nasiona marihuany

[OFF TOP] Miss #

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
thespecialone podejrzane... zostanie powołana specjalna komisja :crazy:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dziewczyna leci na dwa baty, robi w chu*a dwoch growerow, wypala im ziolo, a tu jeszcze cale forum sie pastwi nad biedakami...
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Nie, nie. Pisał że pracuje i nie ma współlokatora. Ja myślę że sąsiad rucha tą małolate jak ten jest w pracy na 2 czy 3 zmianie. Przy okazji cyknie jej kilka fotek też na konkurs i w ten sposób rucha go podwójnie..
Ja bym im przybił grupe. Wszyscy są winni, razem z bezrobotnym sąsiadem.
 
Ostatnia edycja:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Z trzy dni temu przeglądając dział Miss coś zwróciło moją uwagę, nie miałem czasu wtedy tego sprawdzić ale wchodząc dziś na forum okazało się, że już wiadomo o co chodziło.

Przykra sprawa, bo sam oddałem głos na dziada i do tego w jeszcze innym konkursie.
Przykra z tego względu, że pozostali uczestnicy w wyniku głosowania zostali poszkodowani.
Teraz i tak najpewniej ostało mu się jeszcze inne multikonto.

Kto wie ilu cwaniaczków jeszcze zostanie obnażonych na forum w przyszłości?
Jak wspomniał Delavega - takie sytuacje były, są i będą...

...i będą - tak długo, jak długo udział w konkursach będą brać ludzie.
Human beings.



Pozdrowienia i Gratulacje dla uczciwych zwycięzców i oczywiście dla głównych kandydatek! :salut:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ciekawe czy nie leciał w hooja w zdjęciu miesiąca i innych
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2

Przykra z tego względu, że pozostali uczestnicy w wyniku głosowania zostali poszkodowani.

gwoli scisłości, nikt z pozostałych uczestników nie został poszkodowany wręcz odwrotnie, przypadły im lepsze nagrody niż mogli dostać zanim wykryto oszustwo . . .
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
W tym przypadku jak najbardziej Gandi. Użyłem skrótu myślolwego mając na myśli perspektywę oszukiwania w konkursach, w których jeszcze nie udało się tego wykryć- tam na pewno ucierpieli uczciwi ale jak widać karma wraca, to prawo działa dlatego gratulacje dla uczciwych graczy- czysta gra zawsze popłaca.
W każdym razie bystra obserwacja [MENTION=89737]olinek[/MENTION]. :salut:
 

olinek

Member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
23
Buchów
0
@!|!|! Oko mam niezłe, ale zapłon jak zapałka na wietrze...

Właśnie dlatego [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] nie mam fotorelacji, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie.
Ale obiecuję, że się poprawie i nie będę się tylko pojawiać na konkursach!;)
A tymczasem to co piszczy w domku na zdjęciach, można podziwiać u pana fotografa [MENTION=90793]motykatrzeci[/MENTION]. :)

(I dla wszystkich zaharów oszukistów : jesteśmy dwiema różnymi osobami na dwóch różnych kontach i mimo tego nie dzielimy mojego tyłka na te dwa konta, i nie zwiększamy sobie szans na wygraną.
It has to be fun!
Stay true!:))
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Dziewczyna leci na dwa baty, robi w chu*a dwoch growerow, wypala im ziolo, a tu jeszcze cale forum sie pastwi nad biedakami...
Nie, nie. Pisał że pracuje i nie ma współlokatora. Ja myślę że sąsiad rucha tą małolate jak ten jest w pracy na 2 czy 3 zmianie. Przy okazji cyknie jej kilka fotek też na konkurs i w ten sposób rucha go podwójnie.. Ja bym im przybił grupe. Wszyscy są winni, razem z bezrobotnym sąsiadem.
Panowie to było tak po części jak mówicie. Najprawdopodobniej było tak: Berus ją namówił na fotki, a ona jarając Berusa zielsko ze Świeżaczkiem jak Berus był w robocie wpadła na pomysł żeby zrobić kilka dodatkowych fotek i z konta świeżaczka wrzucić. W tym układzie świezaczek może znać berusa a raczej jego panne a berusa z foruma tylko a nie realnie więc kolega berus może nie kłamać a być ofiarą kobiecej intrygi. Albo razem kłamiom i ją sypią w trójkącie. Albo... jego panna ma małą tajemnicę i chłopaka podwójnie skrzywdziła i zdradą i tą aferom. Myślę, że gdyby chciał faktycznie oszukiwać konkurs to by chociaż w innym pomieszczeniu zrobił foty pod multikonto.
 

olinek

Member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
23
Buchów
0
No no, widzę że nie tylko ja mam turbo zapłon [MENTION=78432]straszydło[/MENTION] :)
Moja odpowiedź już przez czas straciła sens ale Ty, to już polecialeś mocno :p
Widzę, że jesteś z tych 'obrońców uciśnionych' albo co gorsza samym Beerusem czy tam Swiezaczkiem!
Bez urazy oczywiście...;)

Padł czy nie padł, przyznać się nie przyznał. A tak to by może nagrodę pocieszenia dostał?? :)
Jestem pewna, że gdyby miał jakąkolwiek odwagę, to nie zostałby tak zlinczowany.
Swiezaczek zaginął w akcji, a Beerus swojego pokoju i swojej dziewczyny nie poznaje?
No bez jaj.
Już mógł to przemilczeć zamiast się jeszcze pogrążać, to było smutne.
Koleś pojawia się wszędzie i zawiązuje 'znajomosci' po to żeby ich potem wszystkich zrobić w chu*a.
No, słabo.

---------- Post Zaktualizowany 03:57 ---------- Data pierwszego postu 03:53 ----------

Kolega po prostu nie był zbyt bystry :)
Nie mierz wszystkich swoją miarą :p
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
No no, widzę że nie tylko ja mam turbo zapłon [MENTION=78432]straszydło[/MENTION] :) Moja odpowiedź już przez czas straciła sens ale Ty, to już polecialeś mocno :p ---------- Post Zaktualizowany 03:57 ---------- Data pierwszego postu 03:53 ---------- [/COLOR]Kolega po prostu nie był zbyt bystry :) Nie mierz wszystkich swoją miarą :p
Hehe może nie obrońcą - nadrabiam forumowe zaległości a tutaj gotowy scenariusz pod gangsterską komedię. Różne numery już tu widziałem, ale jak widać ludzie nie skończą zaskakiwać :sunny: Fakt faktem nieco pazerne zachowanie biorąc pod uwagę całokształt działalności - połasić się na bony narażając dane osobowe.. - szczyt inteligencji PS - bardzo fajną masz formę i projekt też niczego sobie ;)
 

olinek

Member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
23
Buchów
0
[MENTION=78432]straszydło[/MENTION]
Dziękuję :)
Polecam wszystkim dużo jazdy na rowerze :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół