nasiona marihuany

[OFF TOP] Miss #

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Całkiem przyzwoicie się to rozwija...Oby tak dalej.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Wonder Woman dobrze jest:)

Pokazalem kobiecie temat,i teraz slucham ze siedzie na tym haszyszu i pewnie wypisuje do tych dziewczyn,ahh te kobiety, wspaniale jestescie wszystkie:)
 

HZL

Member
Rejestracja
Lis 29, 2013
Postów
12
Buchów
0
hahah po zdj wszyscy prosza o namiar haha :D
 

Wonder Woman

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2015
Postów
133
Buchów
0
Przepraszam za spam, nie bijcie.
Dziękuję za uznanie, miło mi:) Chętnie bym podała namiar wszystkim, ale z racji uprawianego przez nas fachu ciężko sobie pozwolić na komfort spotkań towarzyskich :p Kto wie, może na codzień się mijamy nie wiedząc o tym?
@Pustelnik haha, może namów swoją lubą do udziału w konkursie?:)
@Pilot zawsze chciałam mieć pilota u boku, nie tylko żeby się raz z nim "przelecieć" (cóż za gra słów!) ekhm... A że jeszcze przystojny i silny... Jeszcze żeby nas gust muzyczny i książkowy połączył to już ideał :p
 
S

SKL

Guest
Ahh... co biust i tyłek potrafi z nami chłopaki robić :D
Jak dla mnie wszystkie Panie zasługują na tytuł.
Dobry materiał na żonę to wspólna pasja i dobry towar :lol3:
Proponowałbym nową turę zdjęć, inaczej ciężko będzie to rozstrzygnąć <rotfl>
 
S

Samuraj

Guest
Gdybym tylko mógł głosować to wiadomo na kogo by poszedł mój głos ;) WW <3
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Dawno mnie nie było a tu widzę pięknie, ba ślicznie się dzieje :D no no dziewczyny każda z was jest olśniewająca. A co cieszy najbardziej że jest coraz więcej kobiet które uprawiają MJ, pięknych kobiet które też nie wstydzą pokazać się swojego ciałka ;)

PS. Wonder Woman - number 1 <peace>
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
W tej edycji ostra konkurencja,hehe przypomnialy mi sie kulki analne i anteny samochodowe z poprzedniego konkursu... <lol2>
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Od czasu do czasu ktoś przypomina o tych dwóch czy trzech faktycznie niemainstreamowych zdjęciach pewnej dość odważnej pary, która została tu potraktowana tak, jak każdy z nas nie lubi być traktowany, kiedy przyznaje się do czegoś "nietypowego" w środowisku, które tego nie rozumie, na przykład rozmawiając z typowym, mentalnie wąsatym pseudokatolikiem z tego zakątku ziemi rolnej, na temat narkotyzowania się cały rok, codziennie, niewinną trawką.

Miejcie litość dla samych siebie, bo z obserwacji tego miejsca i tej społeczności można wyciągnąć sporo prześmiewczego rechotu.

P.S. Zdjęcia super - brawo za odwagę, brawo za kondycję ciał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół