nasiona marihuany

[AF][200x NL] - /Poletko/

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
Ze zdjęcia wnoszę ze są blisko wody, jak nie na jakimś pomoście ???napisz jak z pleśnią ???
 

Heisenberg101

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2014
Postów
80
Buchów
8
Ze zdjęcia wnoszę ze są blisko wody, jak nie na jakimś pomoście ???napisz jak z pleśnią ???

istotnie są na bagnach. koryto jest na platformie z palet. ziemia kupn jakieś 1000l na koryto + perlit + nawozy azofoska obornik, dolomit. wiec pomyśl ile było przy tym roboty. na szczęście nie trzeba w ogóle podlewać bo zrobiła sie uprawa a la tamponowa bo dol koryta jest zanurzony w wodzie. niestety pleśń trochę łapie ale bez tragedii. często robimy oprysk miedzianem ale chyba przerzucę sie na topsin (podobno jest lepszy?)

---------- Post Zaktualizowany 12:59 ---------- Data pierwszego postu 12:58 ----------

Ciekawe czego :) Kupić w ch*j pestek automatów, przekopać +/- 60m2 pola, glebę wymieszać dolomitem itd. Po 3 miesiącach cieszyć się za***istymi plonami z automacików :D

Za***iste krzaki :)

skoro taki madry jestes to gdzie twoje 60m2???
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Haisenberg101 bardzo się cieszę że mogę oglądać takiego typu uprawę. Tak jak kolega wyżej zauważył dużo można się nauczyć albo zgapić od Ciebie. Rośliny piękne, i dobrze nabite. Pozdro i z fartem
 
Rejestracja
Kwi 16, 2015
Postów
9
Buchów
0
Doceniam pracę włożoną w Wasz ogród ale nauki z tego ni trochę. Bo zrobić taki projekt to nie problem. A mój ogród? W życiu nie podjąłbym się sadzenia w Polsce 140 krzaków w jednym miejscu. Tyle w temacie.
 

Heisenberg101

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2014
Postów
80
Buchów
8
Doceniam pracę włożoną w Wasz ogród ale nauki z tego ni trochę. Bo zrobić taki projekt to nie problem. A mój ogród? W życiu nie podjąłbym się sadzenia w Polsce 140 krzaków w jednym miejscu. Tyle w temacie.

spoko. powiem ci ze od ponad 10 lat się tym zajmuje. tak jak cześć osób na tym forum robię to dla pasji (tez) drugi aspekt wszyscy znamy<coolpalacz> i polowa z tego co teraz wiem i co potrafię zrobić nauczyłem się tutaj, na fotorelacjach co po niektórych (dzięki) , druga polowa to uczenie się na własnych błędach, i można w to włożyć dużo pracy i wyhodować gówniane łęty. a można kogoś podpatrzeć i zrobić coś z jajem. wiec nie pie**ol ze nie ma w tym żadnej nauki. tacy debile jak ty po prostu zaśmiecają to forum

chyba zazdrość cię ściska w dupie<peace>
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Doceniam pracę włożoną w Wasz ogród ale nauki z tego ni trochę. Bo zrobić taki projekt to nie problem. A mój ogród? W życiu nie podjąłbym się sadzenia w Polsce 140 krzaków w jednym miejscu. Tyle w temacie.

Kto nie ryzykuuje ten szampana nie piję, 140 afow fakt dużo ale male krzaczki ,pomyśl jak 50 sezonów w jednym,miejscu musi barabasić. Ci poprostu żal du*e sciska ze nie masz takiego poletka ,szybko do apteki po maść na ból dupy.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Wchodzisz na pole I masz wszystko pod reka. Nie pie****isz sie z chodzeniem gdzies od krzaka do krzaka bo jest poletko. I spot za***isty. Tego typu uprawa to za***isty patent I zycze powodzenia.
 
Rejestracja
Kwi 16, 2015
Postów
9
Buchów
0
Żal mi du*e ściska mówicie panowie ;) Już kilka ładnych lat sadzę i według mnie po prostu z Twojej fr nauki jakiejś większej wyciągnąć nie można. Ale skoro za wyrażenie swojego zdania człowiek jest od razu "zjedzony" to za***iste forum :) I napisałem, że doceniam wkład Waszej pracy w to pole... Ja po prostu wolę mieć 10-15 spotów po 1-3 krzaki pełno sezonowe i w razie wpadki mieć nieodczuwalny wyrok niż kilka lat bez zawieszenia :)
 
S

Samuraj

Guest
Żal mi du*e ściska mówicie panowie ;) Już kilka ładnych lat sadzę i według mnie po prostu z Twojej fr nauki jakiejś większej wyciągnąć nie można. Ale skoro za wyrażenie swojego zdania człowiek jest od razu "zjedzony" to za***iste forum :) I napisałem, że doceniam wkład Waszej pracy w to pole... Ja po prostu wolę mieć 10-15 spotów po 1-3 krzaki pełno sezonowe i w razie wpadki mieć nieodczuwalny wyrok niż kilka lat bez zawieszenia :)

Skończ pier***ic i wyjdź...
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Żal mi du*e ściska mówicie panowie ;) Już kilka ładnych lat sadzę i według mnie po prostu z Twojej fr nauki jakiejś większej wyciągnąć nie można. Ale skoro za wyrażenie swojego zdania człowiek jest od razu "zjedzony" to za***iste forum :) I napisałem, że doceniam wkład Waszej pracy w to pole... Ja po prostu wolę mieć 10-15 spotów po 1-3 krzaki pełno sezonowe i w razie wpadki mieć nieodczuwalny wyrok niż kilka lat bez zawieszenia :)

Dobrze prawisz człowieku ! Jednak każdy robi jak chce.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Heisenberg101 buch dla Ciebie za włożony trud, żeby takie coś zrobić, wszystko ręcznie, to trzeba nazapie****ać się. A ja zawsze myślałem, że zapie****am, bo pod spota parę metrów kwadratowych przekopię, wyniosę trochę ziemi... A tutaj proszę, widać kto faktycznie zapie****a :) Powodzenia i dawaj kolejne foty!

Co niektórzy pie****ą smuty, że żadnej nauki z tego nie ma, ogarnijcie się, gość może niczego niezwykłego nie robi (1 spot) po za tym, że robi to na dużą skalę. Macie możliwość oglądania tak dużej uprawy tutaj, a nie na stronie policji, to doceńcie to. Nauczyć się można w sumie sporo z drugiego spota, dobrze sobie radzi z bagnami.
W mojej okolicy nie mógłbym sobie na to pozwolić, bo wszędzie pełno młodnika, a co za tym idzie grzybiarzy, ale każdy zna swoje tereny i wie na co można sobie pozwolić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół