nasiona marihuany

National Geographic o MJ

Wyszukiwarka Forumowa:

Pomórnik

Active member
Rejestracja
Mar 11, 2015
Postów
39
Buchów
0
Hej ludziska. Nie wiem czy zakładam w dobrym miejscu temat, ale wygląda na to że tak :). W nowym numerze National Geographic jest ciekawy artykuł o naszych ulubionych roślinach. Właściwie jest to główny artykuł numeru zapowiedziany okładką. Czytałem go już w niedzielę i miałem od razu o tym napisać, ale dopiero teraz mi się przypomniało :). Nie sprawdzałem co jeszcze jest w tym numerze ciekawego więc nie pytajcie o to. Interesował mnie konkretnie ten jeden fragment, jednak gazetka zazwyczaj jest bardzo ciekawa więc przy okazji można przeczytać resztę :).

Nie chcę robić reklamy czy coś, ale sam artykuł jest według mnie bardzo rzeczowo i obiektywnie napisany. Naprawdę miło się to czytało, NatGeo się popisało profesjonalizmem. Ukazanych zostało wiele aspektów wiążących się z konopiami. Nie skupiono się tylko na jednym, jak to zazwyczaj bywa. Czytałem kiedyś podobną rzecz w Świecie Wiedzy i mimo, że przy tamtym artykule pracował z tego co pamiętam ktoś z WK to ten jest moim zdaniem bardziej treściwy, aczkolwiek polecam oba :).

Wrzucam link do strony NatGeo, można zobaczyć tam ten nowy numer i przeczytać skrót. Widziałem, że jest jakaś e-wersja, ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa.

http://www.national-geographic.pl/biezace-wydania/0/2015/200/

Oby więcej takich rzeczy, a może ludzie poszerzą trochę swoje horyzonty :). Miłej lektury.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół