz nauczyc sie treningu roslin zeby normalnej suki nie zlamac :) a na sieji mozesz sie trenowac iel wlezie zlamie sie to dajemy naxt :D Ja na siejach sobie trenowalem :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół