nasiona marihuany

Jonizator jonizuje, nawilżacz nawilża

Wyszukiwarka Forumowa:

AK47CK

Well-known member
Rejestracja
Lis 21, 2012
Postów
92
Buchów
0
Dzisiaj kupiłam nawilżacz, ale chciałabym uzyskać jakieś potwierdzenie co do jego bezpieczeństwa używania w namiocie. Mam boxa 75cm-75cm-160cm.
Nawilżacz wytwarza mnóstwo mgiełki, praktycznie nie widać roślinek.
Czy kontkat tej mgiełki z rozgrzaną lampą nie grozi pęknięciem jej?
Nie mam pojęcia jak to działa i nie chciałabym ryzykować.

Nawilżacz chodził w trybie nocnym i dosyć znacznie schłodził temperaturę.
Przed włączeniem się trybu dziennego wyjęłam nawilżacz z namiotu.

Czy ma ktoś doświadczenie w tej kwestii i może potwierdzić, że nawilżacz może być włączony również przy lampie?

Różnica temperatur prowadzi często do pęknięcia szkła jeśli jest duża różnica, a ta mgiełka to nie para wodna czasem? Jeśli tak to raczej nie powinna pęknąć .
 

zielony1666

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2012
Postów
60
Buchów
0
Ale na lampie może ci się osadzać kamień mi się tak osadzał na szybie pomiędzy lampą a roślinkami.
A co do generatorów mgły to można je sobie wsadzić wiadomo gdzie podniosą wilgotność max o 5%
 
B

Ballantines1

Guest
Ale na lampie może ci się osadzać kamień mi się tak osadzał na szybie pomiędzy lampą a roślinkami.
A co do generatorów mgły to można je sobie wsadzić wiadomo gdzie podniosą wilgotność max o 5%
pierwsze slysze zeby przez pare wodna osadzal sie kamien na lampie....przecierz to inaczej woda destylowana.... jakos u mnie kamien osadza sie w nawilrzaczu...
 

Matjas

New member
Rejestracja
Wrz 23, 2007
Postów
2
Buchów
0
kamień na lampie

"pierwsze slysze zeby przez pare wodna osadzal sie kamien na lampie....przecierz to inaczej woda destylowana.... jakos u mnie kamien osadza sie w nawilrzaczu..." . osadza się na lampie przy niedestylowanej wodzie w nawilżaczu. jedynie z filtra odwróconej osmozy jest ok .kranówa się nie nadaje bo raz , że nawilżacz dostaje po dupie to na lampie się osadza i pewnie przez to mniej światła się przedostaje przez bańkę żarówki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół