nasiona marihuany

[OFF TOP] Miss #

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Gratuluję wszystkim modelkom! Każda z Was jest zwyciężczynią i nie chodzi tu wcale o wygrany krem, a o odwagę i chęć wniesienia cząstki piękna na łamy zaludnionego przez zgredów, koniobijców i innych świrów forum! ;)
 

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
Szkoda, że nikt się nie odniósł do moich próśb z forumową galerią o dodanie pliku GIF. Będzie dało rade to ogarnąć?
 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
Zostało 8 dni a jeszcze nie ma ani jednego zgłoszenia. Zawsze tak jest ?
Jak będzie mało zgłoszeń to wraz z moją lubą weźmiemy udział : D
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zostało 8 dni a jeszcze nie ma ani jednego zgłoszenia. Zawsze tak jest ?
Jak będzie mało zgłoszeń to wraz z moją lubą weźmiemy udział : D

"Jak nie bedzie ladnych dziewczyn to pokaze swoja" - no offence ;)
 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
"Jak nie bedzie ladnych dziewczyn to pokaze swoja" - no offence ;)

Coś tak jakby. heh. Wiem że w kilku poprzednich edycjach była na prawdę niezła konkurencja, my z taką kicią nie mamy nawet szans.
Ale zdjęcia już mamy gotowe więc myślę że w tygodniu wrzucę, nawet jak będzie dużo zgłoszeń. Nie mamy nic do stracenia jak już to tylko do zyskania :D
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Zostało 8 dni a jeszcze nie ma ani jednego zgłoszenia. Zawsze tak jest ?


No z reguły (przynajmniej tak do tej pory) tak było ze najwięcej zgłoszeń wpływało w ostatnich 2 - 3 dniach . . .




Tak wogole to przypominam wszystkim zainteresowanym ze zostało ostatnie 4 dni - czas przyjmowania zgłoszeń do 19 sierpnia włącznie
 

olinek

Member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
23
Buchów
0
Istnieje możliwość jednorazowej redukcji wymogu dotyczącego posiadania konta minimum od maja? Zgubiłem pasy do swojego starego konta wiec jest troszku lipa :p.....


więc jak wysyłac zdjęcia czy nie ma juz szans w tym konkursie ;P
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
[MENTION=89737]olinek[/MENTION] napisz mi na pw jakie miałes poprzednio konto i z jakiego maila zakładałeś konto . . . to zresetuje Ci hasło do starego konta i bedzie mógł wziąśc udział w konkursie . . .
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Witam chciałbym wrzucić jakieś foto ale mam nowe konto. Prawdopodobnie miałem już tu konto kiedyś. Jeśli możesz sprawdzić email czy macie go w bazie będę wdzięczny. Gandi napisz mi pw bo nie mogę tego znaleźć

Ps nie mogę wysyłać wiadomości została zablokowana przez administratora lub konto nie jest w pełni aktywowane. Zrobiłem wszystko co jest wymagane przy rejestracji. Jak możesz napisz od to podeślę Ci 3 możliwe emaile
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Uwaga Panowie i Panie do regulaminu konkursu Miss# zostały dodane dwa nowe podpunkty mówiące że:
- Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie możliwość przedłużenia konkursu w skrajnych przypadkach np. niska frekwencja.
- Moderacja zastrzega sobie prawo do odrzucenie zgłoszeń w przypadku gdy fota/foty są są kiepskiej jakości, mało na nich widać kobiecego piękna, generalnie są słabe jak na zgłoszenia w konkursie Miss . . . .


Jednoczesnie przypominam ze czas na zgłaszanie się do Letniej edycji Miss trwa do najbliższego piątku włącznie (czyli jeszcze 3 pełne dni nie licząc dzisiejszego ;)) . . .
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Witam chciałbym wrzucić jakieś foto ale mam nowe konto. Prawdopodobnie miałem już tu konto kiedyś. Jeśli możesz sprawdzić email czy macie go w bazie będę wdzięczny. Gandi napisz mi pw bo nie mogę tego znaleźć

Ps nie mogę wysyłać wiadomości została zablokowana przez administratora lub konto nie jest w pełni aktywowane. Zrobiłem wszystko co jest wymagane przy rejestracji. Jak możesz napisz od to podeślę Ci 3 możliwe emaile

Podeslij mi jak mozesz te maile ale nie ale nie gwarantuje ze cokolwiek w tej sprawie załatwie bo:
- raz że nie wiesz czyt tu nawet miałes konto ( uzyłes stwierdzenia prawdopodobnie)
- dwa ze nie wiesz z jakiego maila (chcesz przesyłac kilka i moderator ma szukać - choc to jeszcze jest do ogarnięcia)
- trzy, konkurs wisi od blisko dwóch miesiecy a budzisz sie dobe przed końcem z takim problemem


Podsumowując: jesli przyslesz te maile postaram sie to sprawdzić . . . świezo załozone konta maja mozliwość przesyłania jednego pw na dobe . . .
Oczywsicie nic nie obiecuje - sytuacja jest skomplikowana - bo nie wiesz z jakiego maila sie rejestrowałes i czy wogole miałes tu konto no ale moze nic straconego, konkurs Miss to konkurs cykliczny i kazdy kto za jakichś przyczyn nie załapał sie na bierzącą edycje zawsze moze wziąśc udział w nastepnej które do tej pory pojawiały sie co 3 miesiące - po jednej na każdą pore roku . . .

---------- Post Zaktualizowany 14:01 ---------- Data pierwszego postu 13:50 ----------

Z konkursu zostało tez usuniete jedno z pierwszych zgłoszeń . . . powód? zgodnie z nowo wprowadzonym punktem regulaminu - zgłoszenie za słabe, za mało na nim widac itd . . .


Skoro za kazde jedno poprawne zgłoszenie jest nagroda - chcemy aby był jakis poziom . . . i tym samym chcemy zapobiec "zgłoszeniom na siłe" - czyli takim na którym nie widac albo max co widac to kawałek nogi uda posladka czy ramienia ;)

Pozatym poprzednie edycje Miss chyba mniej wiecej pokazały czego oczekujemy w tym konkursie



Zatem na ten moment, mamy dwa poprawne zgłoszenia do konkursu i niecałe półtorej doby do końca przyjmowania zgłoszeń
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Się przy***aliście. :D
Posłużę się klasykiem:

Goethe napisał:
Ich bin ein Teil von jener Kraft,
die stets das Böse will und stets das Gute schafft.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ło kuerwa, Niemiec na forum, pogonić dziada...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ło kuerwa, Niemiec na forum, pogonić dziada...

Z dzidy chujca. :D

P.S. Przy trzech zgłoszeniach dochodzimy do patoligcznej sytuacji, gdzie nie można na siebie głosować, a trzeba, bo nie ma więcej możliwości. Czy też dopiszecie na to jakiś nowy punkt w regulaminie? :p

Głosować mogą użytkownicy posiadający minimum roczny staż na forum oraz 100 postów. Wyjątkiem są osoby, które opublikowały zdjęcie w konkursie - nawet jeśli nie spełniają powyższych warunków - muszą wziąć udział w głosowaniu - nie oddanie głosu wiąze sie z dyskwalifikacją.
Zabrania się oddawania głosu "na siebie" - takie zgłoszenia automatycznie zostaną usunięte, użytkownik wyłączony z konkursu oraz nagrodzony odpowiednią karą porządkową.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół