nasiona marihuany

Olej kokosowy

Wyszukiwarka Forumowa:

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
Siema wiekszosc zapewne wie, jak robi sie maslo z thc, moje pytanie brzmi tak
Czy jezeli zastapil bym maslo, olejem kokosowym, to czy uzyskal bym taki sam efekt? Olej sluzyl by np. do smazenia
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tak, będzie ok. To sprawdzony sposób.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
olej kokosowy chyba najcześciej sie stosuje do robienia edibles, jest bardzo zdrowy
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
Ja ogolnie wszystko smaze na oleju kokosowym stad ta ciekawosc, czyli sprawa wyglada tak ze zamiast masla do garnka wrzucamy olej kokosowy dodajemy wody i ziolka sobie powoli gotujemy, potem odcedzamy chlodzimy i zostaje nam olej kokosowy z thc? chodzi tez o rozpuszczalnosc czy jest tak skuteczna jak w masle?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Co najmniej taka sama skuteczność.
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
THC rozpuszcza się w tłuszczach tak że wystarczy obojętnie jaki naturalny tłuszcz praktycznie zawsze będziesz miał taką samą skuteczność
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Dodatkowo, jak pewnie już wiesz, olej kokosowy ma bardzo wysoką temperaturę palenia się, co czyni go o wiele zdrowszym od masła w tym wypadku, czy innych olejów.
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
a jak uzyskamy taki olej kokosowy to jak go najlepiej spozyc? bo ciastka to ponoc w piecu jeszcze nabieraja mocy... to olej na patelni podgrzac????
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
a jak uzyskamy taki olej kokosowy to jak go najlepiej spozyc? bo ciastka to ponoc w piecu jeszcze nabieraja mocy... to olej na patelni podgrzac????

Gość po pół roku zaczyna pisać, jakby ostatni post w wątku był wczoraj :p Żartuję sobie oczywiście :) A teraz do rzeczy:
masło nieraz zdarzało mi się spożyć w innej formie, np. na kanapce, wystarczyło normalnie posmarować chleb masłem, dorzucić sobie coś według gustu np. pomidora, szyneczkę i klepało tak jak ciastko. Więc olej palmowy spożyj tak jak najbardziej odpowiada Ci.
Dekarboksylacja chyba zachodzi w czasie smażenia zioła w maśle/oleju.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół