nasiona marihuany

Ziarna z karm dla ptakow?

Wyszukiwarka Forumowa:

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Dobijają texty "liście mają po 9 lisci" jeśli już t o poalców jak nadmienił przedmówca;]. A tak wogóle to kazda MJ może mieć po 9 10 i w ch*j innych liści. Pie****nij się w łeb ;]. A tak BTW to (sleja tu nie burz się na mnie), można by wysadzić (każdy w swojej okolicy) te nasiona z papu. No napewno jakoś(w 0,5%) przyblizy to legalizację. Zresztą jeśli taki krzaczek by kwitł w czasie gdzybyśmy mieli faceta jakiejś dobrej odmiany do wyrzucenia to chyba lepiej zapylić... ja tam już w okolicach wysadzilem ok 50 krzaczków, słabo to rośnie pod naszym polskim słoneczkiem ale zawsze cos.
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Po 1 to pytania o wszystko czym sie handluje idą na PW a nie w topicu i zaśmiecasz
po 2 wyrażaj się jakoś jasno bo gówna w nasionach nie ma, a z rośliny walca nie zrobisz więc sie ogarnij. Nigdy nei mwiłem że papu jest dobre i nie powiem, ale jego duża popularność na wszystkich polach polski napewno przybliży legalizację MJ. Bo chyba rolnika wyrywającego chwasta nei wsadzą do więzienia więc zrobią coś z prawem....
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja mam zamiar rozsiac w całym miescie sieje słyszałem ze jeden kolo tak zrobił w jakims miescie i pelno tego rosnie wszedzie
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
-=*BerniO*=- napisał:
ja mam zamiar rozsiac w całym miescie sieje słyszałem ze jeden kolo tak zrobił w jakims miescie i pelno tego rosnie wszedzie

ja też mam zamiar tak zrobić. Poza tym chcałem posiać w szkole cannabis i na boisku szkolnym.

Gdzie można kupić sieję? Bo pie****enie się z wyciąganiem z karmy dla papug to nie dla mnie :D
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
LOL lubo, jest specjalna karma dla ptaków złożona tylko i wyłącznie z nasion konopii. Za ok 5 zł kupujesz 0,5 kg nasion, tak btw to dużo znalazlem tam łusek od roliny(tych w których są nasiona, i po oddzieleniu od nasion pachniały weedem. Wystarczy wejść d zoologicznego i konopie dla papug poprosić. A niby dlacxzego w wedkarskim?
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
art610,
A niby dlacxzego w wedkarskim?
A bo prażone ziarna konopii sa świetnym dodatkiem do zanęt wędkarskich.Mój ojciec je praży sam a dostepne są prażone i nie.Kidyś za młodzika wybrałem tez pare z zanęty Sensassa i posadziłem,wyrosła dwuipółmetrowa gandziucha bardzo słodka i gryząca w smaku.

[ Dodano: 2006-04-28, 17:59 ]
Proscie o dodatek do zanęt o nazwie konopie,tylko nie bierzcie prażonych :sunny:
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
No to chÓj(jak to pisze sleja), bo będą droższe i trudniej dostać a w każdym zoo jest napewno pokarm o nazwie 'konopie dla ptaków" i jest 100% samej konopii(o ile to dziadostwo zasługuje na to miano). Jeszcze ostrzegam takie małe paczuszki jak są ok1,5zł-2,00zł-nasiona są wyschnięte i mają malą kiełkowalność a te duże 0,5kg kiełkują w 90 % i bardzo szybko...
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
chÓj z siejką to za duza loteria ,apropos wczoraj miałem wora i wyciagłem z niego dwa nasionka jedno typowe malutkie szare a drugie trzy razy większe i kolorem podchodziło pod pomarańcze w dodatku ma takie kanciaste kształty.Czy mozliwe żeby pochodziły z jednego krzaka ?
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
tak i nie
taj jesli skruszyles topa i znalazłes 2 nasiona
nie jesli lezały na dnie wora po pewnie ktos sypna chujwiczego miał z lufe innego to dozucił ci do torby i tak wyszło
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Duże i kanciaste podchodzące pod jasny beż? Wygląda na LR;];]
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
u mnie tak zrobili ale z ak i fajnie rosło w klasie matematycznej az sie znudzili czekaniem i scieli i spalili
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Ja tam wsypywalem do kwiatków w całej szkole, teraz (gdzieś po około 2-3 miechach) jest takie 10cm krzaczorko z 3 malymi piętrami i damskim kwiatem na górze, widać zupełny brak słońca i wody. Ach te woźne bez obowiązków, i że jeszcze nikt nie skapnąl się o co chodzi...

edit: no co jest ku**a nie moge górze napisać normalnie przez rz bo mi poprawia naż...w edit jest rz a tu ku**a ż...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół