nasiona marihuany

Seedbank Hiszpania

Wyszukiwarka Forumowa:

haszindoteles

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2013
Postów
76
Buchów
0
Wiem, że w Hiszpanii jest seedbank, z którego pare osób zamawia pestki i sprzedaje je w Polsce po dużo wyższej cenie jako pośrednik czyli polski seedshop. Zna ktoś z was jakiś seedbank w Hiszpanii, który sprzedaje hurtowo pestki to proszę od link. Już szukałem w google ale nic nie znalazłem. Dodam, że seedbank wysyła pestki przesyłką samolotową, zamawiając je u swojego "pośrednika" mam je za 3 dni. Biore po kilka tyś sztuk co każdy rzut - pomyślcie jak pośrednicy żerują na mojej niewiedzy. Za każde info bedę wdzięczny.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja bym pisał bezpośrednio do producentów. Czyli np. Dinafem.
 

haszindoteles

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2013
Postów
76
Buchów
0
Myślałem już żeby tak zrobić ale ktoś na forum na pewno wie o co mi chodzi i jest w stanie pomóc, bo jak zamawiam 10 różnych odmian to ciężko mi pisać do każdego z osobna. Np ostani rzut brałem od barney farm od dinafem od rqs i od femaleseeds wyszło mi w sumie 3.5 k pestek. Jeszcze raz bardzo prosze bo na bank zaoszczędze pare zł na sionku to z 10 tyś złotych minimum ludzie-nie chce nikomu dawać za free takiego hajsu za zwykłe pośrednictwo. To nie jest sort !!!
 

Jamajczyk

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2007
Postów
86
Buchów
0
Myślałem już żeby tak zrobić ale ktoś na forum na pewno wie o co mi chodzi i jest w stanie pomóc, bo jak zamawiam 10 różnych odmian to ciężko mi pisać do każdego z osobna. Np ostani rzut brałem od barney farm od dinafem od rqs i od femaleseeds wyszło mi w sumie 3.5 k pestek. Jeszcze raz bardzo prosze bo na bank zaoszczędze pare zł na sionku to z 10 tyś złotych minimum ludzie-nie chce nikomu dawać za free takiego hajsu za zwykłe pośrednictwo. To nie jest sort !!!

Za każdym rzutem robisz sort o wartosci 1 mln i szkoda Ci 10 tys? No chyba ze jestes tylko posrednikiem i chcesz jak najwiecej sosu przytulic na zalatwianiu pestek :) Z tego co wiem to hurtownie sprzedają tylko sklepom. Tak bynajmniej działa to w innych brażach.
 

haszindoteles

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2013
Postów
76
Buchów
0
Dobry jesteś. Możesz mi powiedzieć jak to policzyłeś ? Milion ojro hehe nie kompromituj sie człowieku takimi bajeczkami.
 
3

3one

Guest
Poza tym nie rozumiem Cie - chcesz tanie nasiona bez posrednikow - musisz zamawiac u producenta. Do tego masz wysylke gratis od kazdego producente np. dinafem, passion etc. Wiec gdzie chcesz jeszcze zaoszczedzic te 10k zl?? Taniej niz producent nikt nasion ci nie zalatwi o_O
Kupujesz duze ilosci - pisz do producentow i negocjuj cene w zamian za stale dostawy dla Ciebie duzych ilosci. WTF this post
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół