nasiona marihuany

[AF]1x Auto Sweet Coffe Haze CBD, 1x Auto White Widow

Wyszukiwarka Forumowa:

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Witam w mojej kolejnej fotorelacji.

Tym razem na Outdoor idzie:
1x Auto Big Mazar od Oriona
1x Auto Sweet Coffe Haze CBD od f2seeds
1x Auto White Widow od Oriona

Ziemia: zwykła sklepowa

Doniczki: 2x 8 L, 1x 3,5 L

Nawozy: Biohumus, Agrecol, Florovit

White Widow 12 dzień, jak wyszła byłem nieobecny w domu i lekko się wyciągnęła, stąd to zahamowanie. Jak przesadzałem, zapomniałem przysypać ziemią łodygę, niestety się spieszyłem i zupełnie wyleciało mi z głowy. Dzień po przesadzeniu popadało i trochę upadła, sami zobaczcie na zdjęciu (już podsypana ziemia):







,
Auto Big Mazar dzień 1 powiedzmy, gdy puściła kła to od razu do małej doniczki, niestety grzebała i grzebała się w tej ziemi i coś tam wychodzi po tych 3-4 dniach. Jak tak dalej pójdzie to ją wyrzucę i coś innego dam na jej miejsce.





Sweet Coffe Haze CBD dzień 1, tutaj bezproblemowo, wyszła dzisiaj i już się prażyła na słoneczku. Podrośnie to oczywiście do doniczki docelowej.

 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Cześć

Auto Big Mazar niestety stanął w miejscu i musiał iść do kosza. Tak więc zostają dwie panny:

White Widow dzień 19 - nie idzie za wolno? Słońca jest około 6 godzin.




Sweet Coffe dzień 8 - dzisiaj przesadzona do docelowej doniczki.



Razem



Następnym razem będą lepszej jakości zdjęcia ;)
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
6h bezpośredniego słońca to z deka mało, będą się wlec na początku a potem wyciągać do słońca, zrób by 8-10 h było minimum ;P
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Witam

Miałem trochę kłopotów ale już wszystko wraca do normy, tak więc powiem tak: Sweet Coffeee ładnie kwitnie i rozrosła się całkiem dobrze, White Widow trochę kiepsko bo na początku kwitnienia dzik ją przewalił i trzymała się biedna na jednym korzeniu..przysypałem i teraz wszystko z nią jest okej, niedługo zamierzam kosić, niestety wyszedł mikrus, zdarza się. Zdjęcia wrzucę za 1-2 dni jak odwiedzę spota. Proszę moderację o nieprzenoszenie do działu niedokończonych ;)
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Trochę tu mnie nie było ale już wróciłem i mam okazję przedstawić kilka zdjęć obydwóch panien. Pierw zaczniemy od:

Sweet Coffee dzień 55 - bardzo fajnie podskoczyła do góry, górne liście większe od mojej ręki. Wstąpiła jakiś czas temu w fazę kwitnienia i zapach jest słodziutki, kwiatów z każdym dniem coraz więcej. Dostała dzisiaj taki mix Agrecolu, Biohumusa i Florovita.
































White Widow dzień 66 dzień - tak jak wspominałem w poprzednim poście, mogła być taka sama jak Sweet ale dzik ją przewrócił i trzymała się na jednym korzeniu :/ I tak jestem z niej dumny że walczyła i teraz będzie z niej trochę palenia. Zapach jak typowy White Widow, ostrzejszy od Sweet. PYTANIE KIEDY MAM JĄ KOSIĆ? LUPY NIE MAM I NIE WIEM.





Trochę rozwalona a dalej się trzyma




























Ścinać ją już??

Rzadko je podlewam ponieważ jest tam dość wilgotno i nie ma takiej potrzeby.

To tyle na dzisiaj :)
 

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
jak dla mnie to ta WW jeszcze napuchnie. trzymaj dopuki plesn sie nie zacznie panoszyc :) jezeli chcesz dzien scinki znac to powiem tyle: jak w przypadku kazdego out automata 90-100 dni.
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Witam czytelników.

Po zajściu na spota zajrzałem dość przykry widok WW... liście wszystkie straciły kolor i zaczęła w niektórych miejscach pleśń brać więc musiałem ją zabrać do domu i teraz się suszy, mam tylko nadzieję że coś będzie działać. Dużo tego nie wyszło ale zawsze coś będzie, z resztą i tak biedna była po przejściach a mogła być takich rozmiarów jak Sweet Coffe.









Sweet Coffe Haze CBD dzień 61 robi ładne postępy, buduje coraz więcej kwiatów co można zauważyć między ostatnim UP'em. Pachnie wyśmienicie a można wywąchać nutkę kawy ;) Ile jej jeszcze dajecie ? Teraz jest codziennie Słońce więc myślę że nabierze mocy!

Ta miejscówka jest dobra bo jak to mówią "pod latarnią najciemniej" ale są dziki i żeby mi nie rozwaliły mojej panny. Słońca nie jest cały dzień bo potem niestety drzewo zasłania.




















Oby jej pleśń nie złapała bo pięknie buduje kwiaty. Oceni ktoś?

To jest piękne móc spoglądać jak z nasiona rośnie taki potwór..więcej przyjemności daje mi sama uprawa jak palenie i to jest w tym najlepsze.
 
Ostatnia edycja:
R

rlx

Guest
Nie masz jakiegoś specyfiku na pleche?
Na moje oko 2-3 tygodnie lekko do kosy.
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Chyba zakupię bo tam jest 2 metry dalej woda i trochę tam wilgotno jak woda paruje.
 
R

rlx

Guest
Wychodzę z zalozenia, ze lepiej zapobiegac plesni, niz pozniej ją leczyć (wycinać połowe planta).
Zakup, chyba nie chcesz powtórki z rozrywki?
I zajrzyj do mnie, może coś doradzisz, pozdro.
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Jak wiadomo White Widow niestety musiał iść pod kosę i uratowałem tyle ile było można.

Wczoraj podsuszyłem trochę materiału, może z 0,25-30g i skręciłem małego jointa. Myślałem że to nic nie będzie mieć mocy a po dłuższej chwili bo z jakimś opóźnieniem weszło i bomba była niesamowita..taki efekt Indica w połączeniu z Sativą coś pięknego. Pełny relaks euforia można było leżeć i leżeć.. ale też wstać i gdzieś iść bez żadnego efektu zmęczenia. Łagodzi również ból ponieważ przestało mnie boleć wszystko. Siada na głowę a oczy czerwone. Czas działania dość spory, trzymało mnie w takim maksymalnym działaniu przez 1,5 godziny a potem powoli schodziło przez następne 1,5-2 godziny. Strasznie oblana żywicą a mimo tego dym nie gryzie w gardło ani w płuca, no może minimalnie przy większej chmurze.

Za***ista odmiana zamówię sobie jeszcze taką
 

DobreGeesy

Active member
Rejestracja
Sty 12, 2014
Postów
35
Buchów
0
Growlog w zakonczonych a co ze Slodka panna ? Fajnie by bylo wiedziec ile ci z niej wyszlo + joint z 0,30 ? Komicznie to musialo wygladac :D
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Sweet Coffee ciągle buduje kwiaty, jutro być może ją odwiedzę bo są upały i pewnie jej brakuje wody to przy okazji strzelę foty. Taki mini joint na kilkanaście buchów starczyło, na oko liczyłem<palacz>
 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Sweet Coffe Dzień 64

Przez ostatnie dni mocno oblała się żywicą i coraz lepiej idzie jej budowanie kwiatów. Zadomowiły się też małe pajączki ;) Zapach przecudny - taki słodko cytrusowy. Włoski zaczynają się robić brązowe. Została podlana niecałe 2 L wody z domieszką biohumusa i florovita. Mam nadzieję że będzie bardziej zbita. Geny trochę mi przypominają AF Ak47 z pierwszej uprawy tzn. zapach i struktura topów.

Postarałem się robić zdjęcia jak najbardziej dokładnie i powiem wam, że z lampą błyskową wychodzą znacznie lepiej.

Miło gdybyście coś skomentowali ;) Polecam oglądać w pełnej rozdzielczości.

































 

Leśny podróżnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
591
Buchów
1
Witam.

Auto Sweet Coffe została ścięta w dniu 81. Oblana wszędzie żywicą bardzo pięknie pachnie, tak słodziutko, trochę nuty kawy można wyczuć ;) Mokrego wyszło ok. 30 gram. Jest w chwili obecnej w procesie suszenia. Smoke reports będę robić za 2-3 tygodnie gdyż wtedy będę ją testował ;)













I to tyle w temacie. Do zobaczenia przy SR.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół