nasiona marihuany

REG||3xRudealis Skunk#2|| FEM||1xDurban Poison 5xEarly Pearl||AUTO FEM||AK472||

Wyszukiwarka Forumowa:

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Witam wszystkich jest to moja pierwsza uprawa pesteczki otrzymałem 14-05-2015r na drugi dzień ładnie wykiełkowały na obecną chwile roślinki wyglądają tak jak na zdjęciach niżej przedstawionych za niedługo będą nowe zdjęcia i przesiadka na spota.









 
Ostatnia edycja:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Cos czuje że bezposredniego słonca na tym oknie masz niewiele, wysadzaj je juz na outa, dadza sobie rade, na parapecie to one ci sie wiecej wyciagaja niz rosna :)

Jeśli wsród tych pestek są AFy to na spota lepiej szybko sie wybierz, AFy maja krótki veg, a u Ciebie na parapecie jak widac nie podrosna :D


Dziękuje Ci za informacje tylko jest problem bo dużo opadów deszczu i boje sie żeby nie zgniły od deszczu lub w ogole im sie coś nie stalo :)

Plastikowe5l butelki jak najbardziej ochronia pomidorki przed tym, pamietaj żeby podczas sadzenia wysadzic zakopac je po same liscie, takie badyle beda mialy problemy utrzymac sie na wietrze
 
Ostatnia edycja:

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Dziękuje Ci za informacje tylko jest problem bo dużo opadów deszczu i boje sie żeby nie zgniły od deszczu lub w ogole im sie coś nie stalo :)
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
jak ich naturalne srodowisko to pole to chyba bedzie im tam lepiej? na parapecie pewnie nie od poludniowej strony robia Ci sie patyki ...
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Dzisiaj je przesadzilem na 2 spoty i narazie do doniczki mam pytanko bo jak je przekladalem z pudelek do ziemi przypadkiem moglem uszkodzic ktorys korzen nic nim nie bedzie ?



Rudealis Skunk#2 narazie donica musze kolejnego spota przygotowac



Tu Automaty


A tu Early Pearl













A tu dojście na mój spot na około pokrzywy ale mysle że gadzina chodzic nie bedzie

narazie na roślinki pozakładalem butelki plastikowe żeby ślimaki nie objechaly ich lecz jutro ide po jakiś specyfik na nie
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Był grad poniszczylo roślinki jest 2 miej
 

mejdża420

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2009
Postów
177
Buchów
1
szkoda szkoda , trzeba bylo butelki na rośliny wsadzić..
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Dałem dałem butelki ale szyjki odciete byly moglem szyjki zostawic dzisiaj ide cos kombinowac bo burza znow po poludniu bedzie a na przyszly tydzien bede mial nowe pestki
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Kolejne roślinki padaja same nierozumiem tego w donicy na parapecie i padaja
 

olon102

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2014
Postów
342
Buchów
19
Może przelałeś i padły bo są za bardzo wyciągnięte podsyp ziemi jak najwięcej bo widze ze masz miejsce w donicy jeszcze i na poprzednich zdjęciach widziałem że kilka rośnie w jednej oddzieliłeś je czymś ? ;) A no i jeszcze jedno dlaczego nie są już na spocie pogoda zrobiła się piękna więc najwyższy czas na nie podsyp czegoś na ślimaki i wystarczy :D
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
reszta na spotach jest problem bo straszny deszcz i grad codziennie butelkami zakrylem wszystkie
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
A u mnie ku**a od kilku tygodni zero deszczu :pl: Uważaj z tymi butelkami bo jak dopie****i słońce w dzien to będą ugotowane
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Wczoraj na spocie byłem roślinki jakoś dychają a dzisiaj otrzymałem nowe nasionka

3x Outdoor Mix regular
1xDark Devil Auto
4xWhite Widow x Big Bud Fem
1xDutch Passion fem

Troszke fotek ze spota













A tu nowe pesteczki



 

grower11

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2015
Postów
266
Buchów
2
No roślinki średnio wyglądają ale pewnie wydobrzeją :D
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Po deszczach po gradzie dziwisz sie :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół