nasiona marihuany

Ziarna z karm dla ptakow?

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
;] te takie 'konopie dla papug' pakowane po 300g mozna kupic w kazdym zeologicznym, z tym, ze akurat te maja troche lipna kiełkowalnosc bo sa przesuszone, uszkodzone itp;]
 

Roberto

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2010
Postów
186
Buchów
0
Ja mam do was prośbę , abyście nie siali tak tych przemysłówek ...
rok temu miałem roślinkę na oucie... i ktoś mi ją zapylił , mogę się mylić może to była samosiejka ... ale jak już sadzicie te przemysłówki to chociaż je selekcjonujcie.
 

MatkaBoskaNieDzielna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 15, 2010
Postów
2,028
Buchów
9
byłem dziś w zoologicznym i widziałem torby po 2 kg jedyne 5 euro same nasiona konopi ale miałem bekę z żonka z pomysłu aby kupić i obsiać dzielnice ta konopią ,na pomyśle sie skończyło za duży przypał wszyscy z dzielnicy mają boxy w domach,prawie wszyscy

Nie mysl za duzo bo nic dobrego z tego nie wychodzi...:lol3:
 
D

delete

Guest
Niech to posadzi jak chce. Nie wiadomo kto będzie się śmiał ostatni. Nawet jak nie wypali to i tak czekoladę będzie mógł zrobić.
 

MatkaBoskaNieDzielna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 15, 2010
Postów
2,028
Buchów
9
Niech to posadzi jak chce. Nie wiadomo kto będzie się śmiał ostatni. Nawet jak nie wypali to i tak czekoladę będzie mógł zrobić.

Co racja to racja mozna zawsze male co nieco ugotowac... ale ja bym sie tam wqrwil jak by to cholerstwo z***alo outa nad ktorym pracowalem kilka miechow. Co po nie ktorzy sadza tylko outy zeby miec na caly rok no... i co nasionek nie popalisz a makumbki tez na dlugo nie starczy.
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Czy konopie przemysłowe nie powinny kwitnąć dość wcześnie? nawet wcześniej od rasówek? Zasadziłem w maju pestkę z karmy kanarka. plant zaczął kwitnąć ze 3 tygodnie temu. moim zdaniem to dość późno, dodam jeszcze, że pseudo-hasz z liści i łodyg miał całkiem ciekawe działanie, mimo że plant był jeszcze na veg. plant w 100% raczej nie dojdzie, gdyż dość późno zaczął kwitnąć, ale skoro liście na veg potrafiły pokopać, to się zastanawiam, co to za cudo było w tej karmie. Dodam, że krzak intensywnie pachnie. tak wygląda to na dzień dzisiejszy:









owy krzak został posadzony w celach naukowych i eksperymentalnych, więc proszę bez złośliwych komentarzy. Czytałem, że ziarna pochodzące np z chin mogą być sporo mocniejsze od polskich paszówek gdyż tam mają inne przepisy.
 
K

khaaaaaaaa

Guest
to w ziarniach dla papug wcale nie musialo byc dziczka jakas, sa odmiany konopii siewnej, czyli z mikro iloscia thc ktore pozno kwitna zeby jak najwiecej zrobily masy zdrewnialej i zielonej ktora to idzie albo na liny albo jako ekonomiczny opal etc ... .poprostu to moze byc taka selekcja ktora ma dac dluzszy weg przez co ma dac wiekszy plon , bo nie chodzi w niej o dochodzenie kwiatow w 100% tak jak w dziczkach zeby wydac nasiona i gatunek mogl przetrwac bezpiecznie, takie odmiany sa rowniesz w przemyslowkach, ale w innych "liniach" z ktorych maja wychodzic nasiona np na olej, lub wlasnie dla ptakow - ale sa rownie inne od czego zaczolem tego posta ;]
 
S

sub

Guest
Czy konopie przemysłowe nie powinny kwitnąć dość wcześnie? nawet wcześniej od rasówek?

A z jakiego kraju pochodzą te nasiona ?

Polskie pewnie zakwitną dosyć wcześnie. [ nie tak jak wiele dzikich ]
Tureckie, włoskie - etc.. niby czemu miały by.
 

NightTerror

New member
Rejestracja
Sie 4, 2018
Postów
1
Buchów
0
Specjalnie stworzylem konto, aby napisac w tym temacie poniewarz wielu z was jest w bledzie. Co prawda nie wiem jaka to byla marka tej karmy, jednak dostalem wiele lat temu od kolegi pudelko od zapalek pene nasion wlasnie z karmy dla papug. Praktycznie wszystkie nasiona porozdawalem, jednak zostawilem sobie 3. Wszystkie 3 nasiona wyrosly. Jedna roslina byla typowym "polakiem", byla bardzo durza, od czasu kiedy zaczela kwitnac codziennie ja skubalem, a i tak wyroslo z niej na koniec 300g szczytow po wysuszeniu i kopala jak pierwszej jakosci wlasnie "polak". Druga roslina niestety nie zdazyla zaczac kwitnac poniewarz, rosla bardzo na widoku i musialem ja usunac, a prawde muwiac to z glupoty zamiast ja przesadzic gdzies indziej to zrobilem z niej makumbe, ktora nie miala w sobie ani kszty thc, jednak rosla identycznie jak ta pierwsza, a scislej mowiac miala identyczny kolor i rozrastala sie od ziemi na kilka lodyg. I przechodzac do calego sedna. Trzecia roslina, najpierw bardzo dlugo rosla w cieniu w donicze z jakims innym kwaitkiem, urosla jej bardzo dluga lodyga i zero lisci w tym czasie, potem przesadzilem ta sadzonke w doniczke i stala gdzies tam na sloncu, caly czas w tej doniczce - co pewnie zaowocowalo malymi zbiorami, gdyz doniczka byla dosyc mala. Wszystkimi roslinami zajmowala sie moja Babcia, ja sie nimi wogle nie interesowalem, a nawet zapomnialem o nich zupelnie, do czasu az sasiad mi przypomnial o tej "drugiej" ktora wyrwalem. O dziwo trzecia roslina wyrosla fioletowo-zielona - z przewaga fioletowego i calkowicie fioletowymi topami. Bylo z niej okolo 8g suchego topa, konopia o ktorej mowa miala bardzo silny, tj. limonowy zapach, taki mozna powiedziec "nieskazitelny" po oderwaniu listka odnosilo sie wrazenie podobne do polamania suszonej pomaranczy, jeden listek przytopowy nawet nie wysuszony wbity w "dupaka", kopal o wiele mocniej niz skuny krecace sie w tamtym czasie po miescie, wiem co mowie. Przez wiele lat myslalem ze ta fioletowo-zielona roslina byla takiego koloru, dlatego ze zmarzla - tak mi powiedziala babcia, ktora nie zna sie na konopiach wogle ale jest dobrym ogrodnikiem. I wlasnie po tych 8-10 latach, cos mnie naszlo zeby pokazac dla kolegi jaka kiedys mialem roslinke i jak sie okazalo co moze jest bledne, jednak jestem calkowicie przekonany ze to prawda, ta roslina to byla odmiana "Night Terror" co prawda byla ciemno fioletowo jaskrawo jasno zielona, jednak bardzo bardzo podobna, wiem ze to durza odmiana, ale jak wspomnialem rosla w malej doniczce. Ot taka chistoria, wszystkie nasiona pochodzily z karmy dla papug, wszystkie 2ie, ktore wytrwaly byly zenskie. Posiadam jedno zdjecie, ktore niestey jest zrobione w slabym swietle i jest na nim jedynie jeden listek tej "fioletowej" obracajacy sie w wodce i byc moze gdzies u kolegi na fotka.pl jest zdjecie calego krzaka co nie jest pewne. Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół