nasiona marihuany

[10sez][15auto] Easy Sativa, Typhon, Durban Poison, c99 Shaman, Bluebbery, Big devil i ence pence

Wyszukiwarka Forumowa:

LoveGanjaWomen

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2014
Postów
151
Buchów
1
Siemanko to moj 2 sezon, tym razem działam z siostrą ^^. Nie robilem fotek w pierwszych dniach bo nie było za bardzo czasu wiekszosc juz na spotach a pare jeszcze na parapecie. Pestki ktore sieje w tym roku z siostra to:

Sez:
-3x Typhon (OS)
-1x Durban Poison(OS)
-1x c99(OS)
-2x Shaman (dutch passion)
-1x Easy Sativa

-2-4x Sudan i 1-2 CBDSH (OS) (jesli spot wypali)

Auto:
-4x BLueberry(dutch passion)
-5x Big Devil
-1x White Widow
-1x Jamaican Haze
-1x Nothern Light XXL
-1x Cheese Berry
-1x Chocolate skun
-1x Ak47



Nie robiłem wszystkich na razie bo mi sie nie chciało roslin ktorych jeszcze nie ma na spotach to Ak47, 2x blueberry, 5x big devil, Jamaican haze i nothern. Dzisiaj pojde w nocy wsadzic z 5 :D. Dołki kopalem 17l na auto i 22l na sez. Durban Poison i 1 Shaman będą w doniczkach 20l i jeden auto big devil w 17l bo chce sie nimi pobawic, reszta jest w ziemii :D.


Wspomagacze xd :D
-Biohumus
-Azofoska
-Canna Bio Vega
-Canna Bio Flores
-Canna Bio boost


Oby jak najwiecej z tego wyszło :D. Pojawiły się juz drobne problemy 2 mi kwitna a typhonowi czegos brakuje, ogolnie zdenerwowal mnie 2 pakiety nasion od dutch passion(2x automaroc, 2x auto blueberry i 2x Passion1) wyszły mi tylko 4 blueberry.... Na tym jestem najwiecej stratny ale coz trzeba leciec dalej.

Roslinki:

Blueberry



Blueberry


C99


CHese berry (marna strasznie ;/ podlalem ja samym biohumusem rok temu mi w tym samym miejscxu tez padla roslinka..)


Chocolate skun (chyba kwitnie)



Easy sativa (ktora juz troche kwitnie wtf..)



Shaman


Typhon (czego mu brakuje?)


White Widow
 
M

McOut

Guest
Elo! Typhon chyba dobrze leci xD Może ta odmiana ma takie liście :D A tak serio to nie jestem pewien co to ale radził bym ci podlać ją na razie samą wodą przez jakieś 3 dni, a potem dopiero jak ta ziemia sie troche wypłucze podlać rozcieńczonym biohomusem. Moim zdnaiem ją przenawoziłeś ;v Ale ogólnie wszystko ładnie wygląda :D Szkoda że Easy zaczęła kwitnąć, wyjdzie ci z tego kilka gietów :lol3: Też posiadam tą odmianę i jest już naprawde sporawa :spalony: Z jakiego seed banku brałeś nasionka? Nasionamarihuany.pl? Powodzenia <shiza><shiza><shiza>
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
sypnij z dwie garscie dolomitu pod tego typhona i podlej. przewaznie niedobory sa z nieodpowiedniego ph dlatego, ze nie moze wchlaniac jakis tam skladnikow przez zly odczyn gleby
 

olon102

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2014
Postów
342
Buchów
19
Powodzenia!:harvest: ja też miałem problem z kwitnięciem 1 krzak zakwitł już 3 tyg temu ale szczerze mówiąc teraz mnie to cieszy ;) zapraszam do mnie
 
M

McOut

Guest
Jasne dolomit jest też dobry. Szkoda że na początku go nie wymieszałeś z ziemią i w tą miksture sadzonki no ale... Ratuj ją jak możesz :D Tam gdzie masz chude łodygi to je troche możesz poprzygniatać, tylko nie mocno bo są jeszcze młode. Tą c99 możesz spokojnie złamać, najpierw ją w najniższym odcinku przygnieć i złam tylko nie naderwij "ścięgien", tak żeby nie była ***ana. Napisz jak Ci tam poszło :spalony:
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
McOut trochę pieprzysz, roślina to nie Twoja noga i niema ścięgien tylko włókna. Przenawoził? zamiast odesłać do tabeli deficytów, piszesz swoje pie****ety, ma trzy dni lać wodą a później łamać, super pomysł, na pewno się złamie, całkiem, w piz*u. Kolegó sprawdź w tabeli deficytów, daj dolomit do butelki z wodą, wymieszaj dobrze, lekko rozdrap ziemią wokół planta, tylko nie za głęboko! podlej, daj nakrętkę biohumusa pod planta i to czego mu brakuje, nie napiszę Ci co mu jest, bo to Twoja brocha sprawdzić i wiedzieć, poza tym git, farta życzę!
 

LoveGanjaWomen

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2014
Postów
151
Buchów
1
Tego typhona podlewalem tylko biohumusem jak na razie, ewentualnie z azofoska moglem przesadzic.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Za***isty ten Typhoon, dajesz z nim do Photo of the Month :sunny:

Jeszcze oświadczenie:

"Czuje się w obowiązku poinformować, że część Typhoonów które rozdawałem w OS niestety zaczęła już kwitnąć, przez co wydaje się, że pojawiły się sztuki z autofloweringiem. Jeśli komuś bardzo spie****iłem plany outowe to jako rekompensate mogę podesłać jakieś inne ciekawe geny które aktualnie posiadam na stanie."
 

LoveGanjaWomen

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2014
Postów
151
Buchów
1
Automaty prawie wszystkie pokazały prefolowery dlatego sypłem im dzisiaj canna bio flores i boosta w malych ilosciach. Oprocz tych fotek sa jeszcze 2 big devile, 2 typhony, mojej sis + dzisiaj domawiamy 10 automatow z Royal queen seeds. Piękności co 3-4 dni dostaja lanie z kranowy + canna bio vega. A i nie wiem czy pisałem ale tamten typhon i automat ***ły zgona >.<.
Wyrósły mi 2 sudany z OSA ***ne je gdzies w krzaczory zeby cos z nich było ^^

3 Big Devile




Blueberry


Chocolate skun


WW


Shaman


Durban Poison


Moja ślicznusia c99 *.*
Wygiołem ją 2 dni temu fotka robiona dzis rano.


A tu kwitnąca EASY SATIVA beka troche bo pewnie duzo z tego nie bedzie :/. To niby sezonowka, więc będzie kwitła 2-3 miechy?

 

LoveGanjaWomen

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2014
Postów
151
Buchów
1
Ogolnie wiekszosc automatow to karzełki nie wiem czy przez to ze tak wczesnie wysiane? Bo 3 devile ktore wysialem po miesiacu sa 5x wieksze xd.

3 big devile




Chocolate skunk


White Widow


Blue Berry


Chese Berry (5-10dni i chyba scinam)


A tu c99 cos tam z OSa, zaczeła kwtinac myslalem ze to sezonowka xd


Shaman doniczka(po fotce od razu zostal nagiety)


Shaman w ziemi jakl tak dalej pojdzie to 2m bedzie mial bo aktualnie 1,5metra xd :D Musiałbym ogarnac cos do podtrzymywania jak zacznie kwitnac czy lodyga da rade?


Tutaj Durban Poison z OSa cos mu sie dzieje lecz za bardzo nie wiem co



Z ziemi wyszly 4x CBDSH z OSa, 2x Auto ak47, Auto og kush, Auto blueberry, i Sezonowy AMS i 1 typhon albo durban z OSa bo mi sie pechy po***aly. Czy sezonowki mi dojda niesle dopiero teraz wysiałem?
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Te BigDevile będą zacne, a łodyga temu z gleby wystarczy, wiatry ją odpowiednio dostosują, ale zawsze możesz czymś asekurować. Co do sezonówek to powinny dojść, urosną niższe i wejdą w fazę kwitnienia, będą mniejsze ale nie powinno się nic stać, jeśli jesień nam dopisze. :)
 

2112

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
317
Buchów
0
Brak magnezu/ złe pH. Dolomit załatwi sprawę.
Oczywiście ładne roślinki.
 

LoveGanjaWomen

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2014
Postów
151
Buchów
1
UPDATE

3 Big devilki ładnie sie zapowiadaja a jeszcze im 15 dni flo zostalo




WhiteWidow karzełek :/


Og kush af i Sudan


Ak47 i blueberry AF


C99 z OSa


Shaman lezacy


Shaman stojacy


Malutkie Ak, licze ze bedzie 2 z wagi w jednym topeczku :D


Typhon z Osa




Kurde boje sie ze ten Shaman może sie złamac jak bedą topy a nie mam pomyslu jak go podeprzec. Ma ktos moze fotki jakis Shamanow w koncowej fazie flo?
 

LoveGanjaWomen

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2014
Postów
151
Buchów
1
Troche od zbiorów mineło ale lipa w ch*j z czasem była + za***a codziennie >.<. No to tak :harvest:
Podsumowując cały sezon chciałem wychodować 500g a wychodowałem 250g-300g myśle ze jak an 2 sezon to nie jest zle :spalony:
Nie posiadam wszystkich fotek + nie chce mi się za bardzo wrzucać i tak wszystko juz poszło w atmosfere i na next sezon <rotfl>


Moja spocik nr 1 <3


Ak 47 auto


Og kush auto


Blueberry auto


Typhon od Cerbera z OSa (około 40g)



C99 od Cerbera z OSa (najlepszy krzak sezonu, troche smiszne LST + FIM, około 80g)


Tutaj CBDSH (jakos tak to sie nazywało, dostałem to chyba od Mrówy w Osie, wysadzilem 3 i 3 męskie :D)


Moj prawie 3 metrowy Shaman (załuje ze nie ***łem lst bo wyszło z niego 45g :/)



Kolejny Typhon (bez slonca bo shaman go przyslonil xd)


Po pewnym czasie.. :D




Szczycik Shamanka


C99


Do tego był jeszcze Durban Poison z 30-40g i kolejny shaman na full lst ale lekko zdechly z 20g no i automaciki lacznie z 60+?
Oprocz shamana wszystkie pestki kupne mnie zawiodły gdyby nie pestki od Cerbera gowno bym miał wielkie dzieki i chetnie przyjalbym te pestki jesli jeszcze masz :D
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
C99 od Cerbera z OSa (najlepszy krzak sezonu, troche smiszne LST + FIM, około 80g)

To będzie (C'99xAK47)af x Durban :) Pamiętasz może, kiedy to dojrzało i jaki zapach miało na flo ? Powinno zapodawac skunksem i byc na pierwsze dni października.



Oprocz shamana wszystkie pestki kupne mnie zawiodły gdyby nie pestki od Cerbera gowno bym miał wielkie dzieki i chetnie przyjalbym te pestki jesli jeszcze masz :D

Do outdoora 2016 na pewno OS'y jeszcze będą, a zawsze większą szanse na wygranie w nich mają osoby które pokazały co wyrosło z pestek otrzymanych wcześniej ;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół