nasiona marihuany

Jonizator jonizuje, nawilżacz nawilża

Wyszukiwarka Forumowa:

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Od dłuższego czasu widzę na forum jak ludzie polecają do nawilżania boksa jonizator.Wzięło się to pewnie stąd ,że coraz częściej pojawiają się na rynku jonizatory połączone z nawilżaczami.Sam jonizator jak nazwa wskazuje, jonizuje powietrze a nie nawilża.Zadaniem jonizatora jest niwelowanie zapachów oraz ochrona przed bakteriami itd.Więc jeśli chcecie używać samego jonizatora to na pewno nie do nawilżania boksa.
 

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
no dzieki Sensi, jestes bardzo pomocny
 

Edka2641

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2008
Postów
85
Buchów
0
hehe taki za 25 zl z allegro to jak masz wilgoc 30% to jak go dasz na maxa to bedziesz mial 35 moze taki za 150-200 zl trza kupic najlepiej z higrostatem
 

jojek

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
81
Buchów
0
czy jonizator w 100% niweluje zapach??mam jedan akurat w domu to go przetestuje na roslinkach
 

Qbek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 7, 2007
Postów
596
Buchów
1
prawdziwy jonizator tak. to o czym mówicie to tylko ultradźwiękowy nawilżacz, mają mało wspólnego. zapach taki sam, wzrost lepszy. do grzybów też się sprawdza. jonizator z prawdziwego zdarzenia to spory koszt.
 

MasterYoda

Loading...
Weteran
Rejestracja
Paź 30, 2010
Postów
2,403
Buchów
5
Ja mam nawilzaczo-ozonator za troszke wieksze pieniadze , mozna sobie zaprogramowac funkcje jonizowania i rowniez wybrac moc jonizacji.
Z doswiadczenia wiem ze jonizacja nawet bardzo dobra nie zabija zapachu na 100-wke no moze w 60-70%.
Zreszta trzeba sobie zadac pytanie gdzie chce sie go stosowac bo wiadoma sprawa ze 4 karzaki nie pachna tak jak np 20.
Druga sprawa to gdzie masz planty w pokoju szafie czy dobrze wentylowanym np.homeboxie bo tam juz np. jest moim zdaniem zbedny .
 
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
23
Buchów
0
co2

Czy ten plan CO2 to dobre rozwiazanie
Woda+cukier+drożdze. Proporcja jest taka: 4 szklanki letniej wody na dwie szklanki cukru i 1/3 kostki drożdzy. Wszystko to mieszasz i wlewasz do butelki, na butelkę nakładasz czop z waty tak aby wolno uciekał dwutlenek węgla i gotowe.:zjarany:

post nie na temat
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

XFX

Member
Rejestracja
Sty 18, 2012
Postów
14
Buchów
0
Elo!
wystarczy cos takiego do
-link z allegro
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

johnny-walker

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
305
Buchów
0
Czy ten plan CO2 to dobre rozwiazanie
Woda+cukier+drożdze. Proporcja jest taka: 4 szklanki letniej wody na dwie szklanki cukru i 1/3 kostki drożdzy. Wszystko to mieszasz i wlewasz do butelki, na butelkę nakładasz czop z waty tak aby wolno uciekał dwutlenek węgla i gotowe.:zjarany:


CZY TO BEDZIE WYTWARZAC CO2 ? ktos probowal moze polecic czy raczej nie warto tego robic i wkladac do boksa?

-nie właściwy dział
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Nicck

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2010
Postów
963
Buchów
0
CZY TO BEDZIE WYTWARZAC CO2 ? ktos probowal moze polecic czy raczej nie warto tego robic i wkladac do boksa?


Tak. Cukier bodajże rozpuszcza się w drożdżach z czego wydziela się CO2.

Dużo idzie się dowiedzieć z Discovery :spalony:

Pozdro ;)

Mam nadzieję, że nie będzie żadnej kartki za odpowiedź ;D
 
G

Gość

Guest
Tak. Cukier bodajże rozpuszcza się w drożdżach z czego wydziela się CO2.

Dużo idzie się dowiedzieć z Discovery :spalony:

Pozdro ;)

Mam nadzieję, że nie będzie żadnej kartki za odpowiedź ;D


Po pierwsze robisz offtop a po drogie pie****isz głupoty... Cukier sie w zadnych drozdzach nierozpuszcza tylko one go zuzywaja jako pokarm i wytwarzaja CO2. Tego ucza w podstawówce...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół