nasiona marihuany

Czy jest sens jedna roślina dużo lumenów ?

Wyszukiwarka Forumowa:

harakiry442

Member
Rejestracja
Lut 3, 2015
Postów
12
Buchów
0
Sens w tym jest bo miał 164g więc jeżeli na użytek własny to jak najbardziej,a jak ktoś chciałby zrobić większy zapas to by upchał więcej plantów ale pytanie czy nie lepiej mieć swierze co jakiś czas? Chyba że ktoś chce zwrotu za sprzęt,prąd itp to połowa w sell a druga połowa do magazynów.
Takie moje zdanie<joint>
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
czy jest sens.. :)

prosta matematyka, gość miał nie cale 0,5g/w a taki wynik i lepszy osiągają początkujący na 400 w

wniosek prosty. CZY JEST SENS? wiadomo-pasja "pie****nę 200g z krzaka, będę z siebie dumny"
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Temat wielokrotnie poruszany, zależy co dla kogo jest priorytetem przy grow. Myślę, że niejeden tu na forum by miał lepszy wynik z jednego krzaka przy takiej, lub i nawet mniejszej lampie. Moim zdaniem, przy takiej mocy, warto się pokusić już o nieco więcej krzaków, zawsze to więcej smaczków i różnorodność haju.
 
Z

Zenon

Guest
Co do jednego krzaka i 400W to bezsens... kupa prądu i kasy dla jednego krzaka z którego tak na prawdę będzie tyle co nic względem watów i ceny... Lepiej już dać te 150W i jednego krzaka. Pod 400W to raczej nikt nie daje jednego tylko kilka... większe grow,większy plon i zapas na długi na czas... Ale 400W dla testu i jednego krzaka w 25-30l donicy? Można się bawić. Każdy orze jak może ;] Chcesz 1 pod 1000W sadź,twoja kasa,twój problem ;]

Osobiście nie zrobiłbym czegoś takiego bo korciłoby aby wsadzić tam i mieć las. Ale to tylko moje zdanie :)
 

wutekaRR

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2014
Postów
263
Buchów
0
no własnie ten ziomk miał coś mało na dotatek do było hydro .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół