nasiona marihuany

4x Easy Sativa, 5x White Widow AF, 3x AK Auto, 2x Ak472 Automatic - Welcome to the Jungle :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suszu?


  • Łącznie głosujących
    7
M

McOut

Guest
Witam wszystkich gorąco!
Jest to mój drugi out. Fotorelację prowadzę po raz pierwszy :jaraczz:Wszystkie roślinki od kiełka wygrzewały się pod HPS 150. W skład panienek wchodzą :

Sezonówki:
- 4x Easy Sativa Fem

Automaty:
- 5x White Widow AF Fem
- 3x AK Auto Fem
- 2x Ak472 Automatic Fem
Do tego dochodzą jeszcze automaty z OP, jest ich 17 na wacikach (ciąg dalszy na kolejnych stronach ) :spalony:

Wszystkie Easy Sativkiii :freak2:


Największa panienka Easy (lornetka do sprawdzenia terenu xd)

środek ;d

Tutaj Easy troszeczke podpalona :zjarany: Ale leci dalej, nie poddaje się :D


Aaa tutaj piękne automaciory :D



Dla porównania automaciki już bez Easy w boksie pod HPS <shiza>



Świeże zdjęcia postaram się zrobić wrzucić jeszcze dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:

gargulec

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2014
Postów
55
Buchów
0
powodzenia Mc, ESy bedziesz trzymac z tych doniczkach czy sadzisz w grunt?
 
M

McOut

Guest
Obiecany UP :spalony:

Dziewczyny mają 40dni, jak na moje oko troche małe ale sami to oceńcie <shiza> Zrobiliśmy Sativvvvkom Fim oraz to zgniatanie łodyg :zombi:

A oto i Sativki <joint>

Największa


Druga co do wielkości

Trzecia co do wielkości:

Popalona ale wraca do siebie :D Nie widać już praktycznie śladów popalenia.








Aaa tutaj niespodzianka :D Pierwszy odrost u największej Sativy <shiza>



Aaa tutaj autoaciki, zdjęcia zrobione 2dni temu:




https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-707032

Tutaj najładniejsza White Widow <shiza> Chyba ma się dobrze <peace>






---------- Post Zaktualizowany 20:02 ---------- Data pierwszego postu 18:35 ----------

powodzenia Mc, ESy bedziesz trzymac z tych doniczkach czy sadzisz w grunt?
Zostają w donicach do końca :pr: Te czarne mają około 60-70L, białe 40-45L. Myślę że dadzą rade :crazy: Aaaha i ziemia biedronkowa + dolomit i oczywiście dostają przy każdym podlewaniu dawkę nawozów w płynie do konopi <shiza><shiza>
 
Ostatnia edycja:
M

McOut

Guest
Kolejny UP :spalony:
Wszystko mim zdaniem leci pięknie :crazy: Roślinki mają dzisiaj 41dni. Odrosty w niektórych są już na wysokim stopniu :jaraczz: A oto i małe automaciory :D ------------>

White Widow <shiza> Chyba niczego jej nie brakuje :pr:



Kolejna WW :D



Ta jest największa, bardzo ładnie się rozwija :D Sami oceńcie <joint>



Trening na AK Auto



Kolejny AK Auto


Myślę że wszystko ładnie ciska w górę :freak: Troche mało się tutaj dzieje, komentujcie jak na wasze oko wyszedł trening <wodna>
Fotki Easy Sativ postaram się dodać jakoś do weekendu :yeahh:
 
Ostatnia edycja:
M

McOut

Guest
Panooowie komentować trochę, jak to waszym zdaniem wygląda? Jak na swój wiek są duże czy nie? Jakieś rady porady :pr:
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Jeśli trening na AF to tylko LST, zadnego łamania, jest to niepotrzebny stres


Masz okropna pogode, czy coś im zasłania swiatło, pytam bo są powyciagane i małe jak na swoj wiek, do tego jeszcze nie kwitna.
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Jeśli trening na AF to tylko LST, zadnego łamania, jest to niepotrzebny stres


Masz okropna pogode, czy coś im zasłania swiatło, pytam bo są powyciagane i małe jak na swoj wiek, do tego jeszcze nie kwitna.



Lepiej zeby mu jeszcze podrosly w gore i na odrostach zanim zakwitna tak to zbierze max 5g z krzaka :p
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Lepiej zeby mu jeszcze podrosly w gore i na odrostach zanim zakwitna tak to zbierze max 5g z krzaka :p
40 dniowe Af jeszcze podrosly? One w ciagu paru najblizszych dni zakwitna, lepiej je teraz ponaginać i niech chociaż coś puszcza dolne odrosty, bo tak będzie miał kolega czubek z którego zdejmie 3 g i 2 g popkornu przy łodydze
 
M

McOut

Guest
Miejscówka nie jest rewelacyjna, u automatów światło jest od rana do godziny 15-16. Nie robiliśmy im LST tylko Supercropping, czytałem że daje to duże efekty. U ES jest żrobiony Supercropping oraz FIM. Myślisz że są za małe? :zjarany:

---------- Post Zaktualizowany 11:24 ---------- Data pierwszego postu 11:22 ----------

40 dniowe Af jeszcze podrosly? One w ciagu paru najblizszych dni zakwitna, lepiej je teraz ponaginać i niech chociaż coś puszcza dolne odrosty, bo tak będzie miał kolega czubek z którego zdejmie 3 g i 2 g popkornu przy łodydze
No to zwała, a nie jest przypadkiem tak że af nawet na flo cisna jeszcze w gore? K***ica to co tutaj jeszcze zrobić żeby z tego jak najwięcej wyciągnąć ??
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Rosna na flo ale juz nie wiele, w kwiaty idzie ;)

u mnie 2 podobne do twoich wielkoscia tylko nie tak wyciagniete i bardziej rozkrzaczone juz pokazaly prefowery (ok 32 dni maja) :p


@Shen Long

Tak jak mowie, 5g :D



Tak to jest wysadzać afy bez boxa w kwietniu/ początkiem maja. pogoda jeszcze chu**wa i nie zbierze sie tego co auto wysadzane w czerwcu :p
 
M

McOut

Guest
Jeszcze dzisiaj zamawiam AF około 20-15 pestek :smokee: Więc z tego myślę że coś będzie. ku**a szkoda że te sobie nie radzą, siedzą w złej miejscówce, mało światła... Teraz dziewczynki dostaną eleganckiego spocika :D A co myślicie o ES? One w sumie mają dobrą miejscówkę, światło jakoś do 19 :sunny: No nic, wstawię foty pestek jak tylko przyjdą.
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
sezonowki to maja czasu jeszcze w ch*j na weg, automaty stety/niestety nie :freak:
 
M

McOut

Guest
sezonowki to maja czasu jeszcze w ch*j na weg, automaty stety/niestety nie :freak:

Wszystkie na początku były w boksie pod HPS 150, przecież pisałem o tym na początku :)

---------- Post Zaktualizowany 17:31 ---------- Data pierwszego postu 16:37 ----------

Kolejny UP :spalony:

Byłem dzisiaj na spotach i powiem szczerze jest poprawa!!! :D U ES nic konkretnego, na razie regenerują siły przez FIM. Za to automaciory lecą ładnie :D Jest kilka faworytek które cisną bardzo ładnie, są to między innymi 3WW, 2 AK Auto. Reszta to małe pizdeczki, nie chcą coś rosnąć :zombi: Ale puszczają odrosty więc myślę że coś z tego będzie :smokee: Dodatkowo zrobiliśmy im LST, otrzymały sporą ilość koksu więc puszczą im hamulce!! Cały tydzień ma być bardzo ładny, na spota będę ciskał co 2-3 dni. Dzisiaj tak jak pisałem zamówiliśmy 6 AF i grubą niespodziankę z PestaShop :D Zobaczymy, może dostaniemy pestki za 200e <joint>
FOTY

AUTO:


Na tej focie widać pozwijany listek, mam to na chyba 5 krzakach :( Jak myślicie co to jest?

Aaa tutaj Maria, najdorodniejsza :D

Jeszcze jej szczyt ;) Dorodnyy <sex>







Z auto to tyle. Nie wiem tylko co jest z tymi liśćmi ;v Wcześniej na jedną Ak 472 w***ał sie jakiś czarny długi robal, wchodził w listek i robił sobie w nim dom XDD Przez tego chu*a roślinka straciła 2 liście <coolpalacz> Ktoś wie OCB z tymi pozwijanymi listkami???

A teraz Easy Sativa:



FIM





Odrost ;d



No i to by było na tyle :) Piszcie, komentujcie jak to na wasze oko wygląda. Pzdr<peace><peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół