nasiona marihuany

Bio Bloom + Top Max

Wyszukiwarka Forumowa:

DanioTHC

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2014
Postów
9
Buchów
0
Witam w tym sezonie po raz pierwszy stosuje ww. nawozy lecz nie wiem jak połączyć je w fazie kwitnienia czy robić mix tych nawozów czy przeplatać podlewanie raz tym raz tym??
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,594
Buchów
2,360
Odznaki
1
Ja je łączę razem raz w tygodniu podlewam dawk. Po 5ml
 

flatron26

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2015
Postów
199
Buchów
0
Ja leje wszytkie razem, organiczne podobno można mieszać. Producent też pisze, że można je mieszać. Gdzieś na forum ktoś pisał, że lepsze efekty są jak się leje osobno, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Kiedyś przetestuje. Wpisz w google "biobizz tabele" i w grafice masz przydatną tabelę dawkowania.
 

chockochick1

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2015
Postów
41
Buchów
0
Właśnie zamówiłem trój pak od biobizz i też właśnie się zastanawiam. Bio grow jest na wega, a bloom i top max na flo, czyli bedzie te dwa mozna mieszasc w 1l wody?
 

Cosmo

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
163
Buchów
0
Śmiało mieszaj:) A później regulacja pH:)
 
B

Bradley

Guest
Jesli kupiles w polskim sklepie to z tylu na ulotce powinna byc naklejjka z instrukcja dawkowania, oraz od ktorego momentu nalezy podawac. Bio Bloom od poczatku flo i top max bodajze tez, ale top maxa jest malo w butelce wiec mozesz dawac co drugie podlanie. Mieszac mozna, a wydaje mi sie, ze nawet trzeba. A czy osobno jest lepszy efekt? Nie sadze, bo to sa i tak nawozy organiczne wiec nie daja az takiego kopa jak mineralne, wiec logicznie rzecz biorac lepiej mieszac, :)
 

BudowniczyBob

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2015
Postów
296
Buchów
1
najlatwiej jest wpisac sobie w google grafika "biobizz dawkowanie" i sa fajne tabele w zaleznosci od podłoża. Ja mieszam wszystkie 3 tj. bio grow, bloom i topmax na raz i roslinka nie zawolala ani razu o papu jeszcze i leje nawozy z kazdym podlaniem
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Sorry że w tym wątku.
Sadzę dla siebie, nie na sprzedaż.
Co roku na flo leciałem z plantonem, burza kwiatów.Teraz tak się zastanawiam czy nie lepiej zainwestować w jakieś nawozy organic.
Wiadomo zdrowsze palonko, bez chemii :)
Bio-Bloom
TopMax

Czy coś jeszcze oprócz tego warto zakupić na fazę flo?Chodzi mi o nawozy organiczne.Czy tylko to wystarczy?
 

DzikiSzał!!!

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2014
Postów
305
Buchów
0
Czy coś jeszcze oprócz tego warto zakupić na fazę flo?Chodzi mi o nawozy organiczne.Czy tylko to wystarczy?
Producent proponuje jeszcze bio-heaven, ale strasznie drogi a podobno mało efektywny.

bio grow, bloom i topmax na raz
No właśnie w tabeli jest napisane ze wszystkie 3 się leje! I ja tak robię:D
 
G

gość

Guest
Z grubsza trzymam się tabelki i leję te trzy plus bio-heaven, jest jeszcze nowszy patent Biobizz, ostatnio do nabycia w pl, nazywał się niedawno Product-X, czy jakoś tak, ale ten to jest naprawdę nie najtańszy ;). Korciło mnie też, żeby Alg-A-Mic dokupić, można go używać dolistnie.
 

Rock Star

Member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
10
Buchów
0
Witam ja zaczalem na sucho obserwacyjnie ak 47 a teraz mam 6 razy amnezia pietrowo w namiocie z zastosowanym lst I cala seria od biobizz . Moje obserwacje to ze odrazu widac ze bedzie wiecej szczytow
 

mcdonald

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
45
Buchów
0
A ja zadam pytanie nie o inne. Czy uzywacie na flo czegos jeszcze oprocz tego zestawu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół