nasiona marihuany

Szklarnia z butelek - przypalenie

Wyszukiwarka Forumowa:

MocnySkun666

New member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
4
Buchów
0
Siema, z samego rana założyłem na dwie roślinki 5l butelki gdy przyszedłem zobaczyć jak wyglądają, były one poprzypalane (za pewne za duża temp ?) co zrobić żeby je uratować? Może jakieś opryski? Od razu podlalem je połowa dawki biohumusa i zdjalem osłonki. Help
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Ehhh jak by sobie poradziły dziko żyjące konopie bez pomocy pro rolników...

nic z tym już nie rób, urośnie to urośnie. Butelka nie była potrzebna o tej porze....
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Tylko nie rób oprysków w trakcie dnia bo znowu ja popalisz ! Opryski robimy wieczorami;P


Jeśli w butelkach nie miałeś zadnych dziurek, to nie dziw się ze popaliło, ogolnie butelki sa bardzo przydatne przy takiej pogodzie, dzieki nim spora czesc parujacej wody trafia spowrotem do ziemi ;)
 

MocnySkun666

New member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
4
Buchów
0
wiadomo, ze wieczorem : D
w kazdej butelce bylo po 6 otworow ~1cm
bardzo sie zdziwilem, bo najpierw byly przezroczyste butelki i zadnego przypalenia nie zauwazylem, dopiero gdy roslinki urosly to zmienilem butelki na wieksze, 5litrowe. na moje nieszczescie mialy niebieski odcien i najwyrazniej to przez ta barwe tak niekorzystnie zadzialaly na krzaki ;/
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
+30 w cieniu i nakrywanie butelki :thumright:
 

MocnySkun666

New member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
4
Buchów
0
1/3 liscie przypalonych jest, dajecie szanse na przezycie jezeli jutro je opryskam asahi?
jest tu jakis prorok? : D
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Przy takich upałach to tylko można zabić rośliny pod butelką. Podlej obficie spryskaj i czekaj. Tylko nie pryskaj na słońcu.
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Mialem to samo lecz przestały rosnąć musisz im dać czas
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół