nasiona marihuany

Napady nudności

Wyszukiwarka Forumowa:

el plombini

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2015
Postów
203
Buchów
1
Siemanko


Pierwszy raz zapaliłem jak byłem w 2 gimnazjum, sporo czasu temu :sunny: od tamtego czasu paliłem 1 raz na miesiąc.
W liceum zabawa zaczęła się dosyć intensywniejsza, i paliłem 1 lub 2 razy w tygodniu, różnie to bywało.

Aktualnie zioło jest codziennie, w zasadzie to stało się moim stylem życia.
Ostatnie 4 miesiące pale codziennie a nawet jak nie mam jakoś bardzo ciśnienia to i tak ktoś zawsze pod ryj mi podstawi rurę albo gibona :freak:
W sumie to nie narzekam, jak zapalę to dostrzegam tylko superlatywy w życiu, jest mi przyjemnie i (o ironio) trzeźwo myślę :D ale zdarza się tez tak, że jak nie mam palonka to po pewnym czasie napadają mnie straszne nudności, poczucie marnowania czasu, bezradność i brak pomysłu na dzień.

Nie jest to jakieś bardzo silne odczucie, zdarza się to raz na jakiś czas i chciałem się was zapytać czy odczuliście czy też aktualnie odczuwacie takie coś ?
Nie to żebym jakoś panikował, bo jestem wyluzowany jeśli chodzi o takie sprawy, ale czy to nie objawy uzależnienia ? :shock:
 

dżamboMMM

Active member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
42
Buchów
0
Też tak czasem mam od 3 tygodzi już nie pale bo mi zapas sie skończył, ale jeszcze troche i nowe zbiory.
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Mnie czasami nachodziło takie uczucie nudności i chęć wyrzygania się, tak po prostu. Z biegiem czasu samo przeszło. Odstaw może MJ na jakiś czas? Detox każdemu dobrze robi.
 

CzarneKwiaty

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2014
Postów
194
Buchów
1
Ja to nudności nie miewam, ale mam coś podobnego. Mianowicie po długim czasie codziennego palenia i odstawienia np. na 2 tygodnie lekko zmniejsza mi się apetyt. Nie jest to moim problemem, bo potem i tak nadrabiam. Hehe. A co do poczucia marnowanego czasu, to musisz znaleźć jakieś zajęcie. Nie chodzi mi o jednorazowe, tylko coś na dłużej. Może jakiś sport, cokolwiek. Mi to jak zostanie ze 3-4 godziny wolnego czasu na dzień to zwykle idę biegać itp. Nie mogę tak po prostu usiąść przed tv, bo +90% przekazu jest dla debili...
 

el plombini

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2015
Postów
203
Buchów
1
Co do TV to się zgodzę z tobą <peace>

Aktualne zajęcia jakie mam to mój indoor :sunny: ale mówiąc, że mam poczucie straconego czasu to miałem na myśli taką pustkę w głowie, ciężko mi to nawet opisać, takie nie robienie niczego z braku chęci i siły i jednoczesne pogrążania się myślą że nic nadal nie robie :freak: to się zdarza czsami, jak nie mam wlasnie nic do roboty konkretnego a brakuje palonka :D
 
U

Usunięty 58869

Guest
przy zasłabnięciach lub omdleniach polecam położyć się na świeżym powietrzu jak jest możliwość i ułożyć nogi powyżej twojego ciała wtedy krew spłynie z nóg do głowy... yyy chyba pomyliłem temat a był o takim temacie...
 

ziop

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
31
Buchów
0
miałem na myśli taką pustkę w głowie, ciężko mi to nawet opisać, takie nie robienie niczego z braku chęci i siły i jednoczesne pogrążania się myślą że nic nadal nie robie :freak: to się zdarza czsami, jak nie mam wlasnie nic do roboty konkretnego a brakuje palonka :D

to jest chyba tzw. zespół amotywacyjny, to normalne i mija po jakimś czasie detoksu
takie uczucie, że powiedzmy nawet siedzisz sobie i masz iść do sklepu.. ale ku**a.. wielki brak chęci jak napisałeś i siły + ta świadomość właśnie tego, identycznie mam :D brak motywacji kompletny i albo sie zmusisz, albo siedzisz w miejscu. za czasów szkoły, czyli za czasów kotłowania bez umiaru przez to właśnie uczucie zdarzało mi się często chodzić do szkoły powiedzmy na 10 i wracać już o 11
a co do tych nudności to jeżeli palenie nie jest jakies lewe to polecam poszukać przyczyny gdzieś indziej / i w ogóle zauważyłeś w jakich sytaucjach te nudności następują?
 

el plombini

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2015
Postów
203
Buchów
1
Te nudności występują jak nie jaram :D właśnie skończyłem tygodniowy (na próbę) detoks, powiem wam, że znajomi powiedzieli "inny człowiek" w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ograniczę dawki a dzisiaj gibon był grany i po tygodniu wszystko wróciło do normy !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół