nasiona marihuany

Ziarna z karm dla ptakow?

Wyszukiwarka Forumowa:

rooter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
90
Buchów
0
Ja kiedyś kupowałem ziarno konopii w centrum ogrodniczym, jest dobry motyw popróbować z kiełkowaniem jak ma się pół kilograma nasion :)
 
Z

ziolojaracz

Guest
Mam pytanko te konopie powinno sie hodować tak samo jak konopie indyjskie czy nie wymagają jakichś specjalnych warunków?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ziolojaracz napisał:
Mam pytanko te konopie powinno sie uprawiałć tak samo jak konopie indyjskie czy nie wymagają jakichś specjalnych warunków?

Tak, mszą być w donicach 45,567L. Ponadto muszą być zraszane 35 razy na dobę i co piąte zraszanie powinno być wykonywane nie wodą, a ludzkim moczem, porannym, ze środkowego strumienia. Gdzieś czytałem że najlepiej rosną podlewane krwią diabłów tasmańskich. Poza tym musisz kupić 15 x hps 1000w i 50 000 świetlówek 25,5 W. :pr:
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Lubu już mialem mu odpisać hamsko ale widzę że do takich cymbałów lepiej takie texty pisać. I tak nie zrozumieją a przynajmniej ci którzy mają powyżej 80 iq zrozumieją l;];]
 
H

haszyszekk

Guest
ziolojaracz napisał:
Mam pytanko te konopie powinno sie uprawiałć tak samo jak konopie indyjskie czy nie wymagają jakichś specjalnych warunków
Lubie takie teksty :pr: od razu sie poprawia humor :) pzdr
 
B

blancik5

Guest
ja miałem z ziomkiem jednego przemysłowca wyrusł z przypadkiem wyzuconych nasion w piaskownicy.niezłe jaja bo pod piaskownicą było szambo i krzak rusł o 20 cm tygodiowo aż osiągnął rozmiar ok3 metrów i sąsiadka kazała ściąc bo wie co to jest i pujdzie na psy.wiec ścieliśmy nie upaliliśmy sie ale chociaż listki na pamiątke zostały
 

Prociu

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
w pokarmie dla papug są konopie ale to przemysłowe całkowicie u nas legalne,
jakby były tam indyki to juz dawno sklepy z tym pokarmem świeciły pustkami :D
 
G

Green

Guest
Prociu napisał:
w pokarmie dla papug są konopie ale to przemysłowe całkowicie u nas legalne,
jakby były tam indyki to juz dawno sklepy z tym pokarmem świeciły pustkami :D

zaraz ci w***ie warna za odswiezanie starych tamtow n adomiar zlego z tak tempymi wypowiedziami
 
R

Rider

Guest
uuu
Green sie zdenerwował , to znaczy ze niepalił albo nie podupił :sunny:
U mnie to pierwsze a u ciebie? :sunny:
BTW prociu dostał troche wczesniej pw zeby nierobił takich rzeczy , zanim wysłałes posta ;]
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
Prociu napisał:
w pokarmie dla papug są konopie ale to przemysłowe całkowicie u nas legalne,
jakby były tam indyki to juz dawno sklepy z tym pokarmem świeciły pustkami
wow za***iscie niewiedzialem ze w pokarmie dla papug sa konopie!!ja myslalem ze nasiona!!!!!!! :pl: :pl:
na konopie przemyslowa trzeba miec pozwolenie!!a wszystkie nasiona sa legalne matole! :pl: :pl:
 
G

Green

Guest
urban napisał:
uuu
Green sie zdenerwował , to znaczy ze niepalił albo nie podupił :sunny:
U mnie to pierwsze a u ciebie? :sunny:
BTW prociu dostał troche wczesniej pw zeby nierobił takich rzeczy , zanim wysłałes posta

nie palilem od 2 dni hehe ale to niema znaczenie w moim przypadku nie nawidze matolow ktorzy bija sobie posty nic nie znaczacymi wypowiedziami
urban napisał:
BTW prociu dostał troche wczesniej pw zeby nierobił takich rzeczy , zanim wysłałes posta
widac to nie dalo zadnego efektu bo koles dzisiaj postepowal tak samo, ale teraz to niema juz znaczenie bo wiecej nic nie napisze
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja niedawno sprubowałem swojej przemysłówki wiedziałem ze nie skopie ale miałem ochote spoalic lolka a chciałem isc do ciotki a upalonym isc niebardzo spaliłem sobie lola i sie zjarałem nie na maxa pomyslałem ze to nie mozliwe i zadzwoniłem po kumpla wapdł spaliłem z nim i on tez sie zjarał

mozliwe jest to ze przemysłówka w kturyms pokoleniu naprzykłąd przypadkiem sie zkrzyzowała z odmianą z dominującym THC

albo polrostu pomyliłem nasiona
 

LOWRYDER

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
203
Buchów
1
Nie wierze, że ten temat jest kontynuowany... śmieszne! Jak to forum miało by kiedyś dojść do poziomu np. św.p. Overgrow (czego bym chciał) z takim pier***eniem po raz chu* wie który w chu* wie którym temacie o uprawianiu konopii przemysłowej z nasion z karmy dla ptaków??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół