nasiona marihuany

OUT 2k15 sez[10xPassion #1 2x Easy sativa] automaty[ok.50xcritical +2.0AF]

Wyszukiwarka Forumowa:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Witam w mojej pierwszej fotorelacji :)



No to zaczynamy zabawe:
Pestki:
1.Dutch Passion-Passion #1 szt 10
2.Female Seeds -Easy sativa szt 2 -ogółem było 10 ale tylko 2 wyszły(coś słabo,reklamacje już złożyłem)
3.Dinafem - Critical +2.0AF szt. 70 poszło do wody zobaczymy ile wykiełkuje-gotowych dołków na automaty 50.



Ziemia:pełnosezonowe mają Canna terra Professional po 100l/dołek (mniej więcej)
Automaty ziemia ogrodnicza kronen ph 5,5-6,5 oraz torf kwaśny odkwaszony dolomitem.

Nie sądziłem,że przgotowanie wszystkiego jest,aż tak praco i czasochłonne ziemi zużyłęm z 2500l :D



Nawozy:
Na weg mam azofoske zmieszana w ziemi już po 3 garście na 100l
Na kwitnienie:
Advanced Nutrients: Grow Micro Bloom,Big bud,B-52
Atami: Bloombastic
Na pleche:topsin
Na ślimaki:Snacol


Trening:Naginanie łodygi przy wys.60-80cm FIM



Jednym z plusów mojej miejscówki jest to,że moge tam być codziennie więc na bieżąco będe doglądał planty i zapodawał nawozy opryski.:jaraczz:

walcze z wrzucaniem fot cierpliwości

Oto i wyczekiwane foty :

Ok wrzucanko działa ogarnołem ale tylko pojedyńczo moge mimo iż zaktualizowałem adobe...
następny passion

i kolejny :)




rzut oka na cały spot pełnosezonówek

20 dołków na automaciki

i kolejne 30 dołków na auto


jak widać dołki podmaskowane ziemią spotową docelowo jak pójdą już tam kiełki to zamaskuje trawą.

Ogólnie dołków na pełnosezonówki mam 18 i przez Easy sative co słabo skiełkowała mam wolnych 6 dołków i pykne tam klony passiona jak podrosną.
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Witam w mojej pierwszej fotorelacji :)



No to zaczynamy zabawe:
Pestki:
1.Dutch Passion-Passion #1 szt 10
2.Female Seeds -Easy sativa szt 2 -ogółem było 10 ale tylko 2 wyszły(coś słabo,reklamacje już złożyłem)
3.Dinafem - Critical +2.0AF szt. 70 poszło do wody zobaczymy ile wykiełkuje-gotowych dołków na automaty 50.



Ziemia:pełnosezonowe mają Canna terra Professional po 100l/dołek (mniej więcej)
Automaty ziemia ogrodnicza kronen ph 5,5-6,5 oraz torf kwaśny odkwaszony dolomitem.

Nie sądziłem,że przgotowanie wszystkiego jest,aż tak praco i czasochłonne ziemi zużyłęm z 2500l :D



Nawozy:
Na weg mam azofoske zmieszana w ziemi już po 3 garście na 100l
Na kwitnienie:
Advanced Nutrients: Grow Micro Bloom,Big bud,B-52
Atami: Bloombastic
Na pleche:topsin



Jednym z plusów mojej miejscówki jest to,że moge tam być codziennie więc na bieżąco będe doglądał planty i zapodawał nawozy opryski.:jaraczz:

Fotorelacja ma to do siebie, że wstawia się zdjęcia. Jak sama nazwa mówi " FOTOrelacja" pstryknij kilka fotek, pokaż nam jak to wszystko zorganizowałeś, bo z tego co piszesz poleciałeś na grubo i zapewne nie tylko ja jestem ciekaw jak to wygląda. No kurdeee wykopanie +/- 70 dołków jest bardzo czasochłonne i nie powinno Cie to dziwić :D Pozdrawiam ;)
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Upload interface is taking a long time to load or the load has failed. Please make sure that the Flash Plugin is enabled and that a working version of the Flash Player is installed.
Alternately you can use the single file upload interface.
Taki mam bład jak chce wrzucać wiele plików ktoś coś?mam mozilke i pobrałęm już najnowszego adobe.
Dobra już ogarnołem miałem niewłączonego flasha na stronie już działa :)
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Jakieś tam fotki są , coś się dzieje i wygląda to nieźle. Życzę powodzenia i farta w tym sezonie towarzyszu ! :spalony:

Ja zpaodaje fotki przez CHROME i jest gitar. Może też stestuj ;)
 
C

chrabonszcz

Guest


ta ścięta trawa to po to by zmylić ślimaki,
albo zniechęcić do wslizgnięcia się na łodygi?

Jednym z plusów mojej miejscówki jest to,że moge tam być codziennie więc na bieżąco będe doglądał planty i zapodawał nawozy opryski.:jaraczz:
.

jeśli nie masz terenu ogrodzonego, i domu swojego na tej działce/tym terenie to raczej nie powinieneś bywać codziennie. każdy tak może, przed pracą po pracy, tylko po co? przypał robić niepotrzebnie
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ódinn ta trawa jest po to żeby w czasie deszczu piach nie oblepiał planta bo tak było ostatnio,że nawet na górze liści był.A co do miejscówki to ziom 100% pewna i na lajcie moge tam chodzić co dzień bez przypału.Na ślimaki mam Snakol rozstawiony a na zające i sarny proszek do prania.
 
Ostatnia edycja:

lew judy

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2014
Postów
146
Buchów
0
ładnie to wygląda zobaczymy jak ci to wyjdzie życze powodzenia
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Wczoraj do ziemi poszło 40 AF-ów.Upek jak zaczną wychodzić.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Mały up.

Witam-sytuacja wygląda dobrze i panny rosną sobie powoli,pierwsze automaty zaczeły się pokazywać.
Pełnosezonówki:
Passionki:







Easy sativa:


i jak widać na foto pierwsze automaty nieśmiało pokazują listki:



Póki co tyle zapraszam do komentowania:)
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,328
Odznaki
6
Sliczne Passiony,az mnie cisnie by juz miec swoje,***iony czas...
Buch dla Ciebie i dobrze ci mowi kolega,nie laz codziennie bo spalisz grunt.
Zaufaj doswiadczonym ludziom w tym temacie.
K***y nie spia,pamietaj.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Tak znam realia,ale wierz mi akurat ten spot mam bezpieczny i nikt tam nie chodzi.
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Tak znam realia,ale wierz mi akurat ten spot mam bezpieczny i nikt tam nie chodzi.

Kuuurka jak masz tak bezpieczny to wal tam ze 100 sezonów na co te automaty :lol: żebym tylko ja taki miał choć jeden... wziąłbym na niego w sierpniu leżak i wylegiwał sie na słońcu między krzakami z piwem i blantem w ręku słuchając śpiewu ptaków ahhh <joint>
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Raffi blokuje mnie tylko brak szmalu,żeby taki projekt ***nąć,ale za rok pokaże co potrafie :)

Długo byś nie poleżał,robactwa latającego w luj,muchy i inne gady tylko brzęczy wkoło i wkurza siadając na głowie.
 
Ostatnia edycja:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
UP
Witam.Ogólnie wszystko idzie fajnie do góry jeśli chodzi o pełnosezony,jedna ES nr.2 coś po deszczach sie troszke przypaliła od azofoski co widać na fotce.
Foty:
Easy sativa 1:

Easy sativa 2 którą popaliło troche:


Zrobiłem 6 klonów passiona i tak wyglądają:

passion 1:

passion 2:

passion 3:

passion 4:

passion 5:

passion 6:

passion 7:

passion 8:

passion 9:

passion 10:




Sypnołem troche Dolomitu pod każdego planta,LST jak osiągną 100-120cm,teraz mają jakieś90-100cm

Komentarze i porady mile widziane :)
 
Ostatnia edycja:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Witam w kolejnym Upie :)
Planty mają sie nieźle i idą w strone słońca aż miło :)
Po deszczach było lekkie przenawożenie widać na końcówkach ale teraz świeci słonko i nie będzie padać w najbliższym czasie.
Tylko jeden plant ma jakiś niedobór i niewiem co to może być,panny dostały po 2 garści dolomitu i po 1l wody wczoraj wieczorem.
Starczy pitolenia tera foty:
Passion nr. 1 mniejszy bo ma krócej słońca zasłania mu je spora sosna:

passion nr. 2:

passion nr. 3:

passion nr. 4:

passion nr. 5:

pień passiona nr. 6:

passion nr. 7 nie wiem czemu ale grymasił od samego początku,jest mniejszy od reszty,ma jakieś 80-90cm :

passion nr. 8:

passion nr. 9:

passion nr. 10:

Easy sativa nr. 1 i jej niedobór czegoś poniżej na 2 fotach jak ktoświe czego jej brak prosze o info :) :



Easy sativa nr. 2:

Klony zrobione z passiona,jednego wywaliło mi coś sarna albo pies jak przyszedłem to już był martwy,więc zostało 5:



Oczywiście gorąco zachęcam do komentowania jak zwykle bo coś martwy z deka ten growlog,a planty dorodne i brak zaintersowania-dziwne...
Z automatów przeżyło jakieś 12szt ale nie będe im fot cykał może z następnm upkiem bo szału z nich nie będzie.
Do następnego i z fartem 5.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół