nasiona marihuany

[AF][200x NL] - /Poletko/

Wyszukiwarka Forumowa:

uwaga sarny

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
470
Buchów
0
Heisenberg101 buch dla Ciebie za włożony trud, żeby takie coś zrobić, wszystko ręcznie, to trzeba nazapie****ać się. A ja zawsze myślałem, że zapie****am, bo pod spota parę metrów kwadratowych przekopię, wyniosę trochę ziemi... A tutaj proszę, widać kto faktycznie zapie****a :) Powodzenia i dawaj kolejne foty!

Co niektórzy pie****ą smuty, że żadnej nauki z tego nie ma, ogarnijcie się, gość może niczego niezwykłego nie robi (1 spot) po za tym, że robi to na dużą skalę. Macie możliwość oglądania tak dużej uprawy tutaj, a nie na stronie policji, to doceńcie to. Nauczyć się można w sumie sporo z drugiego spota, dobrze sobie radzi z bagnami.
W mojej okolicy nie mógłbym sobie na to pozwolić, bo wszędzie pełno młodnika, a co za tym idzie grzybiarzy, ale każdy zna swoje tereny i wie na co można sobie pozwolić.

dokladnie!
podziwiam ludzi ktorzy procz zwyklej roboty jeszcze zapie****aja w polu zwlaszcza wiosna, no i przy scince :harvest:
Ci ktorzy ***ia cebulaste hejty chyba nigdy nie uczestniczyli w scince duzego projektu... gdzie trza brac wolne w robocie i kombinowac na studiach zeby trymowac... 12h trymowania w ciagu dnia + 4h scinania i zapie****ania z tym po spotach. dobrze jest jak po 4h sie spi...
Heisenberg101 zycze Ci kilogramow. trzymaj sie i prosze tylko pokaz jesli nie ilosc to jakosc topow z koncem fr xD
 

trzyxszesc

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
209
Buchów
0
Scinka 200 krzakow i to jeszcze solo? Hardcore..

Pamietam jak rok temu scinalem sezonowke HH.. pila do drzewa.. malo tego. We 2 razem z kumplem trymowalismy topki bite 8 godzin bez opie****ania.

To byl jeden krzak, tu jest 200 hehe.

Powodzenia !
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Zdziwiłbym się, gdyby Heisenberg101 wkładając tyle wysiłku w spoty, nie poświęciłby paru godzin na zrobienie maszynki do trymowania :D
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Heisenberg101 z tego co widzé postawiles Vabank:) konkretny projekt i oby z fartem;)
 

Heisenberg101

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2014
Postów
80
Buchów
8
a tak wyglada pierwszy teścik w tym sezonie z koryta
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Heisenberg101

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2014
Postów
80
Buchów
8
ostatnio kazdy dzien wyglada tak samo
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Ziomal ile pieknej kany :)
Podziel sie bo pusto mam w spizarni :)
Wytrwalosci i smacznego!
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Nie ma co, pracy mnóstwo, kasy też, ale wszystko co włożyłeś teraz się odwdzięcza. Gratulacje! ale nie zgadzam się z tymi co to się tak podniecają AF'ami outdoor, co prawda są one bezpieczniejsze, bo nie trzeba się martwić, że ktoś wypatrzy, odpada problem niepewnej jesieni, ale wg. mnie AF'y to nie do końca takie cannabis, jakie chce palić, dla mnie to raczej imitacja.
 

Asgardczyk

Wszystko sie zmienia...
Rejestracja
Mar 12, 2015
Postów
628
Buchów
0
A niech to, ;)))) jak sie oglada te paletko to az sie chce takie same wyprodukowac, cala zime kumuluje material i pchy. Na przyszly sezon AF i paletko wjezdza z obornikiem. Naprawde niezle zainspirowales nie tylko mnie jak widac.

#Im wieksze paletko tym wieksza butelka <piwofuck>

z wiatrem & Ave

---------- Post Zaktualizowany 11:40 ---------- Data pierwszego postu 11:34 ----------

Nie ma co, pracy mnóstwo, kasy też, ale wszystko co włożyłeś teraz się odwdzięcza. Gratulacje! ale nie zgadzam się z tymi co to się tak podniecają AF'ami outdoor, co prawda są one bezpieczniejsze, bo nie trzeba się martwić, że ktoś wypatrzy, odpada problem niepewnej jesieni, ale wg. mnie AF'y to nie do końca takie cannabis, jakie chce palić, dla mnie to raczej imitacja.

He, dobry jestes ; -)
P.s
- Panie wladzo, to nie jest tak jak wyglada to nie jest Marichuanina to imitacja
- Imitacja ? ahaahahahhaahaa.
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
A niech to, ;)))) jak sie oglada te paletko to az sie chce takie same wyprodukowac, cala zime kumuluje material i pchy. Na przyszly sezon AF i paletko wjezdza z obornikiem. Naprawde niezle zainspirowales nie tylko mnie jak widac.

#Im wieksze paletko tym wieksza butelka <piwofuck>

z wiatrem & Ave

---------- Post Zaktualizowany 11:40 ---------- Data pierwszego postu 11:34 ----------



He, dobry jestes ; -)
P.s
- Panie wladzo, to nie jest tak jak wyglada to nie jest Marichuanina to imitacja
- Imitacja ? ahaahahahhaahaa.

Nie napisałem tego by kogoś urazić, wyraziłem tylko własne zdanie, autor tych poczynań, które tu oglądamy jest dla mnie kozakiem, nie neguję odmian AF, ale ich po prostu nie lubię, a sadzę sam kilka rocznie, bo nie uśmiecha mi się częstowanie tematem z sezonów, do których trzeba pół roku biegać, a jak wiadomo..kraj piękny tylko ludzie niewdzięczni. A co do Twojego kawału, to uśmiechnąłem się szczerze, podrawiam!
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Zastanawiam się co się stało z autorem fotorelacji... Heisenberg101 ostatni raz aktywny był 31 lipca, może od ścinki jara 100 gram codziennie? :D

Nie napisałem tego by kogoś urazić, wyraziłem tylko własne zdanie, autor tych poczynań, które tu oglądamy jest dla mnie kozakiem, nie neguję odmian AF, ale ich po prostu nie lubię, a sadzę sam kilka rocznie, bo nie uśmiecha mi się częstowanie tematem z sezonów, do których trzeba pół roku biegać, a jak wiadomo..kraj piękny tylko ludzie niewdzięczni. A co do Twojego kawału, to uśmiechnąłem się szczerze, podrawiam!

Mógłbyś wyjaśnić w czym gorszy jest automat od sezonówki? Zrozumiem jeśli jesteś wielbicielem sativek i przez to tak twierdzisz, bo jednak większość, jeśli nie wszystkie automaty posiadają przewagę indyjki w swoim genotypie, a nie każdy przepada, za kanapową fazą.
Ale czym różni się dla Ciebie zioło z automatu np. White Russian i z sezonówki indyjki np. Passion #1?
Chyba, że masz jakiś 6 zmysł do wyczuwania "imitacji" i takiej sytuacji? :D
 
F

fazogastor

Guest
Ja Ci wyjaśnię jeśli można: po za opiniami, że automaty łapią łatwiej pleśń, jest jedna pewna rzecz: automat nigdy* nie będzie tak mocny (THC) jak jego odpowiednik sezonowy.

Bierze się to z tego, że każdy automat to krzyżówka z ruderalis, automatyczną odmianą konopii która zawiera praktycznie zero THC, jest nawet gorsza od konopii przemysłowej w tym względzie.

Krzyżując więc sezonówki z taką odmianą zawsze osłabia się ich moc.



*chyba, że jakiś super high tech lab zainwestuje dużą kasę i zrobią jakąś konopię GMO która będzie automatycznie kwitnąć jednocześnie bez straty THC, ale ja bym tego nigdy nie zapalił
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Mniejsza o pełnowymiarowe odpowiedniki i ich wersje auto.
Ale nikt mi nie wmówi, że taki Nothern Light jak tu jest słabszy w działaniu niż easy sativa, czy jakiś tam passion.
Ileż tak naprawdę mocnych odmian można się doczekać w naszym klimacie? A automatów owszem i to jest główna zaleta. Czas.
I przecież to nie jest 50/50 idica/rudelaris. Krzyżują wstecznie i dbają o moc, bo po co komuś nieklepiąca przemysłówka w boxie?
Pomijam oczywiście zawartość procentową thc podawaną przez producentów, bo mało kto wie ile w tym prawdy a ile marketingu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół