nasiona marihuany

OUT 2k15 sez[10xPassion #1 2x Easy sativa] automaty[ok.50xcritical +2.0AF]

Wyszukiwarka Forumowa:

johnbut

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
209
Buchów
2
te całe żółte liście to azot, ja bym podlał raz 100% dawki czegoś na wega, albo jakimś nawozem uniwersalnym żeby trochę tego azotu było. Ładne sunie, oby do zbiorów!
 
Ś

śnieżka

Guest
Nie masz czego się obawiać, jesień w tym roku ma być długa i ciepła aczkolwiek deszczowa, sadze ES od czterech lat i zawsze doszły, nawet przymrozki z rana nie robią na nich wrażenia, pozdro i z fartem :)
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
O dzięki za te słowa pocieszenia,dziwi mnie tylko że z jednego rzutu pestki taką rozbieżność mają,ale to może wina stresu związanego z treningiem.
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Skosic to i na kiszonke ą nie narkotyki z tego robić!
Porosly Ci tam kolosy niema co :]

A co do pestek to loteria każda może dziedziczyc inne geny zachowując podobne cechy. Z jednej paki wyciagniesz czasem 10 różnych plantow jakby z innych rodziców.
nie ma co się dziwic
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Ziemia Ci sie zakwasila. Taki sam zawsze problem mialem w mlodnikach na poczatku kwitniecia.
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
te całe żółte liście to azot, ja bym podlał raz 100% dawki czegoś na wega, albo jakimś nawozem uniwersalnym żeby trochę tego azotu było. Ładne sunie, oby do zbiorów!

Tak jak ziomek powiedzial brakuje azotku,podlej dobrze gnojoweczka i po problemie,troszke zachamuje flo,ale spokojnie napewno bedziesz zadowolony! a co do krzaczkow to swietnie Ci idzie,oby tak dalej pzdr
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Z automatów Criticala 2.0 sztuk 11 wyszło 57g wiec słabo aczkolwiek tyle typowałem.Czekamy na rozwój sytuacji sezonówek,dostały kompleksowy nawóz z azotem.
 
Ostatnia edycja:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Te cale zolte liscie to wyssalo azot, troche za wczesnie czyli odbije sie to na plonie. W ziemi musialo byc malo, ewentualnie wyschla przesuszyles ja, ale wtedy dolne liscie bo od dolu usychaly. Nie za bardzo jest co robic, tylko karmic nawozem na flo, minimalnie tez ma azot costam zahamuje. Za to bedzie za***iscie smakowac jak juz chlorofil rozlozony znacznie :)

Za to to: https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-747736 to po krawedzi liscia idzie obramowka, brak potasu, na wypuszczanie wlochow. Czyli wy***ala by wlochami ale nie ma zwiazkow, zarloczna ;)
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Akurat ta ostatnia fota to lekko przenawoziłem i przypaliło górny top,ta najszybciej idzie z flo brak niedoborów
Nawet ta druga ES co zamułe łapała ruszyła ostro z flo.Co do tego jednego passiona to masz racje widać po 2 gałęziach co zostały nieruszone,że na plonie sie odbije bo na nich są ładne grube topy a reszta z niedoborami mniejsze topki.Dzięki za pomoc.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Mini up topSony :D Wrzucam na prośbe :) ogólnie ładnie wszystko oszronione.
Passion #1 :








Mój monsterek :) :

Easy sativa zaawansowane flo najszybsza z krzaczków :


easy sativa ta opóźniona ruszyła i chyba da rade:


Tyle,sponsorem miłego oglądania była firma Susz&s-ka :D :)
 
Ostatnia edycja:

wounky

Member
Rejestracja
Sie 6, 2013
Postów
11
Buchów
0
najs, te co ja znalazlem do tych sie nie umywają, chyba kwestia doświadczenia
przy Twoich wygladaja jak opoznione :D
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Bardzo ładne krzaki, es również u mnie żółkła na potęgę....
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ten co pożółkł to akurat passion #1

Ogólnie powiem tak,za mało dostał azotu a jednakowo dostawały,widocznie miała zadatki na monsterka a ja z***ałem,bedzie mniej z niego plonu gdzieś o 50% widze po dwóch odrostach których żółknięcie nie dosięgło...szkoda troche na ale trudno...
 
Ostatnia edycja:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Pierwsz kosa poszła i padło na tego passiona co miał niedobory,mimo tego wyszło 2164g mokrego

Zacny wynik mimo niedoborów...
 
R

Rivi

Guest
I bardzo dobrze. No Ci powiem, palonka będziesz miał tyle, że nie będziesz miał co z tym robić albo zabakasz się na śmierć hehehehe obfitych zbiorów ! Fajne rośliny, szkoda tylko że tak późne..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół