nasiona marihuany

[6xFEM][3xAF] Pierwszy outdoor w wykonaniu amatora :)

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mielny

Guest
Na wstępie witam wszystkich serdecznie i zapraszam do zapoznania się z moimi smakołykami na pierwszy out :)
FEM:
1x (GG x MM x HP) x CDG Purpurowe pheno (proj. no.2 WARR)
1x Easy Sativa x Lemon Haze x Guerilla Grape (Bebook)
1x Hash Plant x Easy Shaman (GGS)
3x Master Sativa (GGS)
[mam jeszcze 2szt HPxES grzecha ale nie mam gdzie wysiać więc w razie jakby któraś odpadła to poleci na watę]
AF FEM:
Flash Babylon x WRx (Bebook)
Shot Adrenaline x WRx (Bebook)
Auto AK (Female Seeds)


Ziemia: 1 spot - czarnoziem + dolomit, 2 spot - trochę mniej urodzajna ziemia + dolomit
Nawozy: weg - biohumus, flo - burza kwiatów
Trening: 1 spot - przymusowe LST, 2 spot - tu nie wiem możliwe fim/top
Tak ogólnie to ani jeden spot nie jest pewny w 100%, więc zadowolony będę jak chociaż coś zbiorę..
Pestki od grzecha mam z konkursu, za co chciałbym bardzo podziękować :)

Od tygodnia jakoś w kubkach jest warr, bebook i hp x es grzecha, jutro one lecą na spot nr 1 więc jakieś foty też wrzucę może.
Od lewej: ES x LH x GG, Warr no.2, HP x ES

3x Master Sativa już się moczą, ale one najprawdopodobniej odrazu polecą do ziemi na spocie nr.2
Jutro przy zaniesieniu tych pięknych trzech damek odrazu robię dołki pod automaty.

Pozdro i wszystkich outdoorowcom życzę dużych zbiorów :)
 
M

Mielny

Guest
3 sadzonki już w***ane na spota, przykryte butelkami i może na next weekend wpadnę sypnąć ślimakolem i podlać biohumusem. Fotek z przesadzenia nie mam, bo zapomniałem fona na spota :)
 

lew judy

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2014
Postów
146
Buchów
0
standardowo zycze szczescia dobre odmiany bede zaglądal
 
M

Mielny

Guest
standardowo zycze szczescia dobre odmiany bede zaglądal
Dzięki, niestety już straty na początku.. 3x Master Sativa kiełki wciągnięte przez odkurzacz. Nie chcę opowiadać, nie ważne. Jest jeszcze 1x Master Sativa i 2x Hash Plant x Easy Shaman więc będę znów kiełkował i w weekend odrazu na spota lecą do ziemi, mam nadzieję, że pod butelkami sobie poradzą. Nie mam możliwości już na parapet i to dlatego. W ten weekend także przygotuję spota na 3x auto. Foty myślę niedziela/poniedziałek. Pozdro !
 
M

Mielny

Guest
UP
Spot nr. 1:
Przychodzę i widzę wkoło dołka od chuuuuuja ślimaków.. coś czuję, że poniosę przez nie straty bo na tej polance jest ich mnóstwo. Osypałem dookoła ślimakolem, profilaktycznie dookoła dołków powyrywałem pokrzywy i każda z pań dostała po 2 nakrętki biohumusa na łebka. Przyszedłem w odpowiednim momencie bo w butelkach już liście się wyginały, ale poza tym idzie dobrze. Następne odwiedziny nie w ten tylko następny weekend najprawdopodobniej. Coś czuję, że stracę je przez ślimaki ..
ES x LH x GG (tak te ślimaki wy***ałem ) :

HP x ES :

Warr no.2 :

Mają wszystkie około 2 tygodni.
Spot nr. 2 :
Wpadłem, wykarczowałem bo pozarastało przez jakiś miesiąc, wsadziłem kiełki, podlałem, nałożyłem butelki i wio do domu :)
Zmartwiło mnie jedno.. jak już wyjeżdżałem z lasku to na polnej dróżce zobaczyłem wilgotny wacik. Niby pierdoła, ale wydaje mi się, że ktoś w tych rejonach może koczować, bo nie znam tych okolic dobrze.
Nie wiem po co, ale pokażę fotki pustych butelek xd

W weekend planuję wysadzić automaty. Do następnego !! Pozdro
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Co do ochrony przed ślimakami, to pewnie czytasz, czy chociaż oglądasz inne relacje OUT - są różne opcje, ja zastosowałem na pierwszy rzut puszkę alu z porozcinanymi rantami, jak to robiło i robi nadal wielu outdoorowców.., prócz tego trzeba kupić Ślimakol i obsypać planty dookoła, ale nie za blisko roślin ;)

Przecież napisałem, że obsypałem dookoła około 2-3m od roślin ślimakolem.

Sorry, niedoczytanie moje
 
Ostatnia edycja:
M

Mielny

Guest
Co do ochrony przed ślimakami, to pewnie czytasz, czy chociaż oglądasz inne relacje OUT - są różne opcje, ja zastosowałem na pierwszy rzut puszkę alu z porozcinanymi rantami, jak to robiło i robi nadal wielu outdoorowców.., prócz tego trzeba kupić Ślimakol i obsypać planty dookoła, ale nie za blisko roślin ;)
Przecież napisałem, że obsypałem dookoła około 2-3m od roślin ślimakolem.
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Żeby ci się nie ugotowały w tych butlach jak dogrzeje słoneczko ;) bo ładne rośliny a było by szkoda jak by się zmarnowały
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Może nie będzie tak źle kolego, jak się trochę wyciągną to te małe sk***ysyny nie będą już włazić,ale wtedy będą inne zagrożenia hehe. Wylewaj różne śmierdzące dziadostwa dookoła spota na zwierzynę, a na ślimaki..cóż, ja nie używam chemii, albo puszka, albo bateria i dwa druciki miedziane. Dobrym, naturalnym guardianem na spocie są mrówki, zbierają z plantów mszyce, inne robaczki i ślimaki też ich nie lubią.
 
M

Mielny

Guest
UP
Może nie będzie tak źle kolego, jak się trochę wyciągną to te małe sk***ysyny nie będą już włazić,ale wtedy będą inne zagrożenia hehe. Wylewaj różne śmierdzące dziadostwa dookoła spota na zwierzynę, a na ślimaki..cóż, ja nie używam chemii, albo puszka, albo bateria i dwa druciki miedziane. Dobrym, naturalnym guardianem na spocie są mrówki, zbierają z plantów mszyce, inne robaczki i ślimaki też ich nie lubią.
Dobrze wiedzieć bo dzisiaj byłem i przy 2 dołkach są mrówki i to trochę ich tam jest ;d

Wszystko idzie po mojej myśli jak na razie. Bardzo się cieszę, że nie ma jeszcze strat na spocie nr. 1 :)
A więc tak..
Spot nr. 3
To nowy spocik na 3 automaciki, tak żeby sprawdzić miejscówkę choć troche przypałowa.
Zdj. z poniedziałku, wsadziłem kiełki, podlałem, nałożyłem butelki i zwijka.

Spot nr. 1
Wchodzę i widzę, że 0 strat, 0 niedoborów, wszystko ładnie pięknie. Przy dwóch dołkach na rogach są mrówki, ale się nie przejmuję bo nic nie robią a odstraszają chyba ślimaki :) Przy 3 dołku ***any kret zrobił trochę armagedon ale nic się nie stało. Jakoś ch***wo to zrobiłem bo zdj mam 2 pań z 3 i jednej ch***wo zrobiłem, ale to nic bo każda jest mniej więcej tak samo rozwinięta :) Nałożyłem puszki, dałem po 2 nakrętki biohumusa (jutro pada więc nie podlewałem), sypłem dolomitu pod każdą i obsypałem zapobiegawczo ślimakolem.
Hash Plant x Easy Shaman :

ES x LH x GG (ostrości nie złapałem bo na ślepo robiłem tak grzało słońce) :

I warrowi nie zrobiłem ale wygląda tak samo :)
Pogoda dopisuje z czego się bardzo cieszę i życzę tego każdemu, pozdro !
 
M

Mielny

Guest
Witam po bardzo długiej przerwie spowodowanej sprawami prywatnymi, które nie pozwoliły mi iść na spoty. Ostatni raz na spocie nr.1 byłem 07.07 i w gąszczu pokrzyw i innych zarośli znalazłem 2 z 3 krzaczków i tym straconym/zagubionym najprawdopodobniej jest ES x LH x GG czego żałuję, ale może jeszcze się odnajdzie chociaż dzisiaj znów szukałem i pucha. 2 pozostałe miały po 70cm, podlałem biohumusem, wykarczowałem i zwinąłem. Dziś zachodzę i moim oczom ukazały się piękne panny :
Hash Plant x Easy Shaman :
Baardzo fajny zapaszek który powinien ściągać sarny, ale to raczej miejscówa dzików, które wyrabiają mi ścieżki w gąszczu pokrzyw.. ma 110cm i zrobiony dzisiaj topping

Warr no.2 :
Bardzo rozkrzaczona i gruba łodyga co mnie pozytywnie zaskoczyło :D Ma 115cm i zrobiony dzisiaj topping. Koło niej leżał klocek ale po sprawdzeniu go były w nim pestki jakieś więc to chyba dzika

W ciągu paru dni planuję pojechać na spot gdzie wsadziłem kiełki automatów, sprawdzę czy coś żyje i tak samo będzie ze spotem nr.2 bo tam nie byłem od wsadzenia kiełków a to sezony i ciekawe czy żyją bo butelek nie ściągałem to pewnie na szczycie mają butelki na łbie xD Pogoda chu**wa ale jakoś idzie ! Pozdro
 
M

Mielny

Guest
Minął tydzień od poprzedniego upa, a chciałem zobaczyć co z tym toppingiem więc wpadłem do panienek.

Za***iście się cieszę, bo odnalazłem zagubioną w gąszczu sativkę od bebooka ! :D W sumie gdyby wiatr troche nie położył pokrzyw to pewnie bym jej nie zauważył ale zapaszek też ma już. Od początku dostała tylko raz biohumus i rosła w gąszczu i jej znaleźć nie mogłem. Ślimaki trochę poobgryzały dół, ale cieszę się, że wgl żyje, a co najważniejsze już ładne pączki są ! Będzie chyba najszybsza, szkoda, że bez treningu:
ES x LH x GG - podparłem kijkami bo wiało mocno a tam akurat się pokrzywy położyły i buja nią :D


Hash Plant x Easy Shaman - rozpoczyna flo

Warr no.2 - jemu nie robiłem foty, nic się nie zmieniło i wciąż indukuje

Bebookowi i grzesiowi podałem burzę kwiatów jakieś 80 % 2l na łebka, a warrowi nic czekam aż przejdzie na flo.
Nie wiem czy dobrze topping wyszedł ale fote zrobię następnym razem czyli gdzieś za 1,5 tyg, pozdro
Relke prowadzę sam dla siebie ale ch*j :D
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Bardzo ladne i zdrowe planty. Widze z przygodami tam masz :). Bedziesz mial na caly rok jarania :p.
 
M

Mielny

Guest
Na cały rok to może nie, ale mam nadzieję, że w zimę będzie czym grzać płucka :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół