nasiona marihuany

REG||3xRudealis Skunk#2|| FEM||1xDurban Poison 5xEarly Pearl||AUTO FEM||AK472||

Wyszukiwarka Forumowa:

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Mam problem przy jednym krzaczku liście podniosły sie do góry nw o czym to swiadczy moze ktos pomóc? tak jakby sie zamykał kwiat
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Mam problem przy jednym krzaczku liście podniosły sie do góry nw o czym to swiadczy moze ktos pomóc? tak jakby sie zamykał kwiat

Wrzuć zdjecie facet, to może uda mi się napisać Ci co się dzieje bądź komuś kto tu zajrzy. Ja 3 dni temu odpaliłem z pelnosezonówkami bo u mnie grady były w maju i połowę plantow mi roz***alo delikatnie powiedziawszy, jednakże 8 AF oraz 1 x Passion sie uchowało. Ostatnio wysadzilem 3x easy sativa 1x super skunk oraz 2 AF. Trochę późno tak jak Ty, ale da się rade :bongo4:
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
I ZNÓW MAŁA AKTUALIZACJA


TO JEST KOLEGA KTOREGO SPOTKALEM NA SPOCIE I JEST CZĘSTYM GOŚCIEM NIECH KTOS MI POWIE CO TO ZA WĄŻ



A TU ZDJĘCIA KRZACZKÓW








I TE ŻÓŁTE PIERWSZE LIŚCIE W OGOLE NIE SA TAK INTENSYWNIE ZIELONE


A TU MŁODZIKI




NAJGORSZE SĄ SLIMAKI BO POTRAFIA NAWET BO BUTELCE 5 LITROWEJ WEJSC SKURCZYBYKI
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
zaczeły mi brązowiec koncówki lisci przy jednym krzaku pomoze ktos? ph 7
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
















SPRAWA WYGLĄDA TAK DAWNO NIE SIEDZIALEM NA FORUM TERAZ OBECNIE PRACUJE W CZECHACH KRZACZKI WYROSŁY NIEKTORE MAJA PONAD 2 METRY TYLKO JEST PROBLEM NIEKTORE LISCIE SA ZDZIURKOWANE PRZEZ ROBACTWO CO STOSOWAC NA NIE JAKI DOBRY NAWOZ NA KWITNIENIE OCENCIE KRZACZORY

---------- Post Zaktualizowany 19:32 ---------- Data pierwszego postu 17:53 ----------

prosze o przeniesienie do aktualnych
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Na robacvtwo prysnij Karate Zeon a co do nawozu na jesien skoro pracujesz na wyjazdach to najlepszą opcją było by cos w granulkach :) Ładnie porosły krzaczki
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
dokładnie zapodaj granulat...co do plancików to spoko moje sprawdzone odmiany :D aaa i uważaj na te węże bo to żmija zygzakowata! pZdR
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
2 automaty sciete a reszta kwitnie zdjecia jak zjade do polski
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Witam wszystkich ponawiam fotorelacje nizej przedstawie zdjecia z kilku dni dzisiaj beda nowe































 
C

Convictus

Guest
TAK POTRAFI ŚNIEG ZROBIC MOKRY MOJE BIEDNE KRZACZORY PODNIESLEM JE I OPARTE O PATKI SA
To weź jeszcze słownik podnieś^^

A planty bardzo fajne. Dorodne i wielkie :D i zdrowe!
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Bardzo zdrowe i mocne , moje po przymrozku bez śniegu padły :harvest: ja już po , więc twoja kolej !
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Pleśń powoli łapie ale trzymam dalej wieczorem zdjecia nowe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół